TÜM YORUMLAR

Diriliş Ertuğrul 144.bölümü TRT 1'den izle! Nefes kesen idam sahnesi...
Diriliş Ertuğrul 144.bölümü TRT 1'den izle! Nefes kesen idam sahnesi...
MEDYA
18 Nisan 2019, 10:47
Diriliş Ertuğrul 144.bölümü TRT 1'den izle! Nefes kesen idam sahnesi...
Bamsı'nın düşman eline düşmesinin ardından yeni plan hazırlığı içine giren Ertuğrul Bey, Dragos'u yakalıyor. Yeni bölümü heyecan dolu olacak Diriliş Ertuğrul 144.bölümü yayınlandı. Peki sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un bu haftaki bölümünde neler oldu? Dragos idam edilerek öldürüldü mü? İşte yeni bölümden öne çıkanlar
YORUMLAR 7
 • volkan 10 ay önce Şikayet Et
  gerçekten izlenilmesi gereken bir dizi ancak her güzel şeyin bir sonu vardır. tarihimizi biz yeni nesillere aktarılmasını sağlamak gerektiği düşüncesindeyim.
  Cevapla
 • DİRİLİŞ 10 ay önce Şikayet Et
  Bamsı gibi bir karaktere yazık ettiniz. daha temkinli davranabilirdi. Ayrıca o kadar savaş görmüş ve diziye bağlılık veren karakteri bu kadar aciz hale getirmemelisiniz. Bu acizliğini bir şekilde kurtarmalısınız. Bamsı Turgut olmadan bu dizi tutmaz ayrıca diğer Abdurahman ve oğuz gibi. oğuzuda çok basit harcadınız başarılı bir alp bu kadar tedbirsiz davranmaz.
  Cevapla
 • hayran 10 ay önce Şikayet Et
  Ya çok seviyorum seni. Lütfen kendini bu kadar çok sevdirme. Bu kadar yakışıklı olmak zorunda da değilsin ayrıca. Seni ne kadar çok sevdiğimi kelimelere cümlerere dökemem. Ciddi anlamda sen artık benim hayatım oldun. Her yerde seni düşünüyor,her cümlemde Ertuğrul'um diyorum. Ve final olursa artık yaşamdan tad alırmıyım bilmiyorum. Size yalvarmayacağım artık final olmasın diye. Ben kendimi hazırladım her ne kadar benim için çok zor olsa da bunu kabullenmem gerekiyor. Ama eskisi gibi olmayacağını biliyorum.
  Cevapla
 • Tankut 10 ay önce Şikayet Et
  Tövbe bismillah kardeşim sakin ol çok kaptırmışsın kendini
  Cevapla
 • tahir emre 10 ay önce Şikayet Et
  allah akıl fikir versin inşallah tez zamanda sana
  Cevapla
 • pisik 10 ay önce Şikayet Et
  kardeş bi doktora pikoloğa görün bunlar geçek değil rol.
  Cevapla
 • Nevşehirli 10 ay önce Şikayet Et
  Ertuğrul beyim sen çok yaşa
  Cevapla