TÜM YORUMLAR

120 bin asker için düğmeye basıldı
120 bin asker için düğmeye basıldı
DÜNYA
19 Mayıs 2019, 07:13
120 bin asker için düğmeye basıldı
Yeni politika, Bahreyn’in başkenti Manama’da Körfez İşbirliği Konseyi’nden askeri yetkililer ile ABD’li yetkililerin katıldığı toplantıda belirlendi. Suudi yönetimine yakın Şarku’l Avsat gazetesi, ABD askerinin Basra Körfezi ile Körfez ülkelerinin sularında ve topraklarında yeniden konuşlanacağını söyledi.
YORUMLAR 73
 • osmanoğlu2023 4 ay önce Şikayet Et
  üçüncü düya saaşına hiç gerek yok! çünkü büyük şeytan abd ve yavrusu israel cahiliye dönemi zihniyetini taşıyan arap idarecilerle birleşip müslümanları birbirine kırdıraca akabinden israili boş araziye salıp coğrafyayı kuşatacaklar!
  Cevapla
 • kadir 4 ay önce Şikayet Et
  yakarsa dünyayı garipler yakar, süper güçlerden değil gariplerden korkun...
  Cevapla
 • Uzman 4 ay önce Şikayet Et
  USA dedigin;ingiliz,alman,ispanyol...torunlari nihayetinde!!!1.Dunya savasinda dedelerini gomduk cehenneme gonderdik!Simdi sira USA da!!! CEHENNEM egitmek isteyen bize ugruyor nedense!!!
  Cevapla
 • vatan 4 ay önce Şikayet Et
  kendı sonlarınında yıkım olan islam ulkelerı gıbı olacagını farkında degıller
  Cevapla
 • berk 4 ay önce Şikayet Et
  3. Dünya savaşı geliyor
  Cevapla
 • WCKD 4 ay önce Şikayet Et
  ilerde savaş çıkarsa ki öyle görünüyor, Mekke ve MEdinenin kontrolü bize geçmeli , fırsatları ii değerlendirmeliyiz.O mubarek toprakları abd uşaklarına emanet edemeyiz
  Cevapla
 • MDeniz 4 ay önce Şikayet Et
  Allah (cc) bu Suudlara,Mısırlı'lara ve BAE'deki müslümanlara feraset versin. Kâfirlerle iş tutmak da nedir. İran'a savaş açmak, Türkiye'ye savaş açmaktır. Bu bizim için beka sorunudur. Uyanık olmalıyız. Reis sancağı açtığı anda cihada koşacağız inşallah.
  Cevapla
 • osmanoğlu2023 4 ay önce Şikayet Et
  iran nufusunun yarısı azeritürkü diger yarısı farsmüslümanıdır doaysıyla kardeşlerimizdir araplar neden bunu görmüyor çünkü abd ye güveniyor ve dayanıyorlar!
  Cevapla
 • ucan anka 4 ay önce Şikayet Et
  bunlar musluman degil suud ailesi yahudi asilli
  Cevapla
 • Fatih 4 ay önce Şikayet Et
  Albert pike 3. Dunya savasi hayirli olsun
  Cevapla
 • asa 4 ay önce Şikayet Et
  kizmaya gerek yok bunlar devlet degil….adamlar diyorki dunyanin agasi haracini da yer bizim kralliklarimizda ayakta kalsin yeter…..dedeleri ingilizlere usaklik etti torunlar abd arada fark yok...torun ve ingilterenin kurdugu abd...ne fark var...
  Cevapla
 • Münafık 5 ay önce Şikayet Et
  Suud münafığı abd ye kara hava deniz gereken heryerini açar. Abd yaptığı tüm harcamaları da bu körfez yalakalarından alır. Müslüman parasıyla müslüman katledilecek yine. Seyirci kalırsak yazıklar olsun bize. Iranı kollamalıyız. Arka çıkmalıyız bence
  Cevapla
 • lokman 5 ay önce Şikayet Et
  irana savaş açmak, türkiye ye savaş açmak demek otamatikman savaştayız abd kefere ortaklarıyla vuruşuyoruz -3.dünya savaşı- hazırlıklar tamamlansın!
  Cevapla
 • Dilbaz 5 ay önce Şikayet Et
  Bir zamanlar bir yerlere de silah depolamışlardı oralara gittik o silahları aldık şimdide başka yerlere silah yığınağı yapıyorlar zamanı geldiğinde oralara da gidip o silahlarıda almasını biliriz evel Allah silahınız olabilir ama o silahları kullanacak adam lazım o adamda bilek o bilekte yürek ve o yürekte cesaret lazım o da sizde yok ancak eli silahsız mazlumları öldürürsünüz. Sizden korkmuyoruz bomba olup başımıza patlasanız sizden korkmuyoruz sizin eğlenceyi ve şarabı sevdiğiniz gibi biz ölümü şehadeti seviyoruz.
  Cevapla
 • Diyarbekirli 5 ay önce Şikayet Et
  Hedef İran, Türkiye, Irak, Yemen veya Pakistan fark eder mi? Artık uyanın... Hedef İslam alemi... Ülkeler küçüldükçe küçülsün,hatta her ırk ve mezhebe göre ülkeler yapılsın, kukla rejimler gelsin, idare kolay, vurmak kolay olsun... İnsan artık utanıyor daha da sünni ve şiicilik oyunu oynanıyor, mezhep taassubu körükleniyor. Ey insanoğlu sen karar verici değilsin, benim iyi senin kötü diyemezsin anla artık. İnsanları cennete de sokamazsın, cehenneme de sokamazsın. Yargılayan ve hükmü veren Allahtır. Söylenecek çok şey var... Ancak Yüce Allah, Müslümanım diyene ilim, basiret, kalp, merhamet ve hidayet nasip etsin, diyelim. Vesselam
  Cevapla
 • Demir ersoy 5 ay önce Şikayet Et
  Açmama gibi bir cümle akılların dan bile geçmez mecburlar açmaya ipleri ABD nin elin de
  Cevapla
 • buişlerböyle 5 ay önce Şikayet Et
  Şuan halife olsaydı. Çıkıp tek bir emirle Müslümanlarının toplasaydı. Tüm Kefereler geri adım atardı! Alın size hilafetin önemi! Başsız kaldıkmalesef, hilafeti geri istiyorum.
  Cevapla