TÜM YORUMLAR

2018 YKS - TYT Yorumları! Temel Yeterlilik Testi zorluk kolaylık derecesi
2018 YKS - TYT Yorumları! Temel Yeterlilik Testi zorluk kolaylık derecesi
EĞİTİM
28 Temmuz 2018, 11:56
2018 YKS - TYT Yorumları! Temel Yeterlilik Testi zorluk kolaylık derecesi
2018 yılında hayata geçirilen yeni sınavı sistemi YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) ilk oturumu 30 Haziran Cumartesi tarihinde düzenlenecek. Hedefledikleri üniversitenin hayalini kuran adaylar, YKS – TYT sınav yorumlarını merak ediyor. Milyonlarca öğrencinin dört gözle beklediği üniversite sınavı zor muydu kolay mıydı?
YORUMLAR 146
 • nur 5 ay önce Şikayet Et
  tyt turkçe soruları zor muydu
  Cevapla
 • Ebru 6 ay önce Şikayet Et
  Tercih sonuçlarını bir an önce açıklayın lütfen.Bekletmenize gerek yok bizleri.Zaten dibe kadar batmış durumdayız bu sınav yüzünden.Sonuçlar gelsin de biz de yolumuza bakalım.Seneye olacak sınav için ya çalışmalara başlayalım.Eğer kazandıysak da biraz sevincini yaşayalım.Ama kazanmak zor.
  Cevapla
 • Melek 7 ay önce Şikayet Et
  Lütfen yardım edin 240 larda puanla paramedik olur mu?Bir de bu puan tyt değil ayt puanı
  Cevapla
 • Deniz 7 ay önce Şikayet Et
  Puanlar düşsün lütfenn!Bir yere yerleşelim.Çok zor bir sınavdı.Lütfen puanlar düşsün.
  Cevapla
 • Defne 7 ay önce Şikayet Et
  Gerçekten Türkiye'nin bir düzenli eğitim sistemi yok.Varsa da biz göremiyoruz.Bu yıl ki üniversite sınavı da ayrı bir sürprizdi.Bu sınav için sıralarda dirsek çürütttük.Gece gündüz uyumadık ama sonuç çok kötü geldi.Bu yaptığınız hak mıdır Ösym?Keşke bir yılınızı bu kadar zor sorular sormak için harcamasaydınız siz de.Yaptığınız sınav çok bir işe yaramadı da.Bir şey yapamadık.Hakkımı,bir yılımı sizlere helâl etmiyorumÖsym yetkilileri!
  Cevapla
 • nur yazman 2 ay önce Şikayet Et
  Beni savaş yerinde atsız koydun,karım karısık sorular var. Yani bu sınav savaş gibi bir oyun .Ben çalısmaya deve ediyorum.
  Cevapla
 • Ayşegül 7 ay önce Şikayet Et
  Verdiğim emeklere yazık oldu.Ama pes etmek yok.Devam edeceğiz sonuna kadar.Bence bu kadar zor sınav hazırlamak düşünmek yerine Sayın Ösym yetkilileri biraz kolay sınav hazırlayıp tüm öğrencileri mağdur etmemeyi düşünselerdi.Kolay sınav hazırlasaydılar.Ama nerdeeee?Sınav iptal olsunnnnn!
  Cevapla
 • Gamze 7 ay önce Şikayet Et
  Ösym yetkililerine sesleniyorum!Hayatımda bu kadar zor sınav görmedim.Gerçekten çalıştım ama sonuç berbat.Benim ve benim gibi nice bin öğrencinin hayallerini yıktınız.Ya bu sınavı iptal edin ya dapuanları düşürün.Bir de bu sınavı kendinize yapın lütfen.Bizim seviyemizi aştı çünkü bu sınav.Gereğini yapın lütfen.
  Cevapla
 • Elanaz 7 ay önce Şikayet Et
  Ösymye teşekkürler...Bu kadar öğrenciyi zorladıkları için.Gerçekten öğrenci düşmanısınız.Türkiye ortalaması yerlerdesizin yüzünüzden.Rahat etmiştir içiniz umarım.
  Cevapla
 • samsunlu 7 ay önce Şikayet Et
  168000 omu turkce ögretmenligi gelirmi
  Cevapla
 • Merve 7 ay önce Şikayet Et
  Muhteşem bi sinavdi 1 senemizi heba oldu
  Cevapla
 • AYŞE 8 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar sınav gerçekten zordu. Bu benim ücüncü senem ilk iki seneyle taban tabana zıt sorular sormuşlardı. Bu sene mattan 10 yıl önceki kayanakları dahi bitirdim. En zor yayınları çözdüm. Gerçekten soru tarzları hiç benzemiyorum. Hukuk istiyordum. Şu anda ne gelse ona razıyım. Bu sınavın sorularını hazırlayanlara hakkımı helal etmiyorum. Emeklerimizi zayi ettiler
  Cevapla
 • Fatma 8 ay önce Şikayet Et
  Ben matematik sorularini hatirladikca sinirleniyorum böyle sacmalik mi olur o kadar konu var problem sormak ne ya sacmalik. Tüm emeklerimizi ziyan ettiler. Yeter şu eğitim sistemini düzeltin artık.
  Cevapla
 • asdada 8 ay önce Şikayet Et
  arkadaşlar sorular kolaydı ama uzundu evet ancak adayları başka ne şekilde eleyecekler? bence ösym tarihinde en nitelikli sınavlardan birini yaptı size zor gelen herkese de zor geldi yani aşırı kolay sorsalardı sıralamanız yine değişmeyecekti herkes yapardı bu sefer..
  Cevapla
 • Zehra 8 ay önce Şikayet Et
  Gorup gorebilecegim en zor sinav sorulariydi bi dahada boyle zor sorular gormem heralde, matematik sorulari turkce paragrafindan farksiz degildi icinde hicbir sayisal veri yoktu. Cok nitelikli bir egitim sistemi yapmişiniz çok
  Cevapla
 • rabia 8 ay önce Şikayet Et
  arkadaslar benim mat 23 turkce 23 fen 15 sos2 ve ben hicbir sekilde.sure yetistiremedim lanet olsun bu sisteme mat sacmaligina turkcenin iki sik arasinda kalmasina
  Cevapla