TÜM YORUMLAR

Kameralar önünde Yunanistan ve AB'den Türkiye'ye suçlama
Kameralar önünde Yunanistan ve AB'den Türkiye'ye suçlama
DÜNYA
21 Mayıs 2019, 15:50
Kameralar önünde Yunanistan ve AB'den Türkiye'ye suçlama
Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, AB'ye Kıbrıs'ın münhasır ekonomik bölgesine Fatih sondaj gemisini gönderen Türkiye'nin hukuksuzluk yapmasına müsaade etmeme çağrısı yaptı. Rum yönetimi, "münhasır ekonomik bölge" olarak tanımladığı alanı, bölgede hakları olan Türkiye ve KKTC'ye danışmadan tek taraflı olarak ilan etmişti.
YORUMLAR 64
 • oraloğlu 6 ay önce Şikayet Et
  nasihat: ukalalık yapmayın meclise girmişsiniz ama adam olamamışsınız. bilgilerinize. müşahade yakin ehlinden.
  Cevapla
 • fırat23 6 ay önce Şikayet Et
  israil ve taşeronu abd etkisi ile akdeniz de tarihin gördüğü en büyük haçlı donanması toplandı. Bulgaristan, yunanistan ve ermenistan sınırına sessiz sedasız askeri yığınak yapılıyor. Ne için peki, amaç ne ola ki?emirlerinde olan Mısır için mi? pyd yönetimindeki suriye için mi? 40 parça olmuş ırak için mi? danışıklı dövüş yaptıkları iran için mi? hayır arkadaşlar hayır. artık uyanmalıyız. 2022 yılında ilan edilecek büyük israil için oradalar ve önlerinde tek engel Türkiye kaldı. dört bir yandan üzerimize geliyorlar. Ümmetin tek umudu biziz, ya bir olacağız ya da yok olup gideceğiz. kenetlenmeli tek türek tek yumruk olmalıyız çünkü bu son şansımız olabilir.
  Cevapla
 • vatansever 6 ay önce Şikayet Et
  Ac kopeklerrrr
  Cevapla
 • Konya 6 ay önce Şikayet Et
  Hı hı çok biliyo onlar. Başka istekleri var mıymış
  Cevapla
 • Hacivat 6 ay önce Şikayet Et
  Avrupa nerde kibris nerde asyada avrupanin deniz bölgeside deyil asya deniz bölgesi türkiye de asyada türkiye haklarini gerekirse savasla korumali haclilar heryeri isgal ediyor ama masada ama sicak savasla buna izin verilemez daha sert agrasiv davranilmali bunlara göz yumulmamali türkiye avrupa ülkesi deyil bizim karasularimizda gemilerini gezdiremezler sontaj yapamazlar izin almadan gaz bulundu iraki isgal ettikleri gibi türkiyeyi isgale kalkisacaklar terörle vuruyorlar mülteciyle yipratiyorlar economiyle yipratiyorlar artik savunmadan saldiriya gecilmeli
  Cevapla
 • yusuf 6 ay önce Şikayet Et
  Avrupalilarin en son hukuku Bosna daki soykirim, Cezayir deki soykirim, Afrika daki soykirim, vahşet ve bebek katilliğidir.Çocuk, kadın , bebek katili Rumları desteklemeleri gayet de normaldir, başka ne beklenebilir ki.
  Cevapla
 • oraloğlu 6 ay önce Şikayet Et
  nasihat: Maalesef doğru..... lakin ahiretleri helakte. bilgileri olsun. bilgilerinize... müşahade yakin ehlinden.
  Cevapla
 • 01adana 6 ay önce Şikayet Et
  eger ab gibi bi müttefiginiz varsa.daha düşman aramayın
  Cevapla
 • mert 6 ay önce Şikayet Et
  ücüncü dünya savasi yakinda ilk hedef Kibirisin tümü,yunanistan,bulgaristan,ermenistan,suriye ve kerkük ve ilerlemeye devam birgün olacak osmanli topraklarimizin daha fazlasina sahip olacagiz haa israile gelince onlarin filistinlilere yaptiklarinin aynisini biz onlara yapacagiz
  Cevapla
 • orhan 6 ay önce Şikayet Et
  ingilizler türk toprağı olan kıbrısı osmanlıdan kiralamışlardı... önce kira süresi bittiği için kıbrısı türkiyeye iade etsinler... sonra oturup bir daha konuşuruz bu meseleyi... var mısınız?
  Cevapla
 • oraloğlu 6 ay önce Şikayet Et
  nasihat: Rumların Osmanlıdan kiraladıklarını yeni öğreniyorum. o zaman emanete hıyanette var işin içinde.. evet o zaman iade etmesi lazım ilk önce. bilgilerinize... müşahade yakin ehlinden.
  Cevapla
 • Muttaki 6 ay önce Şikayet Et
  Geçici olarak Kıbrıs'ı Büyük Britanya Krallığı'na verdik, bu sayede 93 Harbi'ni kaybettiğimizde Rusya'yla şartları çok ağır olan Ayastefanos antlaşmasını yapmak durumunda kalmaktan kurtulup Berlin Antlaşması'nı yaparak Rusya'nın kazanımlarını minimize ettik. Birinci Dünya Savaşı'nda Britanya ile Osmanlı Devletleri farklı taraflarda savaşa tutuşunca Britanya elinde olan toprağı ilhak etti. Bunu Lozan Antlaşması'na dek tanımadık. Lozan'a galip devlet diye gitiğimiz halde Kıbrıs'ın onlara ait olduğunu, dahası bütün adaların da Yunana ait olduğunu kabul ettik. Dahası "Lozan'da Yunanistan'ın maddi durumu kötü olduğu için Türkiye alacağı tazminattan da feragat eder", maddesini imzaladık!
  Cevapla
 • izzet 6 ay önce Şikayet Et
  Avrupa birliğini oluşturan ülkeler ülkemize karşı tarih boyunca her zaman haçlı zihniyetiyle hareket etmiş ve ülkemize yönelik her tür kötülüğün ya açıktan yada perde arkasından destekçisi finansmanı olmuşlardır .onun için Avrupa birliğine girmeye karşıyım . acilen S 400 arkasından acilen S 500 Almamız lazım .s 500 lerin dikine menzili 180 km dir yani 180 km yüksekliğe kadar uçanı kaçanı avlar . o zaman bu dostları görelim.
  Cevapla
 • ottomans 6 ay önce Şikayet Et
  Yakinda seslerini keseriz sikinti yok zaten bi avuc canlari var.
  Cevapla
 • Yusuf 6 ay önce Şikayet Et
  Sahte pehlivanlarda hep böyle konuşurlar,er meydanında'da kaçacak delik ararlar.Biz yolumaza bakalım,nerde kalmıştık? vesselam..
  Cevapla
 • tunctunc 6 ay önce Şikayet Et
  Kibris ve adalar Tüerkiyenin cok dogal kara parcasi uzantilaridir..Uzun dönemde ama mutlaka ve mutlaka Türkiyenin olcaklar..Kibris dogal olarakda atinaya coook uzak ve sapa..Avrupanin maymunu yunanistan Türk dü$manligi ile yanip tutu$an yatip kalkip kiiselerdede dualar eden pis yunanli.Senin icini di$ini cok cok iyi biliyoruz.
  Cevapla
 • oraloğlu 6 ay önce Şikayet Et
  nasihat: herkezin duası kabul olmaz. bunu bilginiz olsun diye söylüyorum. müşahade yakin ehlinden
  Cevapla
 • Erdoğan 6 ay önce Şikayet Et
  canımızı sıkmayın yarın sabah namazını atinadaki Fetiye camisinde kılarız
  Cevapla
 • Mardinli 6 ay önce Şikayet Et
  Türk’ün gücünü görecekseniz Atina’yıda alacağız!!!!
  Cevapla