TÜM YORUMLAR

ABD ile Rusya arasında gizli anlaşma! Kafa karıştıran Türkiye sorusu
ABD ile Rusya arasında gizli anlaşma! Kafa karıştıran Türkiye sorusu
DÜNYA
16 Mayıs 2019, 15:57
ABD ile Rusya arasında gizli anlaşma! Kafa karıştıran Türkiye sorusu
Kanal 7 Ankara Temsilci Mehmet Acet, bugünkü köşe yazısında Suriye'deki ABD-Rusya ilişkisini kaleme aldı. 2015 yılında Rusya'nın ABD'nin talebiyle Suriye'ye girdiğini hatırlatan Acet, şu anda gelinen durumu, Türkiye'nin ne yapacağını ele aldı. Acet yazısında, 2015 yılındaki ABD-Rusya ortaklığının ardından tam 4 yıl sonra gerçekleşen Putin-Pompeo görüşmesinin şifrelerini anlattı.
YORUMLAR 89
 • Tarık 8 ay önce Şikayet Et
  Olan ölen milyonlarca insana ve Suriye ye oldu. Adamlar parayı cebe indirecek mutluluktan uçuyorlar
  Cevapla
 • kenan öztürk 8 ay önce Şikayet Et
  küfur tektir. bir ve birlik olmazsak tepemize çökerler Allah muhafaza
  Cevapla
 • Selim 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiye, Rusya ve ya doğu blokuna çok ta isteyerek pas vermiyor. Kendi müttefiklerimiz bunu istiyor ve buna zorluyor. Bunu Türkiye'yi ters köşe yapacak bir strateji olarak ta uygulamaya koymuş olunabilir. Artık Türkiye'nin onlar için iyi bir müttefik olması yetmiyor. Dikta ile kendilerine kölelik istiyorlar. Boyun eğersen sınırlı ve bağımlı yaşam devam eder. Ölmez ve de dirilmez sin. Türkiye gelişmek ve mücadele etmek istiyor, rahatı bozulsa da.
  Cevapla
 • SELİM 8 ay önce Şikayet Et
  Peki. Mehmet Acet kardeşim o yıllarda İngilizlerin bize yüz yılın dışişleri bakanı diye yutturdukları kıçıkırık profcuk stratejik derinlik jhayalcisi Davutoğlu Hilarinin sırtını sıvazlamasıyla masal dünyasına dalmamış mıydı? Bölgeyi İran Arabistan gibi hainleri Rusyayı okuyamamışmıştı ama adı yüz yılın dışişlerİ BAKANIYDI ŞİMDİ DE ÇIKMIŞ İHANET ŞEBEKESİNİN DEĞİRMENİNE GÜLCÜKLE SU TAŞIYOR DAVUTCUK DEĞİL Mİ KARDEŞİM NE DERSİN?
  Cevapla
 • serkan 8 ay önce Şikayet Et
  Bu konuyla ilgili, Yaradanımız asırlar önce uyardı hala duymayan varsa...; özetle; kafirden dost olmaz. Ne amerika ne rusya müslümana dost olmaz sadece işini görünceye kadar dost gözükür.
  Cevapla
 • Vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Elbette dost olmaz, ne yapalım peki bütün dünyaya savaşımı ilan edelim herkes le düşman olup yalnız mı olalım. Ülkeler arası ilişkiler de dostluk değil, ortak çıkarlar gözetilir, yerine göre ABD ile yerine göre Rusya ile çıkarlarına göre ortak olmak gerekir.
  Cevapla
 • Atakul 8 ay önce Şikayet Et
  Farzı bırak dik sünneti terk ettik mesele buydu...o da oldu mesele Suriye İran değildi mesele göz boyamak di oldu..uzaklaştıkça her meseleye devlet vergiyle isyan ettiriyor Allah'a onlarda bombayla alıştık kardeşim alıştık...
  Cevapla
 • vanli 8 ay önce Şikayet Et
  Yine bu gavurlarin icinde bizim icin iyi olani ruslardir arkadaslar sanayiye bakin hicbirtane amerikan sanayisivarmi yok ama 1974 tenbelli ruslarin kurdugu seydisehir aleminyum iskenderun demircelik daha niceleri bizim icin onemli olan sanayimizin gelismesi teknolojiyi ogrenmemiz
  Cevapla
 • Ali 8 ay önce Şikayet Et
  İran sadece tezgah. Ne Rusya ne amerika.. kimseye güvenmeyin. Olayı bize sarmaya çalışıyorlar.
  Cevapla
 • Hacivat 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiye nükleer silahi yapsin bütün planlar bosa cikacak söz konusu vatansa gerisi tefferuatir vatanimaza saldiri olursa gözümüzü kirpmadan nükleer silahlari atesleriz acil nükleer silah üretilmeli
  Cevapla
 • gerçek81 8 ay önce Şikayet Et
  geç oldu şimdi başlasan 20 sene sürer .
  Cevapla
 • Ahmet 8 ay önce Şikayet Et
  Al takke ver külah. Maide suresi 51. ayet. Bizim Rabbimizden başka dostumuz yok.
  Cevapla
 • MHp 8 ay önce Şikayet Et
  Rahmetli Mahi Kaynak hep derdi soğuk savaş bitti, dünyanın yeni dengesinde abd ile rusya arasında gizli bir anlaşma olacak. Venezuelaya bakın, adamlar o ülkeyi paylaştılar bile. Hedeflerinde her iki ülkenin başına bela olacak çin var.
  Cevapla
 • Omar Omar 8 ay önce Şikayet Et
  Her ülkenin suriyede beraber çalıştığı birileri var. Rusya esedle, iran şii milislerle, Abd pkk ile çalışıyor. Suriyenin sünnileri ise Türkiyeye kaçmış ve sürekli çocuk doğuruyor. Sahada askerimiz ve istihbaratımız yapayalnız. Sıkıntımız bu.
  Cevapla
 • Gunduz 8 ay önce Şikayet Et
  Tırnağın varsa başını kaşı. Yani yani kurdun ensesi niye kalındır niye kendi işini kendi görür.
  Cevapla
 • Volkan 8 ay önce Şikayet Et
  Allah var - keder yok !
  Cevapla
 • ##MAZİ## 8 ay önce Şikayet Et
  bakara suresi 120.ayetini anlamak gerekli. oyunu da buna gore kurmaliyiz. bizimusljman ulkelerle dusman edip hristiyan yahidiyi dost gibi gorursek basimiz beladan hic kurtulmaz
  Cevapla
 • Tarkan Bey 8 ay önce Şikayet Et
  Merak etmeyin arkadaşlar, durum ne kadar acıklı olsada, bizim mevcut dış politikamız “ küfür tek bir millettir” üzerinden yürüyor ama lakin hertsraftan kuşatılmış olmak aci birşey. Allah(cc) yardımcımız olsun.
  Cevapla