TÜM YORUMLAR

Öztürk Yılmaz'dan Türkçe ezan için yeni açıklama
Öztürk Yılmaz'dan Türkçe ezan için yeni açıklama
SİYASET
08 Kasım 2018, 23:49
Öztürk Yılmaz'dan Türkçe ezan için yeni açıklama
'Ezan Türkçe okunmalı' diyerek büyük tepki çeken CHP'li Öztürk Yılmaz, kendisini disipline sevk eden partisine itiraz ettiğinde 'aman şimdi zamanı değil' cevabını aldığını söyledi.
YORUMLAR 202
 • Hıdır BUDUR 6 ay önce Şikayet Et
  PEYGAMBERİMİZİN VEDA HUTBESİNDE : Müminler! "Sözümü iyi dinleyiniz ve iyi belleyiniz. MÜSLÜMAN MÜSLÜMANIN KARDEŞİDİR ve böylece bütün Müslümanlar kardeştirler. Bir Müslüman kardeşinin kanıda, malıda helal olmaz.Ashabım! Muhakkak Rabbinize kavuşacaksınız. Oda sizi yaptıklarınızdan dolayı sorguya çekecektir. Sakin benden sonra eski sapıklıklara dönmeyiniz ve BİRBİRİNİZİN BOYNUNU VURMAYINIZ! Bu vasiyetimi burada bulunanlar bulunmayanlara ulaştırsın... OLABİLİR Kİ BURADA BULUNAN KİMSE, BUNLARI DAHA İYİ ANLAYAN BİRİSİNE ULAŞTIRMIŞ OLUR
  Cevapla
 • Cerrah 6 ay önce Şikayet Et
  Evet Çok Müslümanız
  Cevapla
 • bekir 6 ay önce Şikayet Et
  Öztürk aga şu Operadaki italyanca arya işine de bi el at hazır saçmalamaya başlamışken - adam sahnede italyanca saatlerce arya söylüyor bara bara tek kelimesi anlaşılmıyo anadınmıydı - burası türkiye italya değil - aryalar türkçe mealiyle okunsun taammı - maduruz
  Cevapla
 • Fikret Meriç 6 ay önce Şikayet Et
  Git derdini MAKRO PAŞA' ya anlat koçum
  Cevapla
 • ahmet kılıç 6 ay önce Şikayet Et
  vay zavallı vekılım.dünyanın her yerinde ezan okunuyor.hiç bir ülkenin vatandaşı ezanın aslı olan arabca okunuyor diye kendi lisanı n ın aźagılandıgını düşünmüyor ve kendi lisanimızla okunsun demiyor.
  Cevapla
 • mehmet akif 6 ay önce Şikayet Et
  ya birader geçen illede Türkçe Ezan okunsun diyor duruyordun. Sen hastamısın ya?
  Cevapla
 • MÜSLÜMAN TÜRKÜM. 6 ay önce Şikayet Et
  Ezanın Arapça okunmasından rahatsız olduğunu pervasızca söyleyen zat nereden türedi acaba.? Durup dururken niye ortamı gerip gündem oluşturmakta acep.? Böyle hassas konulara burnunu sokma önce adam o,l insan ol," BEN TÜRKÇENİN AŞAĞILAMASINA KARŞIYIM"" DİYOR. TÜRKLÜĞÜN de,İnancın da sonra gelir. İnanç sistemi kimseyi alçaltmaz aksine katma değer katar.Sen çukurda yaşamak istiyorsan yanına kimseyi alma kendin KAL Çukurda .Daeş'ten Kurtarıldığın güne lanet olsun.
  Cevapla
 • Vatan 6 ay önce Şikayet Et
  İslam dini, müslümanlar, islam coğrafyası yıllardır saldırı altında biliyorsunuz, bunlar da içimize yerleştirilmiş virüs misali islam düşmanı gavur ajanlığı yapan vatan hainleri, içerden çökertmeye çalışıyorlar. Onlar dışardan, bunlar içerden islam dinini ve kültürünü bu ülkeden silmek için çabalıyorlar.
  Cevapla
 • Güya 6 ay önce Şikayet Et
  Güya adam siyaset yapıyor,, yahu bu adam nasıl ? Konsolos olmuş araştırılsın . Nasıl olmuş?
  Cevapla
 • payitaht 6 ay önce Şikayet Et
  öztürk bey kardeşim. islam dini senin gibi bürokrat, milletvekili, vs vs gibiler sayesinde yeterince aşağılandı, ve aşağılanıyor, inançlı bir kişinin CHP de ne işi var ? islam dininin temeli samimiyettir. hangi parti arkadaşın dini konuda samimi ?. islam dini HZ, MUHAMMED (s.a.v) zamanında neyse bu günde öyle kalmalı.. kur an ı kerim'de ezan'ı zamanla türkçe, ingilizce, rusça vs vs okuyabilirsiniz diye bir tabir söz konusu değildir. kur an dili neyse islam dini odur. senin gibi inançlı biri bunları benim gibi aciz bir kul ( vatandaş ) dan duymamalı, öğrenmemelidir.. senin bunları mesul olduğun milletine anlatman gerekiyor.... la ilahe illallah muhammeden resulullah..
  Cevapla
 • Vatandaş 6 ay önce Şikayet Et
  Bu kişiye bir müslüman olarak teşekkür ederim. Üyesi olduğu partinin gelecek planlarını açıkladığı için.
  Cevapla
 • aaa 6 ay önce Şikayet Et
  tipik chp zihniyeti....
  Cevapla
 • egeli 6 ay önce Şikayet Et
  biz sizin zihniyetinizi iyi biliyoruz.sizler ALLAH düşmanısınız bizde size düşmanız..
  Cevapla
 • Tuğra yı Osmanlı 6 ay önce Şikayet Et
  sizin gibi kansız lar ve hain ler oldukça bizde olacaz bu vatani rezil edemeyeceksiniz insallah kendiniz rezil olacaksınız gerçi olmussunuzda yüzünüz kizarmiyor çünkü yuz gitmiş astar kalmış
  Cevapla
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  Siz cok muslumansiniz
  Cevapla