TÜM YORUMLAR

Sultan II. Abdülhamid'in tahttan indirilişinin 110. yılı!
Sultan II. Abdülhamid'in tahttan indirilişinin 110. yılı!
GÜNCEL
27 Nisan 2019, 13:40
Sultan II. Abdülhamid'in tahttan indirilişinin 110. yılı!
Osmanlı Devleti'nin 34. padişahı Sultan II. Abdülhamid'in tahttan indirilişinin 110. yılında, tarihçi-yazar Mustafa Armağan o gün yaşanılanları köşe yazısında değerlendirdi.
YORUMLAR 23
 • Recep 8 ay önce Şikayet Et
  Şimdi Aynı İşi CHP HDP Meralin Partisi Ve İngiliz Temel yapıyor.
  Cevapla
 • adem 9 ay önce Şikayet Et
  ALLAHIM GANİ GANİ RAHMET ETSİN CENNET VATAN ABDUL HAMİT HAZRETLERİNE.Mekanı cennet kabri nur dolsun.
  Cevapla
 • Murat Küçük 9 ay önce Şikayet Et
  Bu Yahudi, Ermeni ve Nesebi meçhullerden oluşan ihanet çetesinin torunları, aynı ihanet ruhunun müptelaları halen bu topraklarda kene gibi, sülük gibi yaşıyor. Hem hainlik ediyor, hem üste çıkıp millete hakaret ediyor, hem çapulcu takımını güdüyor, hem de aynen cedleri gibi Avrupa'yı arkalarına almaya çalışıyorlar. Yuh olsun onlara cesaret verenlere.
  Cevapla
 • serdar 9 ay önce Şikayet Et
  15 Temmuzda, Hulusi Akar in başina toplanan hain sürüsü gibi.
  Cevapla
 • Akıl 9 ay önce Şikayet Et
  27 Nisan 1909'da indirildi. 27 nisan 2007 de e.mıhtırası yayınladılar Tarih de çok ilginç. 15 Temmuz, Haçlıların 1099 yılında Kudüs'ü ele geçirdikleri günün 917. sene-i devriyesi ve ne tesadüf ki gün olarak da aynı: Cuma. Yine 15 temmüz hayin darbe girişimi bunlar tesaduf olamazlar türkiyenin hayinleri durmuyor uyan ey türk milleti Ecdadın bu toprakları sana emanet etmiş sahip çık
  Cevapla
 • Hüseyin 9 ay önce Şikayet Et
  Yeni hareket oluşturma peşinde koşanların ibretle hatırlaması gereken bir gündür bu gün ve acıklı sahne.A. Gül ve Davudoğlu hesabı iyi yapmalılar.Bir müddet sonra ''kızıl sultan '' diye hakaret ettikleri idarenin çökmesiyle tüm ümmet dağılmıştı da çok meraklı hürriyet perver bir takım korkak ulema sattıkları değeri geri alamayınca/ellerinden kayıp gittiğini gördüklerinde ,sebep oldukları felaketten sıyrılmak için ''Euzubillahi mi essiyaseh ''diye teselli ettiler kendilerini cumhuriyet döneminde.Aynı ekol hala aynı hataya devam etme sadakatını gösteriyor maalesef.....
  Cevapla
 • Kemal 9 ay önce Şikayet Et
  2.Abdülhamit 34. Padişahtır.
  Cevapla
 • Erkan 9 ay önce Şikayet Et
  34 olmasın
  Cevapla
 • samimi 9 ay önce Şikayet Et
  Ayni oyun hala devam ediyor .Birlik ve bereberligimize korumazssak Allah vermesin icimizdeki hainler ,gazete ve basiniyla ,partileriyle zillet ittifakiyla hala bu savasi vermekteyiz.
  Cevapla
 • Murat İRONBEK 9 ay önce Şikayet Et
  Değişen nedir ? hain aynı, tasmayı tutan aynı. Topunun köküne kibrit suyu.
  Cevapla
 • selim 9 ay önce Şikayet Et
  sübhanallah. biz Allah'ın bize hediyesi olan devlet başkanlarını begenmez indirirsek basimiza gelecek her musibeti hak etmiş sayılırız. Allah hepimize basiret nasip etsin.
  Cevapla
 • Ferhat 9 ay önce Şikayet Et
  Bizler ne yazik ki bazi insanlarimizin degerini bilmeyiz, aynen Reisimiz Sayin Recep tayyip erdogan gibi. Sahip cikmaliyiz ki sonuna kadar, cennet mekan Abdülhamid hana olan ona olmasin. Kudursun bati, ama bizler bizden olanlara kanimizin son damlasina kadar sahip cikmaliyiz. Tabiki liderimiz sirati mustakim üzere ise. Ama cumhurbaskanimiz yardim elini her islam ülkesine uzatiyor, ve nice insanlara hem kendisi hem de müslüman türk milleti sahip cikip yurtlarini acmistir. Kardeslerim bu bir dönüm noktasi dir, ve hamd olsun Herseye kudreti yeten ve herseyin sahibi olan Allaha ki bu günleri bize gösterdi ve yasatti.
  Cevapla
 • mehmet 9 ay önce Şikayet Et
  o zaman keşke görevi bırakmayıp meclisi fesh etseydin. belki tarih değişirdi. ama takdir ilahi böyleymiş..
  Cevapla
 • alim orhan 9 ay önce Şikayet Et
  24 mü 34 mü
  Cevapla
 • İSTANBULLU 9 ay önce Şikayet Et
  Mekanı Cennet olsun Abdulhamid hanı anlamayan siyasetci,öğretmen veya vatandaş Ümmeti Muhammedin ve Memleketimizin kıymetini ve değerini bilemez.Bugün yaşanan ekonomik , askeri kuşatma ve baskıların aynısı Son Halife Abdulhamid hana da yapılmış UYANIK olalım ve memleketimizi ABD Siyonist baronlarına teslim etmeyelim
  Cevapla