TÜM YORUMLAR

ABD'den yeni hamle! Talimatı verdi: Birleşin...
ABD'den yeni hamle! Talimatı verdi: Birleşin...
DÜNYA
12 Eylül 2018, 20:06
ABD'den yeni hamle! Talimatı verdi: Birleşin...
ABD Merkez Kuvvetler (CENTCOM) Komutanı Orgeneral Joseph Votel, Körfez ülkelerine anlaşmazlıklarını bir kenara bırakma, İran'ın istikrarı bozma tehditlerine ve radikal örgütlere karşı birleşme çağrısında bulundu.
YORUMLAR 35
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  bu bölgede en büyük tehlike abd nin varlığı ve abd ile işbirliği yapan radikal örgütlerin varlığıdır.deaşı kuran abd değilmi.kürtleri desdekleyen ab değil mi daha önce ladini besleyip büyüten sonra da hain ilan edip ülkelerin iç işlerine karışma bahanesi sebei sayan abd degil mi.saddamı bahane ederek orta doğuya mesep çatışmasını sokan bölgeyi kan gölüne döndüren abd değil mi.bütün bunları görmezden gelerek abd nin yanın da yer alan süidi arabistan mısır katar gibi ülkeler de bu bölgede dökülen her kandan sorumludur.ortadoğunun huzurunu bozan her radşkal örgütün beslenmesinde büyümesinde israilin yardımlarını görmeyen ülkeler bir gün gerçegi anlayacaklar ama çok geç olacak.
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  kafir abd müslüman ülkelere hepiniz irana karşı birleşin onu beraber yiyelim ki . sizi daha sonra birer birer kolayca yutayım çağrısı yapıyor. artık şu müslüman ülkeler bir biriyle savaşmaktan ve bu büyük tehlikeyi görseler iyi olur.
  Cevapla
 • yorum 1 yıl önce Şikayet Et
  iran amerikanın ortadoğuda hep olmak ve müslümanları birbirine kırdırmak için kurdurduğu bir devlettir. İslâm ülkelerinin bunu bilerek bilinçli bir birlik içerisinde bu tuzağa düşmeden esas amerika ve irana karşı ülkemizin etrafında birleşmesi gerekiyor.
  Cevapla
 • abd HIRSIZDIR 1 yıl önce Şikayet Et
  katılıyorum ABD DEAŞ ve PKK ile birleşmelidir. sahada TERÖRÜN en büyük destekçisi abd denen HIRSIZ ve İŞGALCi-KATİL devletçiktir
  Cevapla
 • kürt 1 yıl önce Şikayet Et
  bu serseri ne konuşuyor
  Cevapla
 • Ayhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Müslümanlar kafirlerin ve hizmetkârlarının fitnesine karşı uyanık olmalılar. Eğer bu fitnelerine karşı yenilirsek darma dağın oluruz.
  Cevapla
 • Eren 1 yıl önce Şikayet Et
  Birleşmeyin . İnadına. Ne la bu yapma , etme , birleş , ayrıl , gitme , üretme , anlaşma , alma , yasak , yaptırım.
  Cevapla
 • Trakyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Gölge etmeyin başka ihsan istemez . Bölgeden defolun gidin yeter...
  Cevapla
 • dil akifo 1 yıl önce Şikayet Et
  Ey kafir iran odusu ile rafizilerle İrakda İslam Devletine karşı savaş açan siz değilsinizmi . Yalancılar toplum .
  Cevapla
 • Serdar 1 yıl önce Şikayet Et
  ABD, İranla savaşmaz, YALAN. Savaşacak olsa bunca yıldır PKK yı onlara musallat ederdi, bize değil. Bunların ne yapacakları belli olmaz, İranla savaşıyoruz diye toplanırlar güneyimizde, bizi işgal etmeye kalkarlar. Düşmanımızın sözlerini gerçek zannetmeyi bırakalım.
  Cevapla
 • hlt01 1 yıl önce Şikayet Et
  biz müttefikiniz değil miyiz de bize ters düşen işler yapıyorsunuz. araplara gelince iyi müttefik mi oldunuz alçak terörist ABD
  Cevapla
 • KARACA 1 yıl önce Şikayet Et
  kiyamete kadar kufur devam edecek ama zulum devam etmiyecek insallah yahudilerle birlikte yok olacaksiniz
  Cevapla
 • halit yusufoğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  dünyanın hali gitgide komikleşiyor....
  Cevapla
 • Alooo 1 yıl önce Şikayet Et
  Katar ne is yavas savas oda amerikanin yanina geciyor.
  Cevapla
 • ulucak 1 yıl önce Şikayet Et
  bu deklarasyon da bulunan şahıslar filistin konusunda ki abd ihanetlerini ırak libya suriye gibi girdiği her ülkede ki terör unsurlarını desteklemesini arap ülkelerini birbirlerine düşman ettiklerini kendilerine itaat etmeyen ülkelerde darbe gerçekleştirmelerini ve darbecileri halka rağmen desteklemelerini sormamış mı ?
  Cevapla