TÜM YORUMLAR

ABD'den masada şantaj!
ABD'den masada şantaj!
GÜNCEL
10 Ağustos 2018, 06:34
ABD'den masada şantaj!
Brunson krizini çözmek için Washington’a giden Türk heyeti masada ABD’lilerin şantajıyla karşılaştı. ABD yönetimi hem Brunson’un kısa sürede tahliyesini hem de ABD vatandaşlığına geçmiş FETÖ’cülerin bırakılmasını istedi. 15 Temmuz’a açık destek anlamına gelen bu tavır nedeniyle masada müzakere olmayınca Türk heyeti ziyareti kısa kesti.
YORUMLAR 192
 • aslan 1 yıl önce Şikayet Et
  abd nin fisini cekme zamani geldi once ne kadar abd usleri varsa kapatin ne var ne yok el koyun siz degil onlar gelsin yalvarma sirasi onlarda natodan cikin abd nato demek bmm demek abd demek bunlarin fisini cekin artik zamani geldi yeni muffektikler bulun
  Cevapla
 • Musafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Papazı versen de doymazlar İstanbul’u bile isterler doymazlar mesele papaz değil ki papazla son bulsun
  Cevapla
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamlar resmen bize savaş açmış durumda, mücadeleyi sadece Erdoğan'dan beklemek vatana ihanettir. Halk olarak sadece hamaset yapıyoruz. Soğan ekmek yeriz ama 1000 dolara iPhone'u da alırız. Halk olarak Amerikan mallarını hayatımızdan çıkartıp, vazgeçmeliyiz lükslerimizden artık.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu darbenin de teröründe nereden yönetildiğinin ilanıdır. Türkiye teröristlere meydanı dar ettikçe abd nin bölgedeki hesapları bozuluyor. Onlar için kişilerin bir önemi yoktur, sadece kullanırlar işleri bitince atarlar. <demek ki korudukları insanlarla Türkiye üzerinde/bölgede daha derin ve uzun vadeli hesapları var.
  Cevapla
 • kamil 1 yıl önce Şikayet Et
  elimizi uzatsak kolumuzu kapıyorlar. Rest çektiğimizde yumuşuyorlar.
  Cevapla
 • erolyvz 1 yıl önce Şikayet Et
  idamm nerde idam ayasoyfa incirlik boş durmayın verin cevaplarını...
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Kapatın İncirlik üssünü diğer üsleri Türk askeri yerleşsin oralara. gerekirse natodan da ayrılalım
  Cevapla
 • EMEKLİ TECRÜBE Lİ 1 yıl önce Şikayet Et
  Eceli gelen köpek cami avlusuna ižermiş
  Cevapla
 • HalitBinVelit 1 yıl önce Şikayet Et
  Terörist haydut Amerika!..Eller Duaya açıldı... Allahın Gazabı üzerinize olacak!
  Cevapla
 • Ufuk 1 yıl önce Şikayet Et
  Idam edelim leşleri yollayalım sorun kökünden çözülsün
  Cevapla
 • Avci 1 yıl önce Şikayet Et
  Herkes bos bos hatta bombos konusuyor.yok efem baskan incirligi kapa yok efem baskan sunu yap bunu yap..peki bu konusanlarin yorum yapanlarin kaci amerikan sigarasi telefonu vs.vs kullanmiyor aceba. Once siz vatandas olarak yerli urun kullanin sonra baskandan istekte bulunun..not.boyle cahil pervasizca abd ve ab urunu kullanan halka kriz mustehak....
  Cevapla
 • Benim Dolarım 1 yıl önce Şikayet Et
  Benim dövizim ihlas finans tarafından ödenmiyor. 17 sene oldu. İhlas holding ödeseydi şimdi bozdururdum. Her 5 senede bir süre uzatılıp ihlas holdinge destek olundu. Halkı duymadınız. Ama yinede dövizim olsaydı bozdururdum. Bu ülke meselesi. Peki ya ihlas holding döviz bozdu mu. Yada diğer desteklenen kollanan holdingler. Yine sözümdeyim. Dövizim olsa bozardim. Yemin ederim. Vebal engelleyenlerindir.
  Cevapla
 • alican 1 yıl önce Şikayet Et
  Brunson bir papaz yada din adamı değil resmi bir cıa ajanıdır..Hırıstiyanlğın gerçek dinle imanla alakası olsaydı başta vatikan karşı çıkar abd'ye çıkarların için bir ajanı neden hıristiyan din adamı olarak göstermeye çalışıyorsun ,diye sorarlardı.Ama nerde? Bunların alayı yalancı,iki yüzlü.
  Cevapla
 • Fani 1 yıl önce Şikayet Et
  15 Temmuz darbesini yapan ve yaptıran ABD olduğuda netleşmiş oldu.
  Cevapla
 • Yadvletbsayakzgunlse 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah'ın izniyle bunun da altından kalkacağız, bunlar Türkiye'yi daha tanıyamamış. Dolar 10 tl de olsa ille de Vatan ille de Vatan deriz, dolara vatanımızı satacak kadar kanı bozuk değiliz çok şükür.
  Cevapla