TÜM YORUMLAR

Türkiye'den ABD'ye çok sert tepki: Hükümsüzdür
Türkiye'den ABD'ye çok sert tepki: Hükümsüzdür
GÜNCEL
26 Mart 2019, 06:21
Türkiye'den ABD'ye çok sert tepki: Hükümsüzdür
Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "ABD'nin Golan Tepeleri üzerindeki İsrail egemenliğini tanıma kararını esefle karşılıyor ve şiddetle kınıyoruz." ifadelerine yer verildi.
YORUMLAR 21
 • makif 8 ay önce Şikayet Et
  SN ERDOĞAN artık köprü ve yol projelerini askıya alıp durdurarark AGIRASKERİ HARP SANAYİİ ye başlamalıdır TC TAM CAYDIRICI ASKERİ GÜCE SAHİP OLMALIDIR
  Cevapla
 • oraloğlu 8 ay önce Şikayet Et
  nasihat: ABD nire,, filistin Golan tepeleri nire... yahu seni ne ilgilendirir.. git kendi memleketine .. sen azdın vede başına çok kötü işler gelecek.. seni sadece ikaz ediyorum benden söylemesi. müşahade yakin ehlinden.
  Cevapla
 • KOLPA ISLER 8 ay önce Şikayet Et
  esed ypg ye yalamalık yaparken rusya amerikaya canak tutarken , israil zaten faal oldugu yeri sahiplendiğini kagıt ustunde duyurmus oldu.
  Cevapla
 • temel 8 ay önce Şikayet Et
  abd petrol şirketi bölgede 10 tane kuyu açmış
  Cevapla
 • Misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Ismail Katil eset sevinmistir nekadarda mutludur adamlar kolantepeleri kurtarma yerine halkini katletme ulkeyi ufak ufak dahada kucultmeye calismak ulkeyi yolgecen hanina cevirmek böylesi zalimler ulkeyi dusunmezler kendi mefaatini cikarini dusunur ulke umurlarinda degil böylesi alcaklardan.
  Cevapla
 • FB12 8 ay önce Şikayet Et
  Şu rezalete Türkiye’nin dışında hiç kimse karşı çıkmıyor yaa özelliklede Suriye
  Cevapla
 • bülent 8 ay önce Şikayet Et
  siyonistler ve uşakları belalarını arıyor
  Cevapla
 • Puturgeli 8 ay önce Şikayet Et
  Chavez den bize ne Mudorudan bize ne sorusunun cevabi iste bu..Dunya yha 1 olur bu zalimlere karsi ya da bana douknmayan bin yasasin ..Biz bir kere sari okuzu verdik..O sari okuzu vermeyecektik!!!!
  Cevapla
 • zafer 8 ay önce Şikayet Et
  nükleer tesisler ve nükleer başlık ve kıtalar arası füzelere acil olarak başlamalıyız...türkiye allah yolunda mücadele veren tek ülke ve milletdir.
  Cevapla
 • Dadas25 8 ay önce Şikayet Et
  Tel aviv filistin toprağıdır. Israil adı verilen uydurma bir devlet yoktur.
  Cevapla
 • Demir Ersoy 8 ay önce Şikayet Et
  Arap birliği nerede Rahmetlik Kaddafi nin deyimiyle kahve içmekle meşgul sadece o işe yarar ne bir açıklama ne bir tepki günler sonra yumuşak bir aciz açıklama yaparlar yazıklar olsun
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 8 ay önce Şikayet Et
  KUR'AN MAİDE SURESİ 51nci Ayet : " Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları gönül dostları edinmeyin. Onlar birbirlerinin gönül dostlarıdır. Sizden kim onları gönül dostu edinirse o, onlardandır. Allah, zalimler toplumunu doğruya ve güzele kılavuzlamaz." !! BAKARA 120 : Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. SANA GELEN İLİMDEN SONRA ONLARIN ARZULARINA UYACAK OLURSAN, andolsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır ...
  Cevapla
 • halil 8 ay önce Şikayet Et
  Golan tepeleri Suriyeye aittir..Filistine aittir..Bizde imza atiyoruz..Amerikayi Kizilderililere veriyoruz..varmi oyle baska devletin imzasiyla baska ulkeye toprak vermek..dunyanin civisi cikmis...Amerika sana ne oluyor..bu simariklik ne..senin imzan gecerli degil..
  Cevapla
 • Mehmet 8 ay önce Şikayet Et
  Kapatin incirligi
  Cevapla
 • Şems 8 ay önce Şikayet Et
  tüm ihanet cepheleri amerikaya çalışıyor. biz ne vakit natoya bağlandık başımıza gelmeyen kalmadı. çekiç güç le pkk desteklendi. ypg pyd ile de Suriye'de kaos oldu. şimdi de golan tepeleri için kullanacaklar. bunca gelen tırlar dolusu silah ve cephaneler siyonist israilin genişleme planidir. amerika da israil için çalıştığını halen anlamayan chp ise darbe tiyatro, ypg pyd saldırmaz amerika'nın dediğini yapalım demekle bizim aklımızla dalga geçiyorlar.
  Cevapla