Tüm Yorumlar

Yorumlar257

 • mahirseviyesizler. 7 ay önce Şikayet Et
  benim hakkımı savunmak size düşmedi.
  Cevapla
 • Kanuncu 7 ay önce Şikayet Et
  Sonuç kabullenecek cinsten değil. Mühürsüz oyların kabul edilmesi hem kanuna ve hemde vicdana ters. Bunun giderilmesi gerekir.
  Cevapla
 • Asi ihtiyar 7 ay önce Şikayet Et
  CHP= Çalışmam, Çalıştırmam..! Yeni sistemde Muhafazakar seçmenden oy alması gerek.Asıl hazmedemedikleri bu.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • nurullah19 7 ay önce Şikayet Et
  Ya bunlar fosilleşmiş eski zihniyet Bunlar Hala yargıda askeriyede Acaba olaki bizi destekliyecek Haksızda olsak bi tür oyunlarla sırtında taşıyacak kişilerin kalıp kalmadığını test edip meded umuyorlar .Haksızda sayılmazlar bunların var oluş felsefeleride böyle kurulmuşdur...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Bunlar kızgın,ideolojik ihtiraslı, üstü üstüne akı sofralarında boşboğazlık yapmaya meyillilere ve uluslararası efendilerine yönelik girişimlerdir.Tepe yönetimine yönelik tepkileri, umut ve hukuki yollarla başaracağız beklentileriyle oyalayıp, liderlik koltuğunda kalmak.Kaybeden, onuru incinmiş bir insanın bak görürsünüz ben ne yapacağım havaları yani.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • BaharS 7 ay önce Şikayet Et
  Sorbonne'da uluslararasi kamu hukuku ve bm hukuku konularinda doktora yapmis birisi olarak diyebilirim ki bu danistay hamlesi ve aym, aihm , uluslararasi adalet divani silsilesi aslinda cok da garipsenmemeli. Finlandiye ve amerika dahil bir cok gelismis ulkede benzer sekilde secimlere itiraz edildi. Fin danistayi esecim sistemindeki usulsuzlukleri tespit etti. Yani Finlandiya ki cok demokratik bir ulkedir. Dolayisiyla ic ve dis hukuk yollarinin ilerletilmesinin demokrasi ve ulke imaji icin olumsuz degil olumlu oldugunu soylemek mumkun. Aksi halde kimse secim guvenligine inanmayacak ve secimlere katilim dusecek.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Msfr 7 ay önce Şikayet Et
  Tamam doctora yapmisiniz ancak anayasa maddesi YSK son mercidir diyor. Ne yapacagiz simdi?
  Toplam 1 beğeni
 • Halit Tepe 7 ay önce Şikayet Et
  Mahallenin oyun bozan serseri çocukları gibi bunlar. Halk lehine hiçbir kararı hazmedemiyorlar. Chp! bir kerecik bile olsun şaşırt bizi, onu çerçeveletip duvara asalım. Bu milletin karakterine, değerlerine, hislerine, görüşlerine tercüman olamıyorsun. Artık ikinci şıkkı uygula. Sus adam sansınlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Cengiz Y 7 ay önce Şikayet Et
  Birisi de çıksın şu CHP'yi durdurma dilekçesi versin.Bunlar ülke menfaatine çalışmıyorlar.Sadece koltuk sevdası.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Recep 7 ay önce Şikayet Et
  CHP Türkiye'nin Düşmanlarının veremediği zararı verdiler vermeye devam ediyorlar. Türkiye'nin İlerlemesindeki önündeki en büyük engel CHP. Ülkemize faydalı neler yapılırsa CHP hep karşı çıkıyor kaos çıkartmaya ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Bunları destekleyenler hala CHP nin Ülkemizin Düşmanı olduğunu görmüyorlar mı?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ahmet yüksel 7 ay önce Şikayet Et
  Eğer Türkiye CHP takozundan kurtulup ait olduğu islam alemi ve geçmişiyle yüzleşip barışsa dünya lideri olur.Kullanım tarihi çoktan geçmiş bu sinekli bakkalın artık kapanması gerekir.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • sefer 7 ay önce Şikayet Et
  bunlar öküz altında buzağı arıyorlar halbuki 2015 seçimlerinde mühürsüz oyların geçerli sayılması için bunlar itiraz etmişlerdi 2 yüzlü münafıklar bunlar
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Ali 7 ay önce Şikayet Et
  hmmm, AYM de istediklerini alamayacaklarını düşünüp, danıştaydan geçebileceklerini düşündüler demekki .. danıştayı yakından takip etmek gerekir. Danıştay bu topa girecek mi bakalım...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ali bilir 7 ay önce Şikayet Et
  bu defa seçim yenilense %60 çıkar bunlar bizleri ne sanıyorlar aceba
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Sanane 7 ay önce Şikayet Et
  Ha şunu bileydin
 • Yörük oğlu 7 ay önce Şikayet Et
  Pehlivan kemal yarın 23 nisan sen başkan olursun hep beraber kutlarız
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • osman 7 ay önce Şikayet Et
  enerjinizi biz nerde yanlış yaptık diye harcasanız keşke.ha şunu da bilin ki seçim yinelenirse evet oyu bundan çok daha fazla çıkar.o yüzden boş hayaller peşinde koşmayın.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • nafri londra 7 ay önce Şikayet Et
  zannetmem, Sayin Cumhurbaskanim ve Basbakan haric, kac AKP li vatandas calisti? Bak butun belediyeler yatmis. Vatandas yatmis. Bizim milletin icinde iyisi de var, ama cogu nankor.
  Toplam 5 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun