TÜM YORUMLAR

CHP’ye kötü haber! Büyük şehirleri aldı ama…
CHP’ye kötü haber! Büyük şehirleri aldı ama…
SİYASET
22 Nisan 2019, 17:57
CHP’ye kötü haber! Büyük şehirleri aldı ama…
GENAR Araştırma Şirketi Başkanı İhsan Aktaş, 31 Mart seçimlerini değerlendirdi. Aktaş, Saadet Partisi, HDP ve CHP hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.
YORUMLAR 18
 • Görünen Köy 8 ay önce Şikayet Et
  İhsan Aktaş her zaman doğru analizler yapar tebrik ediyorum.Neyse o...Eğriye eğri,doğruya doğru....Recep Tayyip Erdoğanda öyle..Neyse o....Sırf bu dürüstlüğü yüzünden batı ülkdleri onu sevmezler.İkili oynasa severler...Dünya 5 ten büyüktür diyor.Yalanmı...İsrail C.başkanına siz çocukları öldürmeyi iyi bilirsiniz diyor.G20 toplantılarında yerdeki Türk bayrağını alıp cebine koyuyor.Hiç tanımadığı garibanların evine gidip çayını içebiliyor.Bunu öyle herkes yapamaz.Velhasıl bu anketçi arkadaş ta öyle,dütüst,samimi,içten..Konuşurken bile bunu hissedebiliyorsunuz.
  Cevapla
 • RUHİ 8 ay önce Şikayet Et
  Kürtlerin HDP yi cezalandırıyor söylemi ile Ak partililer ders veriyor söylemi aynı kitabın sözleri fakat burada idark edilmesi gerekn bir durum var. AK parti oyları çalındı, ineklere ve tavuklara ikamet verilmiş hayali seçmenler ile dolandırıldı. 2. HDP seçmeninin durumunu gözardı etmeyin. Bir köy düşünün ve ardında bir tehdit ''Buradan AK partiye oy çıkarsa hepinizi gebertirim!..'' Bu sefer bu tutumadı! Neden mi? Devlet güvenliği artırdı. İçeride büyük operasyonlar ile bu tehdidi yüksek kapasitede dışarı attı. Olay budur
  Cevapla
 • yavuz 9 ay önce Şikayet Et
  Türk - Kürt kavgası var olsun diye yırtınan hdp kaybetmiş tir. Silah ve baskı ile zorlanan Kürtler gerçeği illa görecektir. Diyarbakır halkı İnançlı Müslüman ağabeylerimize teslim edeceği günü bekliyoruz. pkk dan kimselere hayır gelmez. onlar Cehennemin odunları dır.
  Cevapla
 • Ayisigi 9 ay önce Şikayet Et
  Tebrikler güzel analiz katiliyorum
  Cevapla
 • osman 9 ay önce Şikayet Et
  Allah var gam yok zafer yılmayanlarındır hak şerleri hayreyler zannetmeki gayreyler mevla görelim neyler neylerse güzel eyler
  Cevapla
 • C.Türk 9 ay önce Şikayet Et
  Kim ne derse desin!? 31 mart seçimlerine her yerde Fetö bulaşmıştır!!
  Cevapla
 • Mahmut 9 ay önce Şikayet Et
  Kul hakkıyla gelmeyin diyor Yaradan. Mesela bankamatik memurları.
  Cevapla
 • Erhan 9 ay önce Şikayet Et
  Anketçi hep ağaya çal ışmış
  Cevapla
 • fırat 9 ay önce Şikayet Et
  chp iyi parti ve hdp kavga ya baslamazsa hiç saşmayın
  Cevapla
 • OSMANLI TORUNU 9 ay önce Şikayet Et
  Chp anlının teriyle hiç bir seçim kazanamaz bunlar fetö ve pkk terör örgütünün yardımıyla hileyle hırsızlık yapmıştır ALLAH size fırsat vermesin başa gelseniz yandık yandık bizansın kırıntıları sizi
  Cevapla
 • E.A 9 ay önce Şikayet Et
  Doğudaki insanın güvenliğini, Batıdaki insanın iş güvencesini garanti ederseniz zafer kaçınılmaz. Ülkemizdeki son ekonomik koşular Batıda Ak Partiye oy kaybettirirken Doğuda insanlara verdiği güvenlik güvencesi ise oy kazandırdı. İkisini üst üste koyarsanız tespit edilen hususlar ortaya çıkacaktır. Yani kısaca her yörenin kendine has bir oy getirisi var.
  Cevapla
 • belde 9 ay önce Şikayet Et
  Mhp li seçmen ikiye ayrılmış görünüyor. Chp ye yakın olanlar İYİ, Ak partiye yakınlar Devlet Beyli Mhp yi temsil ediyor. bu keskin bir ayrışma mı suni mi ileriki zamanlarda görünecek. fakat bizler buradaki Mhp liyim diyen seçmenlerin ekserisine baktığımızda Ak parti düşmanlığı zirve yapmış görünüyor. kati surette bir Chp li kafasıyla görüyorlar, hatta daha ileri gidenleri var. Buradan anlaşılacağı üzere, bir iktidar hırsı bürümüş kesim var, bir de vatan millet sevdası olanlar var.
  Cevapla
 • Yıldırım 9 ay önce Şikayet Et
  Bahçeli'nin ak parti destekleme gerekçesi tamamen doğru dürüst tür mhplilerin ip gidenlerin önemli bir kısmı bunu anlamadı . Çözüm sürecini doğru bulmadığı için gerçekten de muhalefet yaptı . 2015 sonrası terörle mücadeleyi doğru bulduğu için destekliyorum diyor . Ayrılanlar da küs bir daha konuşma diyor . Bahcelide devlette küsmek olmaz diyor . Anlamadıkları konu budur . Bundan sonra CHP HDP çatısı altında ülkeyi güvenli hale getirirler kalkindirirlar .milli manevi konularda daha iyisini yaparlar . Bu tercihleri daha mantıklı değil mi ????!!!!!!
  Cevapla
 • keko 9 ay önce Şikayet Et
  türkiye nin etrafında birlik olmayan parti kapatılsın bütün üyeleri vatandaşlıktan atılsın.
  Cevapla
 • Yıldırım 9 ay önce Şikayet Et
  Sıkıntımız zaten burada . Ülkenin birligine değerlerine sahip olanın adida partisi de önemli değil vatana millete Fransız gibi bakaninda partisininde adınında önemi yoktur . Bu arada emperyalist dedikleri ülkeler bunları destekliyor hatta işbirliği var . Burada da bazılarında körlük var . Allah yardımcımız olsun
  Cevapla
 • Osmanlı Tokadı 9 ay önce Şikayet Et
  İHSAN BEY TAN İHSAN GİBİ BİR ŞAHSİYETSİN seni seviyorum güzel aadam
  Cevapla
 • Bozok 66 9 ay önce Şikayet Et
  Maneviyatmi varki kaybetsin...!
  Cevapla