TÜM YORUMLAR

HSK'dan yeni kararname
HSK'dan yeni kararname
GÜNCEL
31 Mayıs 2019, 16:47
HSK'dan yeni kararname
Hakimler Savcılar Kurulu’nun yeni kararnamesine göre 3 bin 722 hakim ve savcının görev yeri değişti.
YORUMLAR 8
 • zafer 7 ay önce Şikayet Et
  darısı il emniyet müdürleri kararnamesinin açıklanmasına reisim
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Ne oldu değiştide he devlet işçiye memura emekçiye vermez her iki ayda bir yer değiştir bitanesinin en az harcıyahı 15/20 bin tl gidiyorlar devletin evi kırılıp dökülüp yeniden yapılıyor eşyalar sıfır hayinliğede sıra gelince önde giderler buyrun size makamlıların cezaları bunların yaptıklarını emekçi yapsa en az otuz yıl ceza ahada adalet nerdesin adalet teyze
  Cevapla
 • Allah vicdan vere 7 ay önce Şikayet Et
  Bu kadar mesnetsiz ve dar hayallerin keşke kendinde kalsaydı misafir...Hak yiyen her kişi HAKK'a hesap verecek...Çamur atanlarda...
  Cevapla
 • Haktanyana 7 ay önce Şikayet Et
  1) Harcırah yola göre değişir, en fazla alan 4 bin lira alır hepsi nakliyeye gider 2)Hakim savcı eşyasını kendisi alır.Devlet asla bir şey vermez. 3)Her yerde lojman yok,çoğu normal apartmanda kirada kalır. 4)keşke genellemeseniz. 5) hainlere dünya ve ahirette ceza dilerim.
  Cevapla
 • mercann 7 ay önce Şikayet Et
  fötö davalarında haksız yere karar verdiler suçlukarı saldılar ve masumları fötöcü diye içerde tutular mesleklerinden attılar.bunlar ak partiye oy verenlerdi.Bunların ak partiye vermesin diye mağdur ettiler. Reise kin duymalarını sağladılar Bu hakimler savcılar tam tesbit edilmeli.
  Cevapla
 • kamil 7 ay önce Şikayet Et
  kafa değişmediği sürece bişey değişmez. bilerek yanlış karar veren meslekten atılmalı bilmeyerek hata yapan uyarı ceazsı almalı. ora ringonun ahırı değil adaletin merkezi olmalı. hsyk ve bağlı bulunduğu adalet bakanlığı daha aktif çalışmalı adaletin yerini bulduğunu ve bulacağını halk görmeli yoksa kimse inanmıyor bu ülkede adalet olduğuna.
  Cevapla
 • seko 7 ay önce Şikayet Et
  değiştide ne değişti ....
  Cevapla
 • Bahale 7 ay önce Şikayet Et
  Boya karıp renk yapılmıyor.Onlarca yıllardır yapılan rutinler bu işler...
  Cevapla