TÜM YORUMLAR

Minibüs şoförleriyle üniversite öğrencileri arasında ölümüne kavga
Minibüs şoförleriyle üniversite öğrencileri arasında ölümüne kavga
GÜNCEL
16 Mayıs 2019, 16:02
Minibüs şoförleriyle üniversite öğrencileri arasında ölümüne kavga
Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde minibüs şoförleriyle üniversite öğrencileri arasında ücret verilmediği iddiasıyla çıkan kavga güvenlik kameralarına yansıdı.
YORUMLAR 127
 • Verf 9 ay önce Şikayet Et
  Mesele 2 tl degil cahil, Adam gibi abi param yok deseydi bizim insanimiz merhametlidir hele birde șu mubarek günlerde kesinlikle sorun olmazdi. Öğrenci kabadayi edasiyla küstah ve saygisiz davraniyor. Olaya objektif bakin lütfen.
  Cevapla
 • Hadi kardeşim hadi 9 ay önce Şikayet Et
  Hadi kardeşim hadi hatlı dolmuşunu da al siteyi terket, ne mal olduğunuzu bilmiyoruz sanki
  Cevapla
 • Yusuf 9 ay önce Şikayet Et
  Böyle binlercesi var,ne oldu şimdi 20 yaşındaki genci dövùnce adam mı oldun?
  Cevapla
 • Sussss 9 ay önce Şikayet Et
  Sacmalama, Șöförü zorla gel beni güzel bi döv diyor ,iyi izle viedoyu
  Cevapla
 • kamil 9 ay önce Şikayet Et
  şoför bizim suçumuzun olmadığını kamera kayıtlarından görüyoruz diyor. öğrenci suçlı olamazmı. üni.öğrencileride biraz fazla havalılar belkide gerçekten vermedi parayı. adam hakkını istemiş.
  Cevapla
 • Vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  Ne kadar beceriksiz boş beleş işe yaramayan vasıfsız eleman varsa ya minibüs ya da serviscidir....Nokta
  Cevapla
 • Saglik 9 ay önce Şikayet Et
  Toplu taşıma yapan şoförlerin mutlaka her yıl sağlık raporu özellikle psikiyatri alınında tam inceleme yapılmalı.
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 9 ay önce Şikayet Et
  döğüş alanındaki güvenlikçiler yetersiz kalıp müdahale edemediler poliste olay bittikten sonra geldi oda sorun ne zaman arandı ne zaman geldi soruşturulmalı ayrıca 2 tl için çingenelik yapan dolmuşcular incelenmeli öğrencinin arkadaşı büyütme kardeşim verdim diyor 2 tl için olay çıkartma dediği halde ortalığı karıştıran esnaf olamaz ramazanda bunu eşek olan esnaf yapmaz
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 9 ay önce Şikayet Et
  1 öğrenci para vermedi veya parası yok vermemiş olamazmı olayı büyütmenin alemi ne ramazanda sadakam olsun diyemeyen esnaf olamaz münibüsçü hemen arkadaşlarını çağırmış olayı büyütme eylemi asla tasnif edilemez
  Cevapla
 • adalı 9 ay önce Şikayet Et
  Yorumlara bak!.. Tabi gözünüzde canlanan minibüs şoförü tipi başka olunca burada nefret kusuyorsunuz siz de haklısınız... Adapazarı mümin insanların yaşadığı bir yerleşim ve bu üniversite buraya geldiğinden beri ne ahlak kaldı ne iman... Gençler neredeyse sokakta sevişecekler... Eskiden burada oruç tutmayan sokağa çıkamazdı şimdi bu gençlerle arkadaşlık eden gençlerimize söz geçiremiyoruz...
  Cevapla
 • Yazık 9 ay önce Şikayet Et
  Madem kayıt var git polise şikayet et ne hakla okul basıyorsunuz çeza verilmeli butur olaylar birdaha yasanmaması için
  Cevapla
 • güvenlik 9 ay önce Şikayet Et
  ben kavgaya müdahale eden bir güvenlik görevlisi göremedim. özellikle kadınlar neden güvenlik olur ki . okullara daha sağlam güvenlikler almak gerekir..
  Cevapla
 • Trr 9 ay önce Şikayet Et
  Egıtım sart önüne gelen parası olan mınubus alıp hat cekıyor madem boyle sıkıntı var kartlı gırıs falan takılsın mınubuslere beledıye otobuslerınde eskıden böyle sıkıntı olmazdı
  Cevapla
 • ENGİN 9 ay önce Şikayet Et
  Minibüs şoförünü suçlayan insanlar.. Minibüs şöföreri herşeyin hesabını yapar. Kaç kişi bindi kaç kişi indi.. Araçta kaç kişi var.. ödenenpara araçtaki sayıyı tutuyormu diye.. bunların hepsini bilir. İnsan 2 lira için olay çıkarmaz. Ama şöför vermedi diyora o öğrenci vermemiştir. Parası yok ise minibüse binmeden önce şöföre durumu izah edebilirdi. Kesinlikle öğrenci o parayı vermedi.
  Cevapla
 • aydın 9 ay önce Şikayet Et
  İki üniversiteli delikanlının dövüşesi gelmiş stres attılar resmen. Takdir ettim gençleri dolmuşçulara iyi kafa tutmuşlar.
  Cevapla
 • misafir 9 ay önce Şikayet Et
  İpini koparan servisçi , münibüsçü , taksici olursa böyle olur. Her gün trafikte görüyoruz kural tanımaz hallerini.
  Cevapla
 • çepni 9 ay önce Şikayet Et
  Türkiye' de ki dolmuşçu mantığı, korkak, kaba, acımasız, hep haklı ve mağdur. On kişiyle bir kişiye saldırır kahramanlık gibi anlatır. Adam gibi kontrol yapılsın içlerinde bir yığın madde kullanan çıkar. Bu olaya karışanlar ülkemizde tabi ki ceza almayacak ve tekrarları olacak. İşini düzgün yapanları tenzih ediyorum. Bazı yorumları hiç anlamadım, adam para verdiyse neden alttan alsın, param yok idare et desin. öğrenci atar yapıyormuş, çünkü atar yapmak sadece dolmuşçunun hakkı,. dolmuşçu para vermedin diye suçlayabilir, atar yapabilir, okul basabilir, hep haklıdır ama yine de mağdurdur.
  Cevapla