TÜM YORUMLAR

Zeyno Baran, ABD'ye gelin gidiyor
Zeyno Baran, ABD'ye gelin gidiyor
MEDYA
24 Haziran 2007, 23:55
Zeyno Baran, ABD'ye gelin gidiyor
Türkiye'ye 'yakında darbe olacak' müjdesi veren ve senaryo skandalını gözü kapalı yalanlayan Zeyno Baran nişanlısı ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Bryza ile evlenecek
YORUMLAR 47
 • mustafa yılmaz 12 yıl önce Şikayet Et
  ahhh gidi fani dünya ahhh. Ne idüğü berlirsiz insanların milletler üzerinde böyle oyunlar planlamaları ..nereye kadar..Gidenler geri gelmiyor.Ya ötesi.Siz şimdi anlamasanızda anlayacağınız gün gelecekti.
  Cevapla
 • Kızgın Türk 12 yıl önce Şikayet Et
  Kripto Olabilir. Bizim dışişlerinde nasıl bir İbrani kökenli hakimiyeti varsa ABD dışişlerinde de aynı durum söz konusudur. Bryza bir Yahudi\'dir. Bilindiği üzre Yahudilerin başka dinden birisi ile evlenmesi yasaktır. Zeyno Hanım\'da muhtemelen kripto yahudidir. Bunlar sanat, siyaset, medya, futbol gibi ter dökmeden para kazanılan sektörlere hakimler. İthal damat gelin çok sık rastlanan bir durum. Ölüm ilanlarına bakın bu tür evliliklerin ne çok olduğunu anlarsınız.
  Cevapla
 • seğmen Beyi 12 yıl önce Şikayet Et
  kime neki?. Mümkünse bir yahudiyle evlenmeliydi?zaferm mutlunun kızınada yakışırdı hani!
  Cevapla
 • karaşahin 12 yıl önce Şikayet Et
  . nikah şahitleri de baykal ile sezar olur
  Cevapla
 • N. İpek İBRANMEN 12 yıl önce Şikayet Et
  IQ 154 İmkansız. Bu dönme kesimi sürekli iç evlilik yaptığı için içlerinden şu anda IQ su böyle 150 falan olan kimse çıkmaz, bu bilime ihanettir. Artık o kadar ki dikkat edin sanat dünyası denen dünyada, evlenecek kimse kalmadığından boşanıp birbirlerinin eşleriyle evleniyorlar. Bunun en iyi çaresi bulabilirsen dışardan bir ibrani ile evlenmek. İsmail Cem\'in kızıda öyle yaptı. Çifte ABD ve İsraildeki yaşamlarında mutluluklar. Birde ABD de okudu falan denir ya onlar Yahudi tabela ünv.leri. 3.dünyaya adam yetiştirir.
  Cevapla
 • heygidigünler 12 yıl önce Şikayet Et
  vicdan muhasebesi. en kötü insanda bile vicdan olduğu söylenir.merak ediyorum koca bi milletin gözünün içine baka baka insan nasıl yalan söyleyebilir.olanları (senaryoları)inkar edebilir.bir anlamda insanın vicdanını hiçe sayarak kendisini inkar etmesi değilmi bu.gurbet diyarlarında ülkesi için vatanı milleti,dili için gece gündüz çalışan fedakar insanlar var biliyoruz çok şükür.ama kendi ülkesinin kuyusunu kazmak için gecesini gündüzüne katan insanlarıda biliyoruz.tarih bunları kayd ediyor.birgün kendinizden utanacaksınız.
  Cevapla
 • Yavuz Demir 12 yıl önce Şikayet Et
  Einstein zaten 170\'di!. IQ 158 çıkması tamamen palavradan ibarettir. 158lik bir IQ kendini böyle işlerde harcamaz. Sıkma portakal gibi sıkıyorlar.
  Cevapla
 • Ali Saygin 12 yıl önce Şikayet Et
  israile gelin gidiyor. Bryza yahudi lobisinin onemli ismi bizim zeyno ile evleniyor.Artik dusunun durumu.Zeyno ve yahudi lobisi.Nikah sahitliginide Richard Perle ve Michael Rubin yapar artik.Abramowitz,wolfowitz,kissinger davetliler olur.Dugune bak.
  Cevapla
 • Kerem Baydoğan 12 yıl önce Şikayet Et
  Validesine Soruyorum?. Kızının ardında madem hiç bir güç yok ve hem laik hemde müslümansa hanımefendi bilmiyormu ki müslüman hanımların müslüman olmayanlarla evlenmesi yasak. Yasak kardeşim kabuklu yemiş yemek yasak..)
  Cevapla
 • kutadgubilig 12 yıl önce Şikayet Et
  benlemi evlenecekti.... tabiki nerden besleniyorsa kime hizmet ediyorsa onla evlenecek....
  Cevapla
 • metekarabi 12 yıl önce Şikayet Et
  Sorular sorular... Tuncay Özkan gelin kızımız için ordu kurmayı düşünür mü? Genelkurmay bu konu içinde bir bildiri yayınlayıp toplumsal refleks ister mi? ÇYDD ve Cunta konu hakkında yeni miting düzenleyecek mi? Perinçek gelinimize çiçek verirken fotoğraf çektirecek mi? MeeeHePe arkadaş için ordu hazır olsun komutu verecek mi? CeeeHePe konuyu AK PARTİ\'ye nasıl bağlayacak? SAREM şahitlik yapacak mı? OYAK\'ı Hollandalı alsın, kızı Amerikalı..Ne biçim ulusalcılık bu? Bir işiniz doğru olsun..
  Cevapla
 • muammer çınar 12 yıl önce Şikayet Et
  KARAMELEK. Bir anda kara melek dizisi geldi aklıma..
  Cevapla
 • kaan mert 12 yıl önce Şikayet Et
  haksızlık etmeyin. yorumcu arkadaşlar çok sert cümleler yazmışlar. bu tür senaryolar hep konuşulur, fikirler ortaya atılır, beyin fırtınası yapılır. bence kızmak yerine, orada yer alan olaylar başımıza gelirse ne yapmalıyız ve bu tür senaryoları bakalım kimler üretiyor, dostumuz-düşmanımız kim bunları düşünmeliyiz. selamlar
  Cevapla
 • sedat sancak 12 yıl önce Şikayet Et
  niye amerikalı. Buradaki bakan yardımcılarının neyi eksik, illa amerikalı ile mi evlenmesi gerekir.
  Cevapla
 • ahmet demirci 12 yıl önce Şikayet Et
  gitsin. türk ve müslüman değildir artık hrıstıyan birisiyle evlenen dinden çıkmıştır ve hristiyan olmuştur türk milleti bilinçli olsun bu kadına güvenmesin misyoner olmuştur
  Cevapla