TÜM YORUMLAR

2 bin çocuk dağdan iniyor
2 bin çocuk dağdan iniyor
GÜNCEL
20 Haziran 2014, 09:30
2 bin çocuk dağdan iniyor
Kandil, annelerin isyanı ve uluslararası tepkiler üzerine pes etti.
YORUMLAR 6
 • oğuz g 5 yıl önce Şikayet Et
  hazanzaf'a. hiç merak etme devletimiz o çocukları senden çok düşünüyor, hiç bir sınava tabi tutulmadan doğulular memur olabiliyor en son 300 itfaiye eri alındı bir yere, daha bilmediğimiz neler neler. hiç merak etme sen bu memlekette ne olursa masum kendi halinde olan garibnana olur eline silah olana bir şey olmaz., bu devletimizin bir geleneğidir...
  Cevapla
 • atillaemir 5 yıl önce Şikayet Et
  Doğu. Kürt kardeşlerimiz terörün bitmesini istese şimdiyi çoktan PKK biterdi. Ama her ne hikmetse hiç bir tepki göstermiyorlar. Başka zaman aşiretleriyle övünen halk PKK ya karşı kuzu... işte bir avuç vatansever doğu insanı tepki gösterdi çocuklar dağdan inmeye başladı. Nerdesin ey doğu insanı, ermeni PKK dan din düşmanı PKK dan medet umma.
  Cevapla
 • hasanzafergülten 5 yıl önce Şikayet Et
  NE OLACAK PEKİ. 2 bin tane genç,çoğunun bir tahsili ve mesleği yoktur sanırım. yani 2 bin tane işsiz ve maddiyatı olmayan genç dağdan inip ,normal insanların arasına katılacak. ve çoğu devlet bir önlem alıp,düşünmesse çoğunun hayatının dağdakinden farkı olmaz sanırım. uyuşturucu ,hırsızlık,kapkaç şebekelerinin eline düşebilirler.devletin bunuda düşünmesi ,dağdan inen bu gençlere yardımcı olması lazım.
  Cevapla
 • serdar demir 5 yıl önce Şikayet Et
  bu çocukları dağa çıkaran zihniyete lanet olsun... yazık günah değiller mi?
  Cevapla
 • İlyas Denizci 5 yıl önce Şikayet Et
  uyuşturucu tüccarından medet uman kardeşler. yazık sizlere şeytanın piyonlarından medet ummayın anneler kadar erkek olun bu işi bırakın kimsiniz sizler ALLAH ın laneti üzerinize işlerle mi rahata ereceksiniz ben rizeliyiim sizlerde benim kardeşimsiniz Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin şansı onun arkasında güçlü rahat refah bir ülke olmak varken niye kukla oluyorsunuz insan olmak varken dağda ne işiniz var bir olun birlik olun
  Cevapla
 • Ali Gürbüz 5 yıl önce Şikayet Et
  hepsi insin. sadece çocuklar değil. hepsi insin. dağda bir Allahım kulu kalmasın. yöneticiler, avrupa ülkelerine gönderilsin, çatışmaya girmemiş olanlar hemen salınsın. diğerleri de psikolojik tedaviye alınsın. topluma entegre edilecek duruma gelsin. bu pis kan davası da bitsin. kardeş kardeşi öldürmesin. Müslümanlar zarar görmesin. devlet de doğuya özellikle güneydoğuya yatırım yığınağı yapsın. el ele gönül gönüle büyük Türkiye Kuzey Iraktaki Kürtler ve Türkmenlerle entegre olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.
  Cevapla