TÜM YORUMLAR

Başbakan Erdoğan'dan 'Soma' talimatı
Başbakan Erdoğan'dan 'Soma' talimatı
GÜNCEL
18 Mayıs 2014, 04:21
Başbakan Erdoğan'dan 'Soma' talimatı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Soma'da yaşanan maden faciasında ölen maden işçileri için 'sivil şehit' talimatı verdi
YORUMLAR 6
 • Ahmet Tokkan 5 yıl önce Şikayet Et
  ASLANLAR ASLANI. iyiki sen varsın be başbakanım,bu zihniyeti bozuk solcu vede kalleşlikleri tesçillenmişlerin hakkından ancak sen gelirsin,köşkte buluşmak dileğiyle allah yolunuzu açık etsin ve sizi korusun.
  Cevapla
 • EYYÜPKESEBİR 5 yıl önce Şikayet Et
  eyyp1978. mazlum şehitleri diye biliriz
  Cevapla
 • cesur malatyalı 5 yıl önce Şikayet Et
  somanın katili alp gürkandır... Sayın Başbakanım bazen Haber 7 okuduğunu bildiğimden böyle yazdığımı belirtip neden bunun cezasını devlet çekiyor Alp gürkanmıdır ne karın ağrısıdır onun malına mülküne el koyup ölenlerin ailelerine tazminat olarak dağıt bakalım bir daha iş kazası oluyormu.. her hatanın faturası devlete çıkarsa terör bitti derken şimdide holdink baronlarının faturaları ülkeye mal olacak..bu işide beğenmedim sayın başbakanım.. hatır başka ülke yönetmek başka.
  Cevapla
 • şevket keklik 5 yıl önce Şikayet Et
  teşekkürler başbakanım. siz olmazsanız neler getirecekler başımıza düşünmesi bile korkunç.Allah sizi bu milletin başından eksik etmesin türkiye tam rayına girene kadar bizi,bu milleti yalnız bırakmayın lütfen.Eziyeti başımızdan eksik etmezler gerektiğinde tüm şer odakları çok süratli bir şekilde birleşebiliyorlar milletçe gaflet uykusundan uyanmalıyız.Allah yar ve yardımcınız olsun sayın başbakanım.
  Cevapla
 • Temiz Bey 5 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim seni eceline kadar başımızdan eksik etmesin !. Erdoğanın alternatifi varmı, yoch, bu yüzden ona canla başla bakalım, koruyalım ! her yaptığı milletimizin faydasına !!!
  Cevapla
 • dudu durdu 5 yıl önce Şikayet Et
  sayın başbakanım Allah sizden razı olsun. hayatta kalanlara da sivil gazi kavramı kanunlaştırılsın. Hayatta kaldıklarına pişman olmasın o garibanlar. Onlara da elinizi uzatın lütfen. sadece size güvendiğim için afad üzerinden yardım gönderdim. Psikolojinizi bozmasın halkla iç içe olmanızı engelleyen başıbozuk militan sürüler. Desteğimiz sizinle. Allah sabrınızı ve dayanma gücünüzü artırsın. Hükümetimizin hedef alan her saldırı bizi çok üzüyor. O başbozuklar bu milleti temsil etmeyen hizmet edenleri yıldırmaya çalışan ahlaki değerlerden yoksun kişiler. Aynı terbiyesizlikleri edepsizlikleri rahmetli özala da yaptılar. Özal şimdi rahmet ve hayırla anılıyor.
  Cevapla