TÜM YORUMLAR

Erdoğan'dan Akşener'e sert tepki: Kendimizi zor tutuyoruz...
Erdoğan'dan Akşener'e sert tepki: Kendimizi zor tutuyoruz...
DÜNYA
27 Mayıs 2019, 14:24
Erdoğan'dan Akşener'e sert tepki: Kendimizi zor tutuyoruz...
Okçular Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Ali Yıldız ve vakfın Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, Fetih Kupası tanıtım toplantısında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener´in iddialarına yanıt verdiler.
YORUMLAR 10
 • evet_isyan 10 ay önce Şikayet Et
  Okçuluk güzel de keşke okçuluğa verilen desteğin yarısı güreşe verilse. Bu gün doğru dürüst bir destek verilmemesine rağmen olimpiyatlarda ve diğer spor organizasyonlarında en fazla madalya kazandığımız alan güreşler. Bunların tanıtımı, sevdirilmesi ve desteklenmesi lazım. Güreşçiler kıt kanaat imkanlarıyla bu başarıları kazanıyorlar ama yeterli destek görülse daha ne başarılar kazanılacak. Lütfen ister yağlı güreş olsun ister minder güreşi bunlara daha çok destek verilsin, güreş hem sünnet hem de ata sporumuzdur.
  Cevapla
 • Şems 10 ay önce Şikayet Et
  Meral Akşener eline ne tutuşturulursa onu okuyor. Muhatap alıp vakit kaybetmeye değmez. Vakıflar aracılığı ile gençlerimize değerlerimizi yaşama ve yaşatma imkânı sunulmalı; gençlerimiz daha çok çalışmaya teşvik edilmelidir. Selçuk Bayraktar ve ekibi bunun en iyi örneğidir. Okçuluk fuzuli bir iş.
  Cevapla
 • Afşinbey 10 ay önce Şikayet Et
  Toplantının yapiksiigeka bile kâfire mesajdir eyvallah okçular vakfı Allah CC gayretinizi artırsın inşallah
  Cevapla
 • doğruları konuşan 10 ay önce Şikayet Et
  Okçular vakfına hükümet daha fazla destek vermesi gerekir bence.
  Cevapla
 • samimi 10 ay önce Şikayet Et
  Pensilvanya laydisine sen bakma ,rahat ol bu millet kimin ne mal oldugunu biliyor.
  Cevapla
 • Alperen 10 ay önce Şikayet Et
  Misafir ben ispatlayayım. 1) Bu kadın 15 Temmuz öncesinde fol fos yokken ben 15 temmuz da başbakan olacağım diye ortalıkta bağırıp duruyordu. 2) Yurtta sulh cihanda sulh mesajlarıyla fetö cü köpeklerin yolunu açmaya çalışıyordu. 3) Fetö cü hainler her seçimde bunu canla başla destekliyor. 4) Bunun en yakın adamları fetö den içeride.
  Cevapla
 • Ev Sahibi 10 ay önce Şikayet Et
  Sayın misafir??? Ben Ev sahibi olarak derim ki... Pensilvanya leydisini 15 temmuzda gördük . Darbecilerin ''Yurtta sulh'' lafını dolayan leydi. F,krini bilmeyen sen kaldıysan, bir kuyrukçu olduğun aşikar. ''İspatı aşikarın,ispatı mucibine gerek yoktur''Nursinin eserinden bilmen lazım. Yoksa hala sende pensilvanyadan ilham peşindemisin?
  Cevapla
 • misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Yazıdaki gibi cevap vereyim. İspatla.
  Cevapla
 • Anti satan 10 ay önce Şikayet Et
  İftira onların özelliği her yerde ve herşekilde yapıyorlar ne yapsınlar iyi insanları alt etmek için başka sermayeleri yok iftira kumpas tuzak ve inanılmaz organizeler.
  Cevapla
 • Çamur.. 10 ay önce Şikayet Et
  Zaten bu şekilde ayakda duruyorlar
  Cevapla