TÜM YORUMLAR

Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul'da oynayacak mı? Son nokta koyuldu...
Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul'da oynayacak mı? Son nokta koyuldu...
MEDYA
05 Ekim 2018, 09:42
Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul'da oynayacak mı? Son nokta koyuldu...
Son dönemde sıkça gündeme gelen ünlü oyuncu Burak Özçivit, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosunda yer alacak mı? Özçivit için yeni bir iddia gündeme geldi.
YORUMLAR 13
 • kaan 9 ay önce Şikayet Et
  Ben de daha izlemiyorum 6 inci sezonunu Engin abi yoksa bende yokum
  Cevapla
 • kaan 9 ay önce Şikayet Et
  Engin altan düzyatan abimis gitmesin cünkü onsus olmaz. Biliyorum ki yeni dizi olacak ama Konzepti ayni, Burak Özcivit 6 sezon Kadrosuna dahil olacak ama Engin abimis gidecek, yani benim icin hayirli deyldir. Bence Engin abimiz Kalsin. Onsus olmaz bu dizi. Yönetmen diyor ki yeni proje abicim Bu dizi saaten 5 yildir birinci reytingleri de iyi sen niye diziyi devam etmiyorsun.
  Cevapla
 • arif abi 1 yıl önce Şikayet Et
  Senarisler ve yapımcılar, okuyor mu buradaki yorumları? İzleyicinin tepkisini ölçen çalışmaları var mı? Hiç sanmıyorum, neden derseniz: 1- Burak özçiviti isteyen yok. 2- ertuğrulun sürekli kendini tekrar eden dövüş sahneleri baydı artık. 3- hikaye çok yavaş ilerliyor. Sert girişten sonra hikaye sündürülüyor. Sonra finale yakın heyecan artırılıyor. Hep aynı hikaye baydı artık. Başlangıçtan sona dengeli bir yapım ortaya koyun. Oyuncuların bazıları rolü yaşayarak oynamıyor. İşimiz bitse de gitsek havasında. İslami motif çoğu zaman atlanıyor. Biraz daha özen lütfen. Yükü 1-2 kişinin üzerine yıkmayın. Ertuğrulda sesini zorlayarak konuşmasın artık.
  Cevapla
 • Millet 1 yıl önce Şikayet Et
  Olur
  Cevapla
 • adanalı 1 yıl önce Şikayet Et
  yahu kardeşim halkın içinden bizim gibi adamlara dizide yer verin, sosyeteden bu dizide adam olmamalı. seyretmeyecem işte....
  Cevapla
 • mehmet38 1 yıl önce Şikayet Et
  payitahtı izleyin, tavsiye ederim...
  Cevapla
 • vatandaş ali 1 yıl önce Şikayet Et
  seyirci bu adamı istemiyor kardeşim, illa tepkiler izlenme oranlarına yansıyınca mı aklınız başınıza gelecek.
  Cevapla
 • Fasil 1 yıl önce Şikayet Et
  Gina geldi nedugu belirsiz isimler başlamayan bi dizi dahada izlemem yeni dizi bakiyim.en iyisi
  Cevapla
 • erdem değer 1 yıl önce Şikayet Et
  demek ki dirilişin son sezonunu izleyeceğiz. Özçivit'in rol aldığı bilmem kaçıncı sezonu izlemeyeceğiz. zaten o sezon da büyük olasılıkla izlenme oranlarının düşük olmasından dolayı yayından kaldırılır. bu kadar itiraza rağmen bu adam bize dayattırılıyorsa biz de izlemeyiz olur biter
  Cevapla
 • Bence. 1 yıl önce Şikayet Et
  Aslında düzyatan, Osman rolü ile devam edebilirdi. Yalnız şu banka reklamı imajı bozdu.
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Biz allah diyerek vatan diyerek ecdat diyerek bu filmlere çıldırmışcasına bakalım hani bir dede var ya dirilişi izlerken görüntülenmiş aynen bende ve milyonlar böyle izlesin vadiyi izlerken de aynıydım tabi, diğer yandan birileri alsın milyonları yaşantıları bizimle uzaktan yakından alakalı değil gençlerin önüne örnek olarak çıkarılsın. Artık bu iş böyle gitmiyor beyler. Önce mücahittik sonra müteahhit olduk artık müsait hale geldik. Herşey bizim için müsait oldu. Lütfen artık uyanalım. Filistinde farklı bomba suriyede farklı bomba türkiyede farklı bomba kullanılıyor. Ülkemde gençler ahlaksızlıkla bombalanıyor. Artık uyanalım allah için.
  Cevapla
 • MUSTAFA BUDANUR 1 yıl önce Şikayet Et
  dılıne saglık
  Cevapla
 • bir ülkücü 1 yıl önce Şikayet Et
  Hem mücahit hem müteahhit olmadıkça müsait olunur. Müslüman ekonomik anlamda güçlü olmalıdır ki başkalarının tahakkümü altına girmesin.
  Cevapla