TÜM YORUMLAR

Trump'a çarpıcı uyarı: Savaşa gidiyorsun!
Trump'a çarpıcı uyarı: Savaşa gidiyorsun!
DÜNYA
15 Mayıs 2019, 00:29
Trump'a çarpıcı uyarı: Savaşa gidiyorsun!
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin danışmanı Hüsameddin Aşina, ABD Başkanı Donald Trump'ı 'savaşa doğru gidiyorsun' ifadeleriyle uyardı.
YORUMLAR 19
 • grck 9 ay önce Şikayet Et
  Asıl amacın İran görünümlü Türkiye olma ihtimali hiç de azımsanacak bir ihtimal değil
  Cevapla
 • Tuna 9 ay önce Şikayet Et
  2003 yilinda ABD başkani Bush da IRAK ı vururuz diyordu. ABD o dönem IRAK a 150 bin asker gönderdi. Savaş olur olmaz diye tartısılıyordu. Aylar gecti ABD savaşı başlatmisti
  Cevapla
 • belde 9 ay önce Şikayet Et
  Abd İrana vuracak ne gücü var, ne de bunu istemekte. sadece gözdağı verip geri çekilmesi için baskı politikası. bunu bize ekonomik ve finansman olarak şu an yapıyor zaten. fakat diğer taraftan İSrailin sürekli önünü açıyor, bu Büyük ortadoğu sevdası bunların hiç bitmeyecek anlaşılan. İsrail in başı iyice ağrıdı başına bir şey gelirse kendinden bilsin.
  Cevapla
 • ALİ 9 ay önce Şikayet Et
  Bu John Bolton ABD nin sonunu getirecek. Çünkü bu şahıs ABD nin çıkarlarını ve güvenliğini ön planda tutması gerekirken BAŞKA BİR ÜLKENİN çıkarlarını ön planda tutuyor. Bu ülke israil dir. Sırf yahudi milleti için çalışıyor bu adam. Çünkü bölgedeki güçlü ülkelerden biri olan İran, istediği zaman israil i rahatlıkla işgal edebilme gücüne sahip. Hatta sırf İran değil, Yunanistan bile israil i işgal edebilir. Çünkü israil toplumu sonunu bilmediği savaşa girmez.
  Cevapla
 • c. cey 9 ay önce Şikayet Et
  Abd İrana savaş açması askeri operasyon yapması mümkün değil bu dönemde böyle birşeye hiç cesaret edemez, Türkiye destek vermediği müddetçede irana gireceği bir savaştan ABD muklak bir mağlubiyet ile çıkacaktır, Bu coğrafyada yapacağı bir savaş Vietnam yanında çok basit kalır, Türkiye içinde aynı durum söz konusu ABD her nekadar müttefik diyede bir yandan abayıda kaldırdı direkt sopayı göstersede artık o eski Türkiye olmadığını biliyor görüyor,Bir yandan görüşüp diğer yandan her yönden operasyonlar yapmaya devam ediyor acaba hangisi etkili olacak diye
  Cevapla
 • mehmet 9 ay önce Şikayet Et
  abd yıkacak kişi trump,gorbaçov rusya yı yıkmıştı.dağılacaklar
  Cevapla
 • crm 9 ay önce Şikayet Et
  kahrolsun abd, kahrolsun siyonist israil.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 9 ay önce Şikayet Et
  İSRA SURESİ 16NCI AYET MEALLERİNDEN : Biz bir memleketi helâk etmek istediğimiz zaman, VARLIKLI ŞIMARIKLARINI (Trumpt? ) İDARECİ YAPAR, iktidara getiririz. İlâhi-İslâmî emirleri uygulamayı emrettiğimiz halde, onlar orada, DOĞRU VE MANTIKLI DÜŞÜNMEYİ TERKEDERLER, hak dine itaat dışına çıkarlar, günah, isyan, inkâr bataklığına dalarlar. Hür iradeye, ÖZGÜRCE SEÇME HAKKINA SAHİPKEN, SANA VE KUR’ÂN’A İTİBAR ETMEDİKLERİ İÇİN, o memleket halkı gerekçeli olarak cezaya müstehak olur. Biz de orayı darmadağın ederiz...... (TRUMPT...? Kudüs, Golan Tepeleri ve Gazze kararları???)
  Cevapla
 • ne adamsın 9 ay önce Şikayet Et
  ayetleri kendi düşüncene alet edemezsin kendini ne sanıosun uyduriosun. ne hale geldik ya töbe töbe Allah ıslah etsin
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 9 ay önce Şikayet Et
  Şimdi anladınız mı Irak tezkeresi zamanı neden "TRABZON Limanı" istendiğini ? Emperyalizmin 30 yıllık planları bunlar. Bir yandan güneyde "Terör koridoru ve kıbrıs doğalgaz yatakları" ele geçirilirken, diğer yandan da "Sözde Ermeni soykırım iddialarını hep canlı tutup" "Ukrayna, Gürcistan yolu ile Ermenistana yardım" vee sözde 1918 Wilson prensipleri gereği halaaa Büyük Kürdistan / Ermenistan devletlerini kurma amaçlı çabaları..!!!
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 9 ay önce Şikayet Et
  abd sırf tehdit ve flöf yapıyor dediğimiz gibi antlaşmaları kabul etmezsen sana savaş açarız
  Cevapla
 • Adana 01 9 ay önce Şikayet Et
  Bu savaşla birlikte Batı blogu çöker, Batının kağıttan bir kaplan olduğunu hepimiz görmek zorundayız. bilinçli aklı başında Müslümanlar karşısında Batının ne kadar korkak ve çaresiz olduğunu lütfen görelim. hakkı savunan Allahı bilen bir Müslümandan Batı korkar.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 9 ay önce Şikayet Et
  Siyonizmin dümen suyunda gitmeyen Keneddy vurulmuştur. Hatta "Filistin devletini tanıyacağım" lafları eden Clinton'la Monıka LEWINSY skandalı çıkartılmıştır. Evangelistlerin her isteğini yapan TRUMP sırtını Yahudilere dayamaktadır. Sonuçta koskoca ABD'yi Yahudiler yönetmektedir!!!(Örn: Kudüs ve Golan tepelerini Trump'ın tanımasına karşılık TRUMPT seçim zamanı Rus yardımı suçlamasından beraat etti)
  Cevapla
 • Abdullah 9 ay önce Şikayet Et
  Onlar kafirdir ve tüm insanların düşmanı olmasına karşın onun çağrısına uymaktadırlar Şeytanın. Allahın hükmüyle küfürleri yani büyük cürümleri sebebiyle onun dostu çalışanı ve savaşanı olmuşlardır. Şeytanın bir görevide ordularıyla insanların üzerine gitmektir. İnananlar ise bunun bilincinde dostunu düşmanını bilmek ve düşmana ve onun dostlrına küfre karşı birlik ve beraberlik için peygamberi örnek kuranı rehber alarak Allahın yardımıyla kafirleri müttefik almadan mücadele etmektir Başarı yalnızca Allahın yardımını almak ve rahmetinde kalmaktan ibarettir
  Cevapla
 • Mahmut Akar 9 ay önce Şikayet Et
  Bıyık neoconların sözcüsü konumundadır. Savaş manyağı bir ekip
  Cevapla
 • ibrahim 9 ay önce Şikayet Et
  irani ırak gibi saniyor sanirim gerci ırak da bir başarısı yok abd nin
  Cevapla