TÜM YORUMLAR

SETA Türkiye'deki yabancı basının 'röntgenini' çekti: Hepsi tek sesli
SETA Türkiye'deki yabancı basının 'röntgenini' çekti: Hepsi tek sesli
GÜNCEL
09 Temmuz 2019, 13:35
SETA Türkiye'deki yabancı basının 'röntgenini' çekti: Hepsi tek sesli
SETA'nın Türkiye'deki yabancı basın kuruluşlarını derinlemesine incelediği rapor; BBC Türkçe, Deutsche Welle Türkçe, Amerika’nın Sesi, Sputnik Türkiye ve Euronews Türkiye'nin kritik zamanlarda Türkiye'yi nasıl hedef aldığını ortaya koydu. Uluslararası basının tek sesli olarak Türkiye karşıtı yayın yaptığı vurgulanan SETA raporunda, analiz edilen haberlerin görselleri de yer aldı.
YORUMLAR 14
 • Hakan 4 ay önce Şikayet Et
  Bunların hepside siyonist güdümlü. Merkezleri ABD ve İsrail. İçimizdeki düşmanları fişlemenin zamanı gelmiştir. Şeytana tapan siyonistler ve evangelistlerin işledikleri suçların sayısı belirsiz. Müslüman düşmanlığı hollandada artmakta. Kefere Türkiyeyi sömüremiyorum diye, hollandadaki dört yaşındaki çocuklardan hıncını alıyor. Derdi dünya malı, boşuna hollanda materyalist bir ülke dememişler.
  Cevapla
 • Levrok 4 ay önce Şikayet Et
  bu haberi gördügüme cok sevindim. Misal Deutsche Welle Türkiyenin yaklasik 100 bin Abonesi var. Artik Devletimiz birseyler yapsin, adamlarin her seyi yücelten bir kitle var ülkemizde.
  Cevapla
 • hakan 4 ay önce Şikayet Et
  topunuz gelin hayinler. hepinizin ipi 2023 de cekilecek az kaldı türkiyenin önünde diz cökeceksiniz. 2023 dogal kaynaklar yeraltı zenginliklerimizi cıkarınca göreceksiniz ona kadar bekleyecez anlaşma bitince kapımaza nasıl gelceceksiniz türk halkıda tam ozaman uyancak. diriliş ozaman başlayacak. silahlarımız dahada güçlü olacak ozamanı iple cekenlerdenim.
  Cevapla
 • Mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Bu yabancı basın siyonistlerin elinde. Adamlar her konuda farklı düşünürler ama söz konusu Türkiye oldu mu hepsi bir olur. En güzelini Çin yapıyor adamlar ülkelerine yabancı basın kuruluşlarını sokmuyorlar bizde yapalım aynısını ne var bunda ? Sonuçta herkes biliyor bu yabancı basının haber için Türkiye’de olmadıklarını dertlerinin başka bişey olduğunu. 15 Temmuz’dan önce ne kadar yabancı basın kuruluşu varsa Türkiye’ye üşüştü demek ki darbeden haberleri vardı. İzin verilmesin bunlara defolsunlar gitsinler.
  Cevapla
 • Asım 4 ay önce Şikayet Et
  Gawur Ne demek miş anlaşılıyor mu?
  Cevapla
 • muyo 4 ay önce Şikayet Et
  kapatın gitsinler bu kadar basit
  Cevapla
 • Adsız 4 ay önce Şikayet Et
  Ona göre vatanımıza sahip çıkalım,hepsi bölmek için bunu yapıyorlar anladınızmı daha. Şuan destek vakti Devlete ve başımızdaki RTE .
  Cevapla
 • Amca÷recorder 4 ay önce Şikayet Et
  İt ürür kervan yürür demeden dikkat edilmeli .Kurt kışı atlatır ama yediği soğuğu unutmaz, Hepsini not alıyoruZ. Dw özelikle
  Cevapla
 • samimi 4 ay önce Şikayet Et
  Sosyal medya uzmani ve öne cikan en az 300 kisi devlet tarafindan maasla calistirilip bunlara karsi ataga gecmesi lazim.Secimlerde genler sosyal medyayi takip edip kararini veriyor.Bir araba fabrikasi bile her yas gurubuna göre araba üretiyor nicin ? Cünkü yeni gelen nesiller degisimi takip ediyor.2000 model araba ile 2019 model arab arasinda cok fark var.Ak parti cubbelinin yada bir kac iste falan cemaat ak partiyi destekliyecek diyerek oy kaybina ugrar.Cünkü sosyal medyada gücü yok !Artik genlerimiz geleneksel Tv kanallarina bakmiyorlar bile.Bu yalan haberleri yapan dis gücler sosyal medyada cok etkililer,örnek gezi olaylari.Ak parti sosyal medyada cok güclü genleri örgtlemesi gerek.
  Cevapla
 • Misafir 4 ay önce Şikayet Et
  En çok ses getiren ve halkı yanlış yönelteni fox
  Cevapla
 • Abdullah 4 ay önce Şikayet Et
  Efendileri tek.
  Cevapla
 • Adanalı. 4 ay önce Şikayet Et
  Bizim içerdekisatılık işbirlikcileride unutmayalım.
  Cevapla
 • karanehir 4 ay önce Şikayet Et
  Kapatın bu alçak yayınları. Neresi özgürlük bunun. Muhabirlerinin isimlerini verin
  Cevapla
 • TürkMücahid 4 ay önce Şikayet Et
  BU KANALLAR HEMEN kapatılsın..!
  Cevapla