TÜM YORUMLAR

İran 3 ülkenin büyükelçilerini toplantıya çağırdı
İran 3 ülkenin büyükelçilerini toplantıya çağırdı
DÜNYA
23 Eylül 2018, 02:45
İran 3 ülkenin büyükelçilerini toplantıya çağırdı
Yerel medyada yer alan haberlere göre Tahran yönetimi, İran'ın Ahvaz kentinde düzenlenen askeri geçit törenine yönelik saldırının ardından İngiltere, Hollanda ve Danimarka'nın ülkede görevli büyükelçilerini toplantıya çağırdı.
YORUMLAR 12
 • TÜRK 11 ay önce Şikayet Et
  bu devrim muhafızları sürekli yemin ediyor.afra tafra yapıyor.hiç bir icraat yok.boş herifler.sadece laf.mal adamlar
  Cevapla
 • Gecmis olsun 11 ay önce Şikayet Et
  Aylardir sirada iran veya Turkiye var deniliyodu,umarim arkasi gelmez...su mezhepciligi birakipta has musluman olup birlik olunsa keske.
  Cevapla
 • nusri 11 ay önce Şikayet Et
  Terör terördür. Nerede olursa olsun kınıyoruz. Allah rengi, ırkı ve cinsiyeti ne olursa olsun tüm terör çeşitlerinin belasını versin. Onları besleyen,üreten ve seyirci kalanları da kahretsin, evlatlarıyla, aile efradıyla aynısını onlara tattırsın! Amîn!
  Cevapla
 • Eren 11 ay önce Şikayet Et
  İran da duvardan kedi bile geçse onun sorumlusu hep Amerika ve İsraildir. Ulan yeter artık kendi pisliğinizi kendi becereksizliğinizi diğerlerin üzerine atmayın. Korkak İran. Hep yalan hep yalan. Bu olayı da kendileri düzenlediler halkı kandırsınlar diye
  Cevapla
 • esas 11 ay önce Şikayet Et
  Siz de PKK'ya arka çıkmayın Şii fanatikliğiniz Olduğu sürece ,İslam dünyası hep zayıflayacak ve arkadan vurulacaktır. Müslümansanız bana dokunmayan yılan bin Yaşasın demeyi bırakın
  Cevapla
 • tarık 11 ay önce Şikayet Et
  BU işin altında kesin yahudiler vardır suriyedeki iblid anlaşması çok zorlarına gitti bu anlaşmasın hemen akabinde olması çok manidar
  Cevapla
 • hlt01 11 ay önce Şikayet Et
  terörün bitmesi için israil ve ABD nin yok edilmesi gerekir dünya üzerinden.
  Cevapla
 • ebrar 11 ay önce Şikayet Et
  Evet açık ve net durum orta da orta doğuda israil olduğu müddetçe hiç bir İslam ülkesi kendini güvende his edemez hiç bir Müslüman kendisi ve nesli asla yarına güvenle bakamaz. Pek çare nedir derseniz çare KURAN sarılmaktır çare Müslüman ülkelerin birlik olmasıdır başka çözümü yok.
  Cevapla
 • bender bey 11 ay önce Şikayet Et
  amerika israil oradan cıkarılsın bütün sorunlar ortadan kalkar terör biter. lanet olsun terör destekcilere.
  Cevapla
 • Fatih 43 11 ay önce Şikayet Et
  Bu Batı emperyalizmine dur demenin zamanı geldi de geçiyor bile.
  Cevapla
 • Gurbetci 11 ay önce Şikayet Et
  Hollandada yasayan bir Turk olarak sunu soyleyebilirim. Hollandadaki soz sahibi politikacilarin cogu yahudi kokenli ve hizmet karidir. Hollandanin basbakani hakkinda ise masonlarin alt kademesinde oldugunu ogrendim. Halkinin yuzde 70i kendisini istemiyor ama kendisi her secimi kazaniyor. Benim kanatimce hile yapiyor. Sayimda kendi adamlari var diye supheleniyorum. Sayimlar Turkiyemizin sayimlari gibi yapilmiyor. Bunu ancak kapi kapi dolasarak herkezin kime oy verdigini sorarak ogrenebiliriz anket seklinde ama her oy kullanma hakki olana sormaliyiz.
  Cevapla
 • Erdoğan 11 ay önce Şikayet Et
  terörist zalim işkalci abd ve yavruları
  Cevapla