TÜM YORUMLAR

İbrahim Kalın: ABD göze alamaz
İbrahim Kalın: ABD göze alamaz
GÜNCEL
16 Nisan 2019, 06:19
İbrahim Kalın: ABD göze alamaz
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hala ABD ile iyi, güçlü ve verimli bir ilişkiye inandığını belirterek "Bu nedenle Başkan Trump ile kişisel ilişkilerimize değer veriyoruz. Washington'daki diğer karar vericiler ve uygulayıcıların da buradaki büyük resmi görebileceklerine inanıyorum. ABD'nin dost ve müttefik olarak Türkiye'yi kaybetmeyi göze alabileceğine inanmıyorum" dedi.
YORUMLAR 23
 • Hıdır BUDUR 6 ay önce Şikayet Et
  S-400 ELZEMDİR..F-35 uçağı yerde çalıştırıldığı andan itibaren 3 ecnebi uydusu ile çalışmaya başlayan bırakın uçurmayı "emperyalistlerin izni dışında yerde RULE bile yaptıramayacağınız "teknolojik esaret" olan uçaktır. İran'a sorunsuz gider ama dış etkilerle Yunanistan'a, Kıbrısa, Suriye veya Kandile giderken sapır sapır dökülür. 1 F-35 parasına 3-4 F-16 alınır ve F-35 alındığında şu anki hava kuvvetleri bütçesi 5'e katlanır idamesi imkansızdır..Uçak havada arıza verdiğinde (arıza vermesine sebeb faktörleri yine dıştandır??) yere inmeden sizin bilginiz dışında yedek parça isteğini yurt dışındaki depolardan alınacak şekilde ikaz verir..
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 6 ay önce Şikayet Et
  YAHUDİ HAHAM : " Arz_ı Mevdud ( Büyük İsrail ) hedefimiz için "Kürdistan Vaadiyle!" Kürtleri inandırıp, Türklerle çatıştırmak zorundayız. KUR'AN MAİDE SURESİ 51nci Ayet : " Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları gönül dostları edinmeyin. Onlar birbirlerinin gönül dostlarıdır. Sizden kim onları gönül dostu edinirse o, onlardandır. Allah, zalimler toplumunu doğruya ve güzele kılavuzlamaz." !!! BAKARA 120 : Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. SANA GELEN İLİMDEN SONRA ONLARIN ARZULARINA UYACAK OLURSAN, andolsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır ...
  Cevapla
 • def edelim. 6 ay önce Şikayet Et
  biz alalım göze artık .
  Cevapla
 • hıghlander 6 ay önce Şikayet Et
  1. dünya savaşı öncesi de,Osmanlı siyasetinde ki İngiliz muhibler(sevenler) cemiyeti üyeleri,İngiltere için aynı şeyi söylemişti...Biz tedbir ve duruşumuzu, kar kış,boran tutalım da,yaz çıkarsa bahtımıza .
  Cevapla
 • Yakub 6 ay önce Şikayet Et
  Abd yi biz silmez isek , evimize alırsak vay halimize. Abd İsrail bir beraber. Mademki ikili ilişki söz konusu o zaman gidelim Filistinli leri güçlendirelim onlara silah verelim eğitim verelim. Onlar bize karşı terör örgütleri ile savaşıyor silah veriyorlar. Ya Rab cc Ümmeti Muhammede sav güç kuvvet versin inşaAllah.
  Cevapla
 • Yıldırım 6 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'yi yönetenler bizim gördüğümüzu görmek değil bizzat işin içinde yaşıyorlar . Bu mahalle kavgası değil . Allah ülkemize yardım etsin .
  Cevapla
 • Asım 6 ay önce Şikayet Et
  abd , chp'nin yanında çok hafif kalıyor.
  Cevapla
 • kmoni 6 ay önce Şikayet Et
  abd artık türkiyenin taleplerini görmelidir yoksa kaybedebilir....
  Cevapla
 • Vatandaş 6 ay önce Şikayet Et
  Diplomasi gereği iyi ilişkiler kurmak gerekiyor devletlerle lakin ABD Türkiye'yi gözden çıkarmış durumda zaten.
  Cevapla
 • Hacivat 6 ay önce Şikayet Et
  Pkk ya verdigi destek ne olacak teröristlerin türkiyede can almansina göz yuman destek veren abd ab nato haclilari türkiyenin müttefik olamaz olsa olsa düsmani dir abd ile gerek ticari gerek askeri iliskiler kesilmeli tüm üstler kapatilmali nato radari gönderilmeli
  Cevapla
 • S400 6 ay önce Şikayet Et
  Patriyotlar zaten bozuk, bozuk omduğu için zaten "servis"'e çekilmişti, gerek yok kalsın.
  Cevapla
 • boş şeyler 6 ay önce Şikayet Et
  Bu coğrafya hatta tüm dünyada büyük resmi yapan zaten abd. ama resmi yaptıran abd'nin eline fırçayı veren başkası. Biz asıl resme değil de resmi yaptırana odaklanalım derim.
  Cevapla
 • Musti 180 6 ay önce Şikayet Et
  B3n artik dost olabilecegimize inanmiyorum. Golan tepeleri filistin sorunu bize yapilan yanlislar hepsi kolay yutulur lokmalar deyil.
  Cevapla
 • temel 6 ay önce Şikayet Et
  ABD ile ortaklık ayı ile arkadaşlığa benzer. abd saldırganlığına karşı önlemlerimizi bir an önce tamamlamalıyız.
  Cevapla
 • birisi 6 ay önce Şikayet Et
  abd yıllardır planda kalmış işi bitirmeye çalışıyor... biz hala abd nin iyi yönünü görmeye çalışıyoruz. tüm dünya müslümanlarına cihad ilanı etmeliyiz. şaka yok.
  Cevapla