TÜM YORUMLAR

‘Ölmeden trene de binelim’ demişler
‘Ölmeden trene de binelim’ demişler
GÜNCEL
18 Temmuz 2018, 06:20
‘Ölmeden trene de binelim’ demişler
Çorlu’daki tren kazasında iki kızı ve iki torununu kaybeden Güvenç çiftinin acısı dinmiyor. Acılı çift, ‘Ölmeden önce trene de binelim demişlerdi. Dedikleri gibi oldu. Ölmeden trene bindiler ve bir daha da dönmediler’ diye ağlıyor
YORUMLAR 8
 • Adem 1 yıl önce Şikayet Et
  Tamam acın var anlıyoruz da ne demek geç kalındı balçık gibi tarlaya köylüler her türlü imkanı ile anında kosmadimi o helikopterler film çekmek içinmi oradaydılar. Acını paylaşıyoruz ama bu halde bile kin kusar gibi açıklama yapmak neyin nesi
  Cevapla
 • yurttaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Hat kontrolünü ayda yılda bir yaparsan olacağı budur.Tedbir elden bırakılmamalı. Yağmur çamur demeden tren seferleri yapılmadan önce hat kontrolü yapılmalı.Bu işler için ekip kurmak, araç gereç sağlamak bu kadarmı zor.?
  Cevapla
 • Deli Dumrul 1 yıl önce Şikayet Et
  Suç makinistin, rayların altını neden kontrol etmiyorsun. Ulaştırma bakanı ne yapsın. Milleti keriz yerine koymayin lütfen. İhmali olanları bulun. Yoksa milleti bu trenlere bindiremezsiniz.
  Cevapla
 • ümit 1 yıl önce Şikayet Et
  arkadaş sen deli numarası yapmıyorsun değil mi? makinist koca tren 10 kmde durdurup rayların altınımı kontrol edecek.görende bu ülkede her ay tren kazası oluyor sanacak.
  Cevapla
 • Akıl Mantık 1 yıl önce Şikayet Et
  Makinist raylarin altını nasıl kontrol etsin!
  Cevapla
 • Errr 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin taktir böyle her şeyi sebebe bağlamış mevla vakit zaman onun kudret elinde
  Cevapla
 • Se26 1 yıl önce Şikayet Et
  Elbette takdir tedbire engel değil lakin Kader konuşunca cüzi irade susar sen her türlü tedbiri alacaksın ama sonucuna da razı olacaksın.Vefat edenlere Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır ihsan etsin zor bir olay kolay değil ama hayatın her tarafı imtihan.
  Cevapla
 • akıl mantık 1 yıl önce Şikayet Et
  takdir tedbire engel mi?
  Cevapla