TÜM YORUMLAR

Bakanlıktan açıklama: İnceleme başlatıldı
Bakanlıktan açıklama: İnceleme başlatıldı
GÜNCEL
09 Şubat 2018, 16:56
Bakanlıktan açıklama: İnceleme başlatıldı
Kültür ve Turizm Bakanlığı,"Sonradan yapıldığı tespit edilen bir duvarın önünde, daha önce alanı yasa dışı kullananlara ait malzemelerin ateşe verilmesi olayıyla ilgili, restorasyon çalışmalarını yürüten firma hakkında inceleme başlatılmıştır" açıklaması yaptı.
YORUMLAR 7
 • cemil 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu da bir şey mi?Bu yerler site yönetimi tarafından yıllarca Rami esnafına depo olarak kiralandı ve alınan kira paraları yöneticilerin cebine girdi.Üstelik bu virane duvarlar arasında yıllarca gıda maddeleri stoklandı ve millete o gıdalar satılıp yedirildi.Buna site yönetimi de,belediye de,sağlıkçılar da göz yumdu..Yıllarca çok kişi buralardan nemalandı ..
  Cevapla
 • Tuncay 1 yıl önce Şikayet Et
  yazık, tarihi duvarlar bu kadar mı heba oluyor?
  Cevapla
 • yoldaş 1 yıl önce Şikayet Et
  yahu tarihi eseri yakmaya çalışanlara işi veren aynı devlet. maalesef böyle işler bu tür kendini bilmezlere verildiği müddetçe yapacak bişey yok. haaa bide elin arabı Osmanlı kalesini yıkıp otel yaptı diye araplarada kızmamak getek. önce iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır oyüzden demişler
  Cevapla
 • trafik çilesi 1 yıl önce Şikayet Et
  bu isler hemsericilikle yuruyor. maalesef yapacak bisey yok.
  Cevapla
 • ozkayalar 1 yıl önce Şikayet Et
  yakılanlar büyük nihtimal orayı kullanan esrarkeş ve sarhoşların malzemelerisir.sahipsiz yerleri sahiplenenlerin.çöp hurdalarıdır.
  Cevapla
 • Deli Dumrul 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu firmanın restorasyon ile ilgili bilgisi olduğunu düşünmüyorum.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Sanki yeni bisey hangi onarimi duzgun yapiyolar alman cesmesini basincli suyla yikayip taslari suslemeleri sokmek mi dersin peygamber efendimizin hirkasini temizlikciye verip utuletmek mi dersin neler neler
  Cevapla