TÜM YORUMLAR

AK Parti kendi rekorunu kırabilir!
AK Parti kendi rekorunu kırabilir!
GÜNCEL
07 Haziran 2018, 12:18
AK Parti kendi rekorunu kırabilir!
Haber7 ekibi olarak 24 Haziran seçimleri öncesi partilerin seçim çalışmalarını yerinde görmek üzere başlattığımız gezimizde Güneydoğu'nun sanayi merkezi Gaziantep'te Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya geldik.
YORUMLAR 16
 • abd zalimdir 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahım yüzde 55 üzerinde bize zafer ver zalimlerin sesi kesilsin
  Cevapla
 • Turkiyem Canim Feda 1 yıl önce Şikayet Et
  AK Partinin adi rekor Allahin izniyle,
  Cevapla
 • Güçlü TÜRKİYE 1 yıl önce Şikayet Et
  Öncelikle Ak partili yetklililerin halka bağzı gerçekleri anlatmaları gerekiyor.(gaziantep mersin vb suriyrilerin yoğun olduğu illerde bu konuyu daha çok işlemeli ve halka izah etmeliler)mesala suriyeliler 1500 tl maaş verildigi 500 tl ev kirası verildigi ilaç ve hastane v.b gibi ücretleri alınmadığı ve bunların çalışanlardan kesildigi gibi yalan yanlış bilgilerle halkın kafasını karıştırmaya ve ak partiye karşı cephe almaya yada en azından bunların sandığa gitmeyerek oradan kazançlı çıkmaya çalışmaktalar.Ak parti millet vekili adaylarının ve yetki kişilerin bu konulara duyarlı olması gerekiyor.halkın zihninde soru işareti bırakmadan anlatılmalı.
  Cevapla
 • oraloğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  nasihat: seçim sonrası ,, muhalefet çok ciddi şekilde neticeden şok olacaktır. hemde akla hayale gelmiyecek bir şok. yakin ehlinden.
  Cevapla
 • panteryakup 1 yıl önce Şikayet Et
  hıçkıra hıçkira güluyorum.
  Cevapla
 • Canım Vatanım 1 yıl önce Şikayet Et
  Sandıkları muharremin kafasına geçirmeli
  Cevapla
 • Ali Sarı 1 yıl önce Şikayet Et
  Neden oyum Erdoğana : 80 yıl boyunca batı ülkelerin kuyruğu gibi dolandık. Ellerini ayaklarını öptük , yeterki 5 kuruş borç versinler. Halk yeter dedikçe üzerlerine askeri darbeleri gönderdiler. Türk / Kürt sorunu çıkardılar. Ekonomi krizler . Bugün git yarın gelmeler. Hastane kuyruklar. 50 Yıl AB kapısında bekletmeler. Gezi olay. AKP 2003 de geldi Erdoğan milletin gözlerini açtı. Otoyollar, hızlı trenler, hastaneler, havaalanları, yerli üretimler, milli üretim, çılğın projeler, yerli silah. Milli Otomobil. Batı ülkeleri eski Türkiye’yi istiyor yani Erdoğan gitsin CHP gelsin . Saf CHP liler de sanıyorlar ki batı ülkeleri kendilerini çok seviyor, halbuki kulanıyorlar.
  Cevapla
 • mustafa kemal 1 yıl önce Şikayet Et
  allah şifa versin...
  Cevapla
 • Yaman 1 yıl önce Şikayet Et
  İnşaAllah
  Cevapla
 • arda 1 yıl önce Şikayet Et
  İNŞAALLAHHHHh
  Cevapla
 • Mahmut 1 yıl önce Şikayet Et
  Vatandaş karar ver; Kandilden emir alan hdp chp yemi oy vereceksin , kandili terörden temizleyen Ak Parti MHP yemi oy vereceksin, şehit kanına eli bulaşanlara mı oy vereceksin , şehitlerin kanını yerde bırakmayanlara mı oy vereceksin. Cmhur ittifakınamı zillet ittifakınamı oy vereceksin.
  Cevapla
 • vurucu tim 1 yıl önce Şikayet Et
  erzincan rabimin izniyle %75
  Cevapla
 • realist 1 yıl önce Şikayet Et
  Buraya gönlümden geçtiği için değil gerçek olduğu için yazıyorum. Cumhur ittifakı inanılmaz bir büyümeye girdi birkaç haftadır. Hem ülkemize yapılan ekonomik saldırıları millet daha net görmeye başladı hemde karşı ittifakın nasıl bir kirli ilişkiler ağı kurduğunu ve kendi aralarında da birbirlerine şerli olduklarını millet gördü. İyi partiden de tekrar MHPye inanılmaz bir geri dönüş başladı. Millet feraset gösterecek ve en az %55 ile Reisi tekrar seçecek. Hayırlı olsun.
  Cevapla
 • HalitBinVelit 1 yıl önce Şikayet Et
  Kandil düşsün rekorlar alt üst olacak!
  Cevapla
 • iyi ve doğru olan 1 yıl önce Şikayet Et
  Düşünelim! mesela ilk defa oy kullanacağız ve oy kullanacağımız partilerin kişilerin kimin iyi olduğunu da hiç bilmiyoruz Müslüman olarak kullandığımız oyunda sadece dünyada değil ahirette de bir vebali bir karşılığı olduğunu da biliyoruz. bu durumda vebale girmemek için ne yaparız. Cevap: Dünyası kadar ahiretini de düşünen bir Müslüman olarak batılı kafirin ve münafığın sevmediğine yani okunun yönüne bakarız kafirin sevmediği okunun yönü hangi parti ve kişi ise iyi olan doğru olanın o olduğu net ve açıktır. Burada münafığın batılı kafirin açıkça sevmediği yani okunun yönü Sayın Erdoğan ve AK Partiyi gösteriyor. Buda iyi ve doğru olanı gösteriyor.
  Cevapla
 • enteresan 1 yıl önce Şikayet Et
  arkadaşa vahiy gelmiş sanırım
  Cevapla