TÜM YORUMLAR

Öğretmenlere performans ve puanlama sistemi gelecek mi?
Öğretmenlere performans ve puanlama sistemi gelecek mi?
EĞİTİM
24 Ocak 2019, 10:36
Öğretmenlere performans ve puanlama sistemi gelecek mi?
2019 yılı itibariyle öğretmenlere performans sistemi gelecek mi? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk konuyla ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz aylarda kaldırılan öğretmen puanlama sistemi yeni yılda tekrar yürürlüğe konacak mı? İşte detaylar...
YORUMLAR 7
 • Zaza 7 ay önce Şikayet Et
  İşinde ehil olmayan öğretmen derhal meslekten uzaklaştırılmalı
  Cevapla
 • vefasız 8 ay önce Şikayet Et
  Okullarda disiplin kalmadı Dolayısıyla eğitimde kalmadı .Çok kötü beceriksiz tembel bir nesil geliyor. Tamamen tüketici üretimle ilgili tamamen bihaber bir nesil. İmtihanla en yüksek puanı almiş ancak konuşmasını bilmeyen sesi bozuk öğretmen ne öğretebilir. Öğretmenlik sadece bir geçim sağlamak bir meslek değildir. Derse gir çık gelsin maaş olmaz. Gayret özveri isteyen ülkesinin geleceğini dert edinmiş insanların yapacağı bir meslektir. Malesef temel eğitimde üretime dönük hiç eğitim kalmadı. İmam hatipler bahane edilip Meslek Okulları yok edildi. 12 zorunlu eğitimle Çıraklık müeseseside yok edildi. Artık esnaflık ve sanatkarlık yok edildi. Söküğünü dikemeyen bir toplum olma yolundayız.
  Cevapla
 • lavinia 7 ay önce Şikayet Et
  Ben bir öğrenci olarak bu yorumunuza o kadar katılıyorum ki... Hatta bazen kendi neslimden utanıyorum. Ama bir kaç yıl içinde düzelmek ümidiyle.
  Cevapla
 • Ögrt. 8 ay önce Şikayet Et
  Herkes bize bagiriyor ve biz hep haksiz oluyoruz ben ona gosteririm diye gelip her turlu haksizligi eden bir veli idare güruhu var siz neyden bahsediyorsunuz ses mi kaldi soluk mu kaldi ozveride bulunacak motivasyon mu kaldi samaroglana dönduk be
  Cevapla
 • memur öğretmen 8 ay önce Şikayet Et
  memur öğretmen sorununu da çözün artık.
  Cevapla
 • fedakar öğretmen 8 ay önce Şikayet Et
  memur öğretmenleri bir an önce öğretmen olarak alırlarsa memur öğretmenler seve seve kendilerini öğrencilerine adayacaktır. bundan kimsenin şüphesi olmasın. adam zaten memur maaşı alıyor bu kişiler öğretmen olmak istiyorsa demek ki gerçek manada mesleklerini icra etmek istiyorlar... sayın bakan buna duyarsız kalmayacaktır.
  Cevapla
 • sertan 8 ay önce Şikayet Et
  Öğretmenleri aklamak için okullara ve sınıflara KAMERA SİSTEMİ KURULSUN
  Cevapla