TÜM YORUMLAR

Dışişleri'nden ABD'ye: Ciddiye almak mümkün değil
Dışişleri'nden ABD'ye: Ciddiye almak mümkün değil
SİYASET
09 Şubat 2018, 21:09
Dışişleri'nden ABD'ye: Ciddiye almak mümkün değil
Dışişleri Sözcüsü Hami Aksoy, ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü'nün Türk yargısıyla ilgili sözlerine cevap verdi.
YORUMLAR 27
 • Hıdır BUDUR 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu saatten sonra sakın kimse "attan düşen " Nasrettin Hoca misal "biz zaten inecektik" deyip milletin onurunu kırmasın. "delikten süpürülmeye doğru değil" başındaki çuvalı çıkaran onurlu gururlu bi davraniş içinde olsun..Millet bunu istiyor..
  Cevapla
 • 43... 1 yıl önce Şikayet Et
  Sizin dünyaya D agittiginiz adaletti beşik teki bebeler bile biliyor ,sırtlan süruleri
  Cevapla
 • alaskamkuzey 1 yıl önce Şikayet Et
  bizi ulkemizi isgal edemedin cocuklar dahi biliyor . kafasini kuma sokup saklanan amerikali
  Cevapla
 • ayh 1 yıl önce Şikayet Et
  fetöcüleri saklayan kollayan gündeme bile getirmeyn abd şimdi Türkiyeden isteği ne kadar kalleş olduğunun bir kanıtı
  Cevapla
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Ypg-pyd-pkk dedin kaybettin Abd duydun mu Nedimin zilinin sesini? Sizi izmir marsi ile yerinize gonderiyoruz. Bundan sonra boyle, yersen. Yemezsende zorla yediririler.
  Cevapla
 • HALK 1 yıl önce Şikayet Et
  ABD zaten terör destekçisi diye uluslararası mahkemelerde yargılanması gereken bir ülke, kedileri PKK'yı terör örgütü olarak tanımladıkları halde PKK nın Suriye kolu olan PYD'ye 5000 tır ve 2000 uçak dolusu silah yardımı yapıyor, yine Trump'ın deyimi ile DEAŞ'ın anası Hillary Clinton babası işe Barack Obama'dır. DEAŞ'ı ABD terör örgütü olarak tanımladığına göre buda delil. Fetö/PDY'nin de ağa babası ABD olduğu apaçık ortadadır. Alın size deliller.
  Cevapla
 • saydemir 1 yıl önce Şikayet Et
  Onların yargısı çok mu adil?Hayır.Türk yargısının adil olduğu,hakim savcılarımızında yargı süreçlerinde hakkaniyet ve adalet ilkesine azami riayet ettikleri kanaatindeyim.(tabi hatalı karar hiç olmaz değil!..ama bunlar da yargıtayda incelenir ve hatalar giderilir düşüncesindeyim.)(farklı bir düşüncem Yargılamalarda iddia makamı ile savunmanın aynı yer ve hizada olması,yani sağ ve sol yönlerde,hakim(ler)in üstte oturmasının daha uygun olacağı yönde,tabi takdir yargımızın.)
  Cevapla
 • Adanalılar 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd fazla turklerle ugrasma sızı her defasında madara eden turklerı daha fazla kızdırma yoksa sonucuna katlanmak zorunda kalırsın
  Cevapla
 • Temel candan 1 yıl önce Şikayet Et
  Burda can Alici olan verdigimiz cevabi bildigimiz turden bir devlet degil cok farkli bir orgut karmasik bir sistem okuyacak dolayisyla bildiklerini soylemeye hedeflerine gitmege calisacaklardir
  Cevapla
 • Muhasebeci Kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  abdnin deasi kurdugu ve kullandigi butun dunyaya anlatilmali ozellikle kendi halkina
  Cevapla
 • Hjk 1 yıl önce Şikayet Et
  Mükemmel cevap..
  Cevapla
 • Tespit 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne gölgeymiş arkadaş adamları dert sahibi yaptı, yatıyorlar serkan kalkıyorlar gölge.
  Cevapla
 • Aspirin 1 yıl önce Şikayet Et
  Katil ve korkak Abd anlayacagı tek dil çıkarlarına hizmet etmemek yetlililere sesleniyorum Nato dan özellikle Afganistandan bir kısım askeri zetin dalı operosnu bahanesiyle çekin pilotumuzun tuneli attıgı gaz gibi Abd den ses gelir
  Cevapla
 • Ers61 1 yıl önce Şikayet Et
  Açıklamalar her zamanki gibi naif mutedil; bu hadislere niçin anladiklari dilden ve üsluptan mukabele etmiyoruz? Yoksa hâlâ korkuyor muyuz? Korku, sadece hasmın şımarıklığını ve haksızlığını artırır.
  Cevapla
 • Recep 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamların itibarını iki paralık eden, tüm dünyanın gözünden düşüren, muhtemelen bir daha iflah olmaz hale getiren Reis ten sonra ayar tutmuyorlar. Her kafadan bir ses çıkıyor. Ezberleri bozulunca abuk sabuk konuşur oldular.
  Cevapla