TÜM YORUMLAR

'Onlar öldürmediyse ben etek giyer gezerim'
'Onlar öldürmediyse ben etek giyer gezerim'
GÜNCEL
21 Mayıs 2019, 16:34
'Onlar öldürmediyse ben etek giyer gezerim'
Kayıp Ecrin'le yeni bir gelişme yaşandı. Ecrin'in annesi Sevcan Kurnaz ile eşi Deniz Kurnaz'ın ifadeleri herkesi şok etti. Ecrin'in üvey babası Deniz Kurnaz, eğer Ecrin'i annem ve kardeşim öldürmediyse ben 'etek giyerek dolaşacağım' ifadelerini kullandı.
YORUMLAR 14
 • iso 9 ay önce Şikayet Et
  Rabbim bunları ıslah etsin
  Cevapla
 • Dadas 9 ay önce Şikayet Et
  Tam bir rezillik Allah islah etsin ins
  Cevapla
 • ayşe ay 9 ay önce Şikayet Et
  sevcan 16 yaşında iken eniştesine kaçıyor enişte çalışmaya giderken sevcanı ablasına bırakıyor sevcan görümcesinin oğlu ile aşk yaşıyor yani şimdiki kocası ile eski kocası bunu duyunca kalp krizinden ölmüş sevcan eski kocasının kendini sattığını iddia ediyor o yüzden ecrinin babası belli değil bu nasıl bi rezalettir yarabbim
  Cevapla
 • Yorumcu 9 ay önce Şikayet Et
  Bu kadar vahşi ve yabaniler sadece ABD de vardır diye düşünüyordumm
  Cevapla
 • Özo 9 ay önce Şikayet Et
  Burası türkiye maalesef biz onlarıda gececeğiz böyle ahlak dwvam ederse
  Cevapla
 • 06kemal 9 ay önce Şikayet Et
  ülkenin adaleti de müge anlıya emanet vay ülkem vay
  Cevapla
 • Mizah 9 ay önce Şikayet Et
  Bunlar akraba mı ? İyi ki düşman değiller. Bu nasıl bir cehalet , bu nasıl bir sülale. Brezilya dizisi gibi...Ölçü yanlış olunca ayar tutmaz.
  Cevapla
 • evet_isyan 9 ay önce Şikayet Et
  Allah aşkına neden bunların ekrana çıkmasına müsade ediliyor? Hergün rezillikleri insanlara duyurarak normalleştirmek mi amaç? Bu işler polisin savcının işi.. Evet belki bununla bir iki cinayet çözülüyor ama toplumun değerleri mahvoluyor. Binlerce cinayeti çözen polis savcı bunu da çözer er geç. Yazık ya bu millete.
  Cevapla
 • toprak aydere 9 ay önce Şikayet Et
  Tabii ki o dönemde de toplumda hatalar vardir. Ama çok nadir olup insanlar her Allahın gunü bu konuları konuşmazlardı. Şimdi insanlar anne babasını öldürüyor olmadık ahlaksızlık her gün anlatılıyor. Toplum bir sabah âniden kalkıp bu cinnet haline bürünmedi. Müsbet bir katkısı olsaydı bu progrâmlarin, halkımızın şimdiye melaike gibi olmasi gerekirdi. Söyleyecek o kadar çok şey var ki... Ama esas üzücü olan ne biliyor musun? İnsanların bu programlari senin gibi kanıksaması hatta faydalı bulması. Yazik çok yazık.
  Cevapla
 • toprak aydere 9 ay önce Şikayet Et
  Tabii ki o dönemde de toplumda hatalar vardir. Ama çok nadir olup insanlar her Allahın gunü bu konuları konuşmazlardı. Şimdi insanlar anne babasını öldürüyor olmadık ahlaksızlık her gün anlatılıyor. Toplum bir sabah âniden kalkıp bu cinnet haline bürünmedi.
  Cevapla
 • toprak aydere 9 ay önce Şikayet Et
  İnsanlar neden seksenleri bu kadar özlüyor? Oysa o zamanlar hemen hepimizin hayatı daha zordu. Çünkü insanlik şefkat merhamet vardı. Kimlerin elinde olduğu hepimizi malûmu olan Yeşilçamın başlattığı ahlaksız filmler furyası trtde yayınlanan holýwood yapimları yavaş yavş o masumuyeti ortadan kaldirdı.
  Cevapla
 • toprak aydere 9 ay önce Şikayet Et
  Her kanalda yillardır şiddeti ve ahlaksızlığı saatlerce anlatan bu kadar dizi ve haberde bahsedilen tipte program var bunlar olumlu yönde işe yarasalardı toplum bugünki noktaya gelmezdi.
  Cevapla
 • toprak aydere 9 ay önce Şikayet Et
  Safi zihinleri bulandırmamak tabirini belliki duymamışsin. Bu programlar sayesinde insanlar akıllarina gelmeyecek kötülük ve ahlaksızlıklardan haberdar oldu. Bir fenalık tekrar edile edile en sonunda muhatab "yav he he" noktasına getirilip bilinçaltına bu fenalıgin yaygın ve normal olduğu düşuncesi yerleştirilir. Toplum da izlemesin denebilir. Toplumun izliyor olması yapilan programların dogru olduğu anlamina gelmez. Yaptığın benzetme üzerinden gidecek olursak esas açik yaralar daha cok enfeksiyon kapma riski taşır ve bu enfeksiyon neticesinde yara büyüyerek bunyeye daha çok zarar verip acı çektirir.
  Cevapla
 • Toprak Ayder 9 ay önce Şikayet Et
  Atalarız açık yaraya kurt düşmez, demişler. tercümesi şöyle: Yara herhangi bir sebepten dolayı gizlenirse, kurt düşer, iyileşmez öldürür. yara açıkta ve gizlenmemişse müdahale edilip iyileştirilir.Kimse birşeyi normalleştirmiyor! Aksine o yaralar bilinsin tedavi edilsin diye, bir hanımefendi mücadele veriyor. bunu anlamak bu kadar zor mu?
  Cevapla