TÜM YORUMLAR

Yeni Zelanda saldırganından Erdoğan ve Türklere alçak tehdit
Yeni Zelanda saldırganından Erdoğan ve Türklere alçak tehdit
DÜNYA
15 Mart 2019, 08:38
Yeni Zelanda saldırganından Erdoğan ve Türklere alçak tehdit
Yeni Zelanda’nın ChristChurch ilçesindeki iki camiye silahlı saldırı düzenlendi. Saldırgan, acımasız saldırıyı sosyal medyada canlı yayınla paylaştı. Cuma namazı sırasında düzenlenen korkunç saldırıda ilk belirlemelere göre 30 ölü var. Saldırganlar, saldırı öncesi sosyal medyadan paylaştıkları manifestoda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türklere yönelik alçak tehditler savurdu.
YORUMLAR 260
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  Karşı taraf boş senin elinde makina varken nasıl da erkek oluyorsun zalimler için yaşasın cehennem
  Cevapla
 • Mardinli suphi 6 ay önce Şikayet Et
  Neymiş türkiyeyi tehdit ediyormuş Çanakkale savaşında dedelerimiz onların dedelerini cehenneme gönderdiğini çok iyi biliyorlar gelsinler bizde onların torunlarını cehenneme göndereceğiz inşallah..Zalimler için yaşasın cehennem
  Cevapla
 • Hyr 6 ay önce Şikayet Et
  Venezuelada kesilen elektrikler newyirkta da kesilecek. Venezuelada olen müslümanların hesabinı da saklı tutuyoruz. Ama amerika bayağı bir elektrige muhtaç olmalı. Birkaç reaktörde sızıntı da olabilir zaten çok sallapati yapiyorlar. Amerikanın beli çatırdar. Sırtına akrep binmiş yılan gibi deynek gibi kalacak.
  Cevapla
 • OSMANLI 6 ay önce Şikayet Et
  dünyadaki bütün hıristiyani teröristler İSTANBULa gelse bir tek taşını alamadan kanlarını dökerler.
  Cevapla
 • Hakan 6 ay önce Şikayet Et
  Bu adam korkak adi bi katildir. Suçsuz silahsız insanları sehit ederekmi gurur duyuyor kendinle. Böyle insanlar için yaşasın cehennem. Bunlar hiçbir zaman eşit savaşmazlar adi çocuk katilleri hepsi..
  Cevapla
 • TR - SAKARYA 6 ay önce Şikayet Et
  Sionist israil'den sinsi asimetrik operasyon.. Mossad=CIA ortaklasa cezalandirma operasyonu olasiligi ...? => Filistin'e desteginden dolayi Yeni Zelanda'ya Norveç'e ve Filandiya'ya bedel ödetilmek istendi gibi.. meseleyi birde bu yönüyle analiz edelim ... asama asama tezgahlanmis projeli kumpas organizasyon , Müslüman karsitiymis gibi veya düsmaniymis gibi bir imaj olusmasini sagladilar ve 3 mahsum Filistin dostu ülkeyi cezalandirdilar Yeni Zelanda' Norveç' ve Filandiya'yi dünya nezdinde zor duruma sokarak arka planda diretilen seylerin imzalanmasini mecbur kilmak olamazmi ..? manipülatif algi olusturmak ve yönlendirme senaryosu, kisaca asimetrik savas ?
  Cevapla
 • H. H üseyin 6 ay önce Şikayet Et
  Daha dur. Avrupa'daki bütün kiliseleri cami yapıp hepsine dört minare dikeceğiz. Sizleride köle olarak kullanacağız. Sen biraz ayıkmışsın.
  Cevapla
 • ömer 6 ay önce Şikayet Et
  müslüman kardeşlerim birlik olalım mü minler dinde kardeştir
  Cevapla
 • Hacivat 6 ay önce Şikayet Et
  Ey haclilar biz savasa ölmeye haziriz siz silahla güclüsünüz biz silahsizda güclüyüz birde silahimiz oldumu düsünün ki o zaman ne kadar güclüyüz silahlanmanin zamani geldi gecti haclilar yahudiler müslümanlari asla rahat birakmazlar müslüman ölüyorsa onlardanda ölmeli göze göz dise dis bebege bebek onlar katliam yapabiliyorsa bizde yapa biliriz canlari cehenneme
  Cevapla
 • Ebu Muhammed 6 ay önce Şikayet Et
  Kafire rahmet edilmez, kafasını gövdesinden ayıracaksın
  Cevapla
 • rizeli 6 ay önce Şikayet Et
  lan oradan ötme gelde gösterelim gününü.
  Cevapla
 • samimi 6 ay önce Şikayet Et
  Reisin dogru yolda oldugunu simdi anladiniz mi ? Bu secim beka meselesidir.Pkk fetö sevindirmeyelim.Birlikte harekat edersek kimse bize bir sey yapamaz.
  Cevapla
 • çoban memed 6 ay önce Şikayet Et
  yorumlara bakınca anladım ki adam amacına ulaşmış, dikkatli olalım, müslüman - hristiyan savaşı çıkartmak isteyenler kimler veya müslümanlara cephe açmak isteyenler kimler, Suriye de bunu başaramadılar, şimdi seçimler yaklaşıyor, mesele yerel seçim değil bunlar Türkiye'nin yükselmesinden rahatsız...
  Cevapla
 • Ayhan 6 ay önce Şikayet Et
  Ayasofya ibadete açılmalı
  Cevapla
 • ayasofya bizim 6 ay önce Şikayet Et
  "İstanbul bir kez daha Hristiyan toprağı olacak." GERÇEK HRİSTİYAN TERÖRİSTLER.
  Cevapla