TÜM YORUMLAR

CHP'den son dakika YSK hamlesi
CHP'den son dakika YSK hamlesi
GÜNCEL
21 Nisan 2017, 14:04
CHP'den son dakika YSK hamlesi
CHP, mühürsüz oy pusulalarının geçerli kabul edilmesine ilişkin YSK işleminin iptali talebiyle bugün Danıştay'a başvurdu. CHP yürütmenin durdurulmasını da istedi.
YORUMLAR 257
 • mahirseviyesizler. 1 yıl önce Şikayet Et
  benim hakkımı savunmak size düşmedi.
  Cevapla
 • Kanuncu 1 yıl önce Şikayet Et
  Sonuç kabullenecek cinsten değil. Mühürsüz oyların kabul edilmesi hem kanuna ve hemde vicdana ters. Bunun giderilmesi gerekir.
  Cevapla
 • Asi ihtiyar 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP= Çalışmam, Çalıştırmam..! Yeni sistemde Muhafazakar seçmenden oy alması gerek.Asıl hazmedemedikleri bu.
  Cevapla
 • nurullah19 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya bunlar fosilleşmiş eski zihniyet Bunlar Hala yargıda askeriyede Acaba olaki bizi destekliyecek Haksızda olsak bi tür oyunlarla sırtında taşıyacak kişilerin kalıp kalmadığını test edip meded umuyorlar .Haksızda sayılmazlar bunların var oluş felsefeleride böyle kurulmuşdur...
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar kızgın,ideolojik ihtiraslı, üstü üstüne akı sofralarında boşboğazlık yapmaya meyillilere ve uluslararası efendilerine yönelik girişimlerdir.Tepe yönetimine yönelik tepkileri, umut ve hukuki yollarla başaracağız beklentileriyle oyalayıp, liderlik koltuğunda kalmak.Kaybeden, onuru incinmiş bir insanın bak görürsünüz ben ne yapacağım havaları yani.
  Cevapla
 • BaharS 1 yıl önce Şikayet Et
  Sorbonne'da uluslararasi kamu hukuku ve bm hukuku konularinda doktora yapmis birisi olarak diyebilirim ki bu danistay hamlesi ve aym, aihm , uluslararasi adalet divani silsilesi aslinda cok da garipsenmemeli. Finlandiye ve amerika dahil bir cok gelismis ulkede benzer sekilde secimlere itiraz edildi. Fin danistayi esecim sistemindeki usulsuzlukleri tespit etti. Yani Finlandiya ki cok demokratik bir ulkedir. Dolayisiyla ic ve dis hukuk yollarinin ilerletilmesinin demokrasi ve ulke imaji icin olumsuz degil olumlu oldugunu soylemek mumkun. Aksi halde kimse secim guvenligine inanmayacak ve secimlere katilim dusecek.
  Cevapla
 • Msfr 1 yıl önce Şikayet Et
  Tamam doctora yapmisiniz ancak anayasa maddesi YSK son mercidir diyor. Ne yapacagiz simdi?
  Cevapla
 • Halit Tepe 1 yıl önce Şikayet Et
  Mahallenin oyun bozan serseri çocukları gibi bunlar. Halk lehine hiçbir kararı hazmedemiyorlar. Chp! bir kerecik bile olsun şaşırt bizi, onu çerçeveletip duvara asalım. Bu milletin karakterine, değerlerine, hislerine, görüşlerine tercüman olamıyorsun. Artık ikinci şıkkı uygula. Sus adam sansınlar.
  Cevapla
 • Cengiz Y 1 yıl önce Şikayet Et
  Birisi de çıksın şu CHP'yi durdurma dilekçesi versin.Bunlar ülke menfaatine çalışmıyorlar.Sadece koltuk sevdası.
  Cevapla
 • Recep 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP Türkiye'nin Düşmanlarının veremediği zararı verdiler vermeye devam ediyorlar. Türkiye'nin İlerlemesindeki önündeki en büyük engel CHP. Ülkemize faydalı neler yapılırsa CHP hep karşı çıkıyor kaos çıkartmaya ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Bunları destekleyenler hala CHP nin Ülkemizin Düşmanı olduğunu görmüyorlar mı?
  Cevapla
 • ahmet yüksel 1 yıl önce Şikayet Et
  Eğer Türkiye CHP takozundan kurtulup ait olduğu islam alemi ve geçmişiyle yüzleşip barışsa dünya lideri olur.Kullanım tarihi çoktan geçmiş bu sinekli bakkalın artık kapanması gerekir.
  Cevapla
 • sefer 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar öküz altında buzağı arıyorlar halbuki 2015 seçimlerinde mühürsüz oyların geçerli sayılması için bunlar itiraz etmişlerdi 2 yüzlü münafıklar bunlar
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  hmmm, AYM de istediklerini alamayacaklarını düşünüp, danıştaydan geçebileceklerini düşündüler demekki .. danıştayı yakından takip etmek gerekir. Danıştay bu topa girecek mi bakalım...
  Cevapla
 • ali bilir 1 yıl önce Şikayet Et
  bu defa seçim yenilense %60 çıkar bunlar bizleri ne sanıyorlar aceba
  Cevapla
 • Sanane 1 yıl önce Şikayet Et
  Ha şunu bileydin
  Cevapla
 • Yörük oğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Pehlivan kemal yarın 23 nisan sen başkan olursun hep beraber kutlarız
  Cevapla
 • osman 1 yıl önce Şikayet Et
  enerjinizi biz nerde yanlış yaptık diye harcasanız keşke.ha şunu da bilin ki seçim yinelenirse evet oyu bundan çok daha fazla çıkar.o yüzden boş hayaller peşinde koşmayın.
  Cevapla
 • nafri londra 1 yıl önce Şikayet Et
  zannetmem, Sayin Cumhurbaskanim ve Basbakan haric, kac AKP li vatandas calisti? Bak butun belediyeler yatmis. Vatandas yatmis. Bizim milletin icinde iyisi de var, ama cogu nankor.
  Cevapla