TÜM YORUMLAR

Alman isim: Başımı ortaya koyarım ki Erdoğan...
Alman isim: Başımı ortaya koyarım ki Erdoğan...
DÜNYA
26 Şubat 2018, 13:13
Alman isim: Başımı ortaya koyarım ki Erdoğan...
Alman gazeteci ve yazar Hörstel, Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerindeki baskıya işaret ederek, Almanların yaşananları iyi idrak ederek Erdoğan ve Türkiye'nin yanında yer alması gerektiğini vurguladı. Ayrıca Hörstel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili CIA'ın planlarının olduğunu iddia etti.
YORUMLAR 131
 • osmanlı torunu 1 yıl önce Şikayet Et
  Ağlamak yok artık sevin TÜRKİYEM ... ALLAH Vatanımıza ve Cumhurbaşkanımıza ve Milletimize zeval vermesin. Amin... reis müslümanları birleştirsin bakalım hangi devlet karşısına çıkabilir.
  Cevapla
 • Ali aksoy 1 yıl önce Şikayet Et
  D.Yücel köpekgi,die welt gazetesinde,orta dereceli para karşiligi yazarlik yapiyor,gazete axel springer e ait,ceo da mathias döpfner,odasinin duvarinda sari ve çok büyük bir davit yildizi,yildizin sariligi onun yüzüne aksetmiş,bir yahudi yanlisi it!eger yeni parti AfD biraz söz sahibi oldumu bunlar kaçacak delik arama zorulugunda kalacaklardir,iyahudi devletide bunlara mülteci statüsü verebilir.neden bunlar bu d.yücel i korurlar anlamiş degilim.
  Cevapla
 • Hüseyin dayı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu adam hakiki bir alman almandan öteye doğruları söyleyen bir insan.dunya amerıkadan bıkmış amma sesini çikartmaya korkuyor.uyan ey dunya erdoğan gibi bir delikanli dunyaya kolay gelmez.takılın erdoğanın peşine dunyayı amerikan pisliğinden kurtaralım.
  Cevapla
 • Maliden. 1 yıl önce Şikayet Et
  Her Alman bu adamın dediklerine aslında bir nebze katılıyor. Bunu görebiliyorlar. Ancak AB ve diğerleri ülkemiz ve diğer gelişmekte olan ülkeleri ligden düşürerek kendilerine zaman kazanmak istiyor. Enselerinde soğuk nefesimiz var. İliklerine kadar hissediyorlar, korkuyorlar. Düşünsenize Türkiye dahil kendine yetebilen ülkeleri. Kendi teknolojisini geliştirebilen Türkiye geliştikçe sömürülere gene dur demeye çalışacak, Almanya ne satacak bi 10 sene sonra bunlara. Türkiye'den icazet almadan ne satabilecek. AB için çember daralıyor.
  Cevapla
 • Temel Şimşek 1 yıl önce Şikayet Et
  alman gazeteci yüzde yüz doğruları konuşmuş deniz yücel denen sözde satılmış kimdirki almanya ona sebep ortalığı ayağa kaldırdılar TÜRKİYE YE karşı bır savaş çıkarmadıkları kaldı o satılmışı TÜRKİYE de serbes bırakıldığı günün akşamı almanya devleti tarafından özel uçkla almayaya getirildiğinin yaygarası yapıldı o deniz denen zatın arkasında alman gizli servisi olmasaydı neden o zat için özel uçak göndersinlerki deniz denen zat alman devleti için çalıştığı ab açık ortata TÜRKİYE ninde buna rağmen onu serbest birakması çok düşündürücü değilmi hiç kimse kusura bakmasın bu doğrularıda yazmalıyız mahlesef.
  Cevapla
 • hako 1 yıl önce Şikayet Et
  Elin gazetecisi olayin kavramini iyi analiz ediyor bizim bazi man kafali yazarlarimiz anlamiyor sozcu ve cumhuriyet ve bazi gazete yazarlari demekki neymis o yazarlarin babalari coni imis oyle degilmi
  Cevapla
 • Serdar 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam durumu anlamış. Tebrikler.Darısı kafatası zihniyetine.
  Cevapla
 • urfalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam olayı çözmüş bravo Alman bürokratlara duyrulur.
  Cevapla
 • Hüseyin 1 yıl önce Şikayet Et
  Elin Almanı anladı, içimizdeki İrlandalılar hala anlamadı...
  Cevapla
 • Boran 1 yıl önce Şikayet Et
  Gercekleri önyargisiz ğören bir alman sizi alkisluyorum
  Cevapla
 • Erdalsilo 1 yıl önce Şikayet Et
  Yine Alman ingiliz savaşını Almaya kaybetti Türkiyeyi dışlamakla
  Cevapla
 • Alibaba 1 yıl önce Şikayet Et
  Atatürk Türkiye'si Hindistan'in bagimsizligi yakalamasinda örnek oldu. Günümüz Türkiyesi hangi ülkelere daha örnek olabilir diye Alman Gazeteci yol gösteriyor olabilir.
  Cevapla
 • Oğuz 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam açıkça Almanya da amerikan esaretinde birleşelim kurtulalım diyor alman hayranlarına duyrulur
  Cevapla
 • yücel 1 yıl önce Şikayet Et
  bu adamı CIA yakında temizler..
  Cevapla
 • patriot 1 yıl önce Şikayet Et
  bu adami alkislamak gerekiyor ama cia ya karsida cok dikkatli olmak gerekiyor
  Cevapla