TÜM YORUMLAR

Bahçeli'den 'kayan yıldızlar' tepkisi
Bahçeli'den 'kayan yıldızlar' tepkisi
SİYASET
25 Eylül 2018, 22:21
Bahçeli'den 'kayan yıldızlar' tepkisi
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Türkçe'nin önemine dikkat çekerek affın çıkartılabileceğini söyledi. Bahçeli sosyal medyadaki 'Falling Stars (Kayan Yıldızlar)' akımını da eleştirdi.
YORUMLAR 29
 • zafer gülten 1 yıl önce Şikayet Et
  suçluya af demek,suçluyu suça teşvikten başka şey değildir....devamlı af çıkması suç işliyecek kişiyi suça yöneltir---yahu nasılsa cezada az,yarısı infaz,bide af çıkarır kerizler,1-2 senede kurtulurum düşüncesi ile hareket eder.
  Cevapla
 • Milliyetçi cCc 1 yıl önce Şikayet Et
  iDAM. iDAM. iDAM. idam gelir de hainlere teröristlere ve karaborsacı stokculara fırsatcılara vede kamu malını çarcur edip çalanlara uygulanırsa ülkemiz kısa sürede huzur a kavuşur ekonomik sıkıntıları aşar... inşaallah Güzel Günlere Türkiyem...
  Cevapla
 • Gerçekçi 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Bahçeli; emeklilikte yaşa takılanlar ile alakalı sözünüz var unutmayın. Bırakın bu faso fiso işleri.
  Cevapla
 • izmir-dobracı 1 yıl önce Şikayet Et
  öyle bir muhalefet gelmesi lazımki dindar-dürüst-asla yalan söylemeyen o zaman iktidara şu yaptıkların doğru değil hatalı işlerde dine uygun hareket et diye uyarsın ama maalesef bizde yok hükümetler isterse yüzde 80 oy alsın dinen istişare kurulu olmadan alim ve gerçek hocalara danışmadan dini kurallara uymadan alınan kararlarda vebal vardır.
  Cevapla
 • musa çelik 1 yıl önce Şikayet Et
  ya sen ne mükemmel bir adamsın.sayın bahçeli siz büyük bir devlet adamısınız .
  Cevapla
 • abdullah 23 1 yıl önce Şikayet Et
  af istemiyoruz,kısas istiyoruz.
  Cevapla
 • temel 1 yıl önce Şikayet Et
  sayın bahçeli EYT ile ilgili aynı azim ve kararlılığı görmüyoruz. EYT bir hukuk garabeti ve hak gasbıdır. af ise mağdurlara karşı yeni bir HAK GASBI ÇABASIDIR. en azından affedilebilecek tiplerden 500.000 TL gibi bir kefalet ücretleri alınsın. yada kamuda 5 yıl ücretsiz çalışma. EYT ile ilgili olarak çalışmanızı bekliyoruz. suçlular 5 yıl daha cezalarını çeksinler. dün bir katil 2. eşini ve 2. çocuğunu da katletti. bu adamları salmaya değmez.
  Cevapla
 • ali 1 yıl önce Şikayet Et
  referandum istiyoruz bahçeli
  Cevapla
 • mahmud 1 yıl önce Şikayet Et
  bu cezalar müeyyideler hiçbir Avrupa kaynaklı zaten bizim savştığımız sorunların kökeni de Avrupa kaynaklı artık anlamalıyız ki Fransız, İngiliz, İsviçre hukuk sisteminden yapılan alıntı kopyala yapıştır yasaları ile hiçbir suçluyu rehabilite edemezsiniz. Çözümü ejdat zaten bulmuştu
  Cevapla
 • altınadam 1 yıl önce Şikayet Et
  Bir arkadaşın dediği gibi 5 yıl indirmek yerine 10 yıl artırırsanız bu memlekette suç işleme oranı %50 düşer.
  Cevapla
 • milletin ferdi 1 yıl önce Şikayet Et
  Adil olmak, adaleti uygulamak bir toplum için olmazsa olmazdır. Devlet de elbette adil olmalıdır. Affetmek ise bir erdemdir. Ama affetme yetkisi kimdedir? Elbette zarar görenin, mağdurun affetme yetkisi vardır. Kul hakkına giren konuları affı çok büyük olan, Afüv olan Allah (C.C.) bile affetmiyor. Bir kişi başka bir kişiye zarar verecek, üçüncü bir kişi suç işleyeni affedecek olur mu böyle bir şey? Kısaca kişilere karşı işlenen suçları affetme yetkisi devletlerin olamaz. İlle de bir düzenleme yapacaksanız mağdurlara sorulsun… Mağdura verdikleri zararı telafi edebileceklerse, tazmin edebilecekse, şayet mağdur veya ailesi isterse affetme yetkisini kullanabileceği bir düzenleme yapın.
  Cevapla
 • Önce vatan 1 yıl önce Şikayet Et
  MHP AKP elele verdimi bu ülyeki kimse yıkamaz şükür
  Cevapla
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Af biran önce gelmeli idam. İle birlikte
  Cevapla
 • eyt 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Bahçeli birazda Eyt den bahsedin
  Cevapla
 • mahmut 1 yıl önce Şikayet Et
  idam nezaman çıkacak
  Cevapla