TÜM YORUMLAR

Dikkat! Yeni tehlike! WhatsApp'tan hızla yayılıyor
Dikkat! Yeni tehlike! WhatsApp'tan hızla yayılıyor
TEKNOLOJİ
02 Mart 2019, 12:19
Dikkat! Yeni tehlike! WhatsApp'tan hızla yayılıyor
Çocukları ve gençleri intihara sürükleyen Momo oyunu hakkında ailelere uyarılarda bulunan uzmanlar, oyunun depresyona yatkın çocuklar tarafından daha fazla oynandığını söyledi.
YORUMLAR 16
 • yaw he he 6 ay önce Şikayet Et
  yani şu görüntüyü vererek beynimize beynimize soktunuz şu ne idüğü belirsiz şeyi arkadaş...ben bilmiyodum öğrendim artık sayenizde sağolun...!!!
  Cevapla
 • Laz 6 ay önce Şikayet Et
  RABBİM şuurlu bilinçli saygılı sevgili geleceğini düşünen gençlik nasip eyler İNŞALLAH
  Cevapla
 • Adem 6 ay önce Şikayet Et
  Adak adamayın. Adamış olan yerine getirsin. Özellikle gençlerde büyük manevi sıkıntılara sebep oluyor.
  Cevapla
 • isteksiz 6 ay önce Şikayet Et
  bu nasıl yükleniyor merak ettim bilen varmı
  Cevapla
 • Almanya 6 ay önce Şikayet Et
  Ayet Maide 105. Lâ yadurrukum men dalle iże-htedeytum.. Timurtaş hocanın sohbetleri: Siz İslam'ı Kuran ı Hakkıyla yaşayıp Allah ın emir ve yasaklarına uyarsanız.. Hiçbir sapıklık kötülük size zarar vermezler...
  Cevapla
 • Almanya 6 ay önce Şikayet Et
  Maide Suresi 105.Ayet Bismillahirrahmanirrahim... Yâ eyyuhâ-lleżîne âmenû ‘aleykum enfusekum(s) lâ yadurrukum men dalle iżehtedeytum(c) Siz doğru yolda bulunduğunuz, İslâm'ı yaşayarak sebat ettiğiniz takdirde, başlarına buyruk hareket edip, hak yoldan uzaklaşanlar, dalâleti, bozuk düzeni, helâki tercih edenler size zarar veremezler.
  Cevapla
 • Almanya 6 ay önce Şikayet Et
  İnsan Dinine Anne Babasına Ailesine sadık kalırsa. Bir İnsan İman Şuur ile eğitimle yetişirse Biiznillah.. Bu oyunlara gelmez.. Ancak İmansız eğitimsiz zehirlenmiş her İnsan çözümü bu oyuna gelerek sonuçlar.. Allah korusun...
  Cevapla
 • AÇI 6 ay önce Şikayet Et
  Ya arkadaş dinimizden ne kadar uzaklaştık yazık be
  Cevapla
 • Busra 6 ay önce Şikayet Et
  Siz uzaklaşmışsanız size yazık evet Dünyanın her yerinden insanlar islama yakınlaşıyor Elimizdeki hakikatlerin değerini biz bilmezsek elimizden gidecek
  Cevapla
 • Müslim Türk 6 ay önce Şikayet Et
  Bunlar istihbarat örgütlerinin doğrudan veya taşeronu olan yazılımcılar tarafından ortaya sürülen projeler. Hem toplumu isfat etmek hemde sosyal deney yapmak için üretilen projeler. Ayette ''onlar ekini ve nesli ifsat etmek isterler '' deniyor. Bu Kur'anın hem tespiti hemde mucizesi. İşte GDO lu tarım ve hayvancılık ürünleri ve yaygınlaştırılan fuhuş, uyuşturucu ve İnternetten yayılan ifsat edici işler vs. Akıl ve basiret sahipleri için yeteri kadar delil var dönen dolapları anlamak için.
  Cevapla
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  Mustafa rumuzlu yorumcu ne rahatsız etti seni. Adam doğru yazmış. Biraz oku araştır. Abdullah Çiftçi, Ramazan Kurtoğlu gibi araştırmacılar yıllardır anlatıyorlar. İnternetteki Savaş oyunlarının önce Amerikan askerlerinin eğitimi için geliştirildiği artık bugün biliniyor ve onlarda inkar etmiyor zaten. Başka delile gerek varmı. Yer sınırlı olduğundan ancak tek örnek verebildim.
  Cevapla
 • Mustafa 6 ay önce Şikayet Et
  Sen de bunu biliyorsun öyle mi?
  Cevapla
 • ismet 6 ay önce Şikayet Et
  sohbet muessesesi bitti selam kelam bitti toplumda otururken tel ile urasmak ayip kategorisine girmeli o kadar bitti kalkacan terkedecen orayi bu nedir arkadas
  Cevapla
 • izmir-çankaya 6 ay önce Şikayet Et
  çocuklar değilde büyüklerde bunalıma çabuk giriyor.çocuklar aileleri ile vakit geçirmeyip telefon-internet-oyunlar derken robotlaşıyor.anne ve babayı dinlemiyor.ama internetteki kandıran safları dinliyor onların dediklerini harfiyyen yapıyor.çocuk odasında yemek yiyiyor arkadaşı telefon olmuş evle irtibatı kesmiş durumdalar piknik bahçe bağa gitme doğaya çıkma yok içerde kal kal kafayı yiyorlar.
  Cevapla
 • Hasan 6 ay önce Şikayet Et
  Yav yemin ediyorum şu saçma fotoğrafı her yerde görmekten kalp krizi geçirecem artık.
  Cevapla
 • Emir91x 6 ay önce Şikayet Et
  Aman hocam dikkat et kendine (: Ahhahhha (:
  Cevapla