TÜM YORUMLAR

Bakan Akar'dan çok sert çıkış
Bakan Akar'dan çok sert çıkış
SİYASET
04 Haziran 2019, 07:19
Bakan Akar'dan çok sert çıkış
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar “Gece gündüz, dağ tepe demeden bu faaliyetleri takip eden, planlayan, komuta eden generallerimizle ilgili ileri geri konuşmak kimsenin haddi değil. Bunlar hadlerini bilecek, öğrenecekler. Yargı önünde hesabını verecekler" dedi.
YORUMLAR 33
 • Güçlü Türkiye 6 ay önce Şikayet Et
  Türkiye terör örgütünü bitirmeli artık professional ekonomiye ve savunmaya geçmelidir süper güç olma yolunda ilerlemelidir son süratle komşu ülkelerden destek alarak beraber yapmalıdır
  Cevapla
 • gökbörü 6 ay önce Şikayet Et
  alçak herif ! türk, asker demektir ,paşalarım ; biz bu hayin takımını hafızamıza yazarız ,türk milleti kendisine yapılan bu hatsizleri unutmaz.bunların dedeleri Atilladan ,yeniçeriden,altınordudan korkularına ahırlara saklanıp yaşadı
  Cevapla
 • KESKİN İ 6 ay önce Şikayet Et
  türk silahlı kuvvetlerini ve polislerini hatta iç ve dış meselelerini ELEŞTİRMEYE KİMSENİN HAKKI YOK VE AĞIR CEZALAR VEİLMELİ.
  Cevapla
 • Hadi 6 ay önce Şikayet Et
  Sevgili Hulusi paşam teşekkür ederiz! Ara sıra hainleri ve çenesi düşüklerin kafasını böyle ütülemeden olmuyor. saygılarımla.
  Cevapla
 • YasinBaba 6 ay önce Şikayet Et
  Vatansever subaylarımızı çok seviyoruz aşığıyız
  Cevapla
 • Adanalı 6 ay önce Şikayet Et
  Sayın Komutanım, bütün yüreğimizle devletimizin her makamının yanındayız. Sizlerden bir ricamız var son dönemlerde hayvanseverlik kisvesi altında, ülkemizin askeriye ve polisten sonraki en büyük silahlı milli Sivil Savunma gücümüz olan Türk Avcıları mıza karşı özellikle terörist ortağı Parti mensuplarınca misyonerlik faaliyetleri yapılmaktadır. Bu şahıslar hakkında Cumhuriyet savcılarımız ın soruşturma açmasını talep ediyoruz. Devletin sicilini araştırarak güvenini alıp vergi borcu dahi olmayan kişilere yasa olarak verdiği silahları toplanmaya uğraşan bu şahıslar kimdir ne maksatla kime hizmet ediyorlar.
  Cevapla
 • Dede Korkut 6 ay önce Şikayet Et
  Kahraman ordumuza Askerimize hakaret edenlerin ya akil sorunu var yada proje oldugunu dusunuyorum.tam ingilizin aradıgi tipler.
  Cevapla
 • Gercegin Sesi 6 ay önce Şikayet Et
  Türkiye olarak cok acil 6000 kilometre menzilli balistik füzeler üretmek zorundayız
  Cevapla
 • Adıyaman 6 ay önce Şikayet Et
  Hulusi Paşam sizler ve sizin gibi vatan sevdalısı insanlar var oldukça İslam lideri RTE asla yalnız yürümeyecek kimse asla nifak tohumları ekemeyecek sağolun varolun
  Cevapla
 • Kirsehirli 6 ay önce Şikayet Et
  Kanimizin son damlasina kadar askerimizinde devletimizinde arkasindayiz Hainlerin cezasi sözde degil ömürboyu hapis cezssiyla cezalandirilmalidir Hepimiz mehmediz hepimiz tc .askeriyiz
  Cevapla
 • memo-se 6 ay önce Şikayet Et
  Allah senden razı olsun Rabbim senin gibi insanları başımızdan eksik etmesin.
  Cevapla
 • zeki Alperen 6 ay önce Şikayet Et
  Sayın Bakanımız çok çok haklıdırlar. Şimdi bu kendini bilmez, hiyanet içinde olan içimizdekilerin Sayın Paşalarımıza bir vatandaş olarak laf söylemeleri canıma da kanıma da dokundu. En kısa zamanda bunların cezalarının verilemesini talep ediyoruz. Hem de en ağır bir şekilde. Ha! dağdaki terörist ha! masa başında teröristlerin bu kalemşörleri hiç fark etmez. Bu vesile ile de Sayın Bakanımızın ve tüm KAHRAMAN GÜVENLİK KUVVETLERİMİZİN MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMLARINI CANDAN TEBRİK EDERİZ.
  Cevapla
 • Tunahan 6 ay önce Şikayet Et
  Allah senden razı olsun Rabbim senin gibi insanları başımızdan eksik etmesin başta cumhurbaşkanımız olarak bu millete devlete gönül vermiş insanları Allah başımızdan eksik etmesin yolumuz açık olsun
  Cevapla
 • Kadir Bereket 6 ay önce Şikayet Et
  Bizler burada bayram yaparken eşinden cocuklarindan anne babası ailesinden uzaklarda dağlarda siperlerde vatan için savaşan mehmedime selam olsun bütün asker polis kardeşlerimizin bayramı mübarek olsun rabbim yardımcınız olsun ayağınıza taş değmesin bütün kötülüklerden korusun dualarımız sizinle aslanlar rabbim ülkemizi korusun inşallah.
  Cevapla
 • kırkdort4444 6 ay önce Şikayet Et
  aynen, amin inşallah
  Cevapla
 • Musti 6 ay önce Şikayet Et
  İşte bu!.. Bir milli savunma bakanı demek, bir genel kurmay başkanı demek, bir paşa demek tüm askerlerin manevi babası demek.bizim Türk milleti olarak düsturumuz bu.önce milletin sonra astınız olan askerlerin arkasında durursanız kendilerinden emin olurlar hata yapan olursa kendileri düzeltir olmazsa ayıklarlar. Sonuç:bu millet de paşasından erine kadar askerinden emin olur. Evet ALLAH için vatan millet için askerlik yapanlardan ALLAH razı olsun.
  Cevapla