TÜM YORUMLAR

82 yaşındaki adamı darp edip evini yaktılar
82 yaşındaki adamı darp edip evini yaktılar
GÜNCEL
21 Temmuz 2019, 18:39
82 yaşındaki adamı darp edip evini yaktılar
Batman'da 82 yaşındaki Mahmut Yalçın, 1992'de ayrıldığı memleketi Sincan mezrasına dönerek ev yaptırmak istedi. Ancak Yalçın ile köye dönmesini istemeyen bazı kişiler arasında tartışma çıktı. Tartışma sonucu Yalçın'ı taş ve sopalarla darp eden saldırganlar, temeli atılan evini de ateşe verdi.
YORUMLAR 27
 • Nizam 7 ay önce Şikayet Et
  Köyden niye ayrıldı,köye niye döndü,ev niye yaptı? Yorum yapan arkadaş bari bir tanede eşkiyalık yapıp yaşlı insanı döven ce evini ateşe verene bir cümle yaz... Hukuki olarak kim haklı... Dağ başımı insanları dövüp,evini yakıyorsun... Varsa itirazın kanuni yoldan başvurunu yap... Hayret bir şey ya...
  Cevapla
 • Osman 7 ay önce Şikayet Et
  Bence yasli adam ile onun koye ev yapmasini istemeyen arasinda gecmisten gelen bir anlasmasizlik bir husumet namus veya baska baska meseleleri olabilir. En dogruyu gercekte kim hakli veya degil Allah bilir. Biz haberi sadece yuzeysel biliyoruz. Bir ata sozu derki; “gorduguyun yarisina, duyduguyun hic birine inanmayacaksin” der.
  Cevapla
 • Duvardaki Resim. 7 ay önce Şikayet Et
  Mahmut dayı garip birisi demekki çoluk çocugu olsaydı bakın dokunabiliyorlarmıydı heyy gidi kahbe dünya işte..
  Cevapla
 • ORHAN 7 ay önce Şikayet Et
  idammm
  Cevapla
 • Batman 7 ay önce Şikayet Et
  Yuzyilin en gaddar terorist orgutune %64 oy veren ilimizde ayni oranda ahlaksizik, hirsizlik, cinayet, gasp, fuhus, eşcinsellik ve bu sekilde acimasizca yasli insanlara saldirma ayni sapkin zihniyet ürunu olarak baş gösterdi. Devlet belediyelere Qayyum atamali, ve bu örgütu temizlemelidir.
  Cevapla
 • sinan 7 ay önce Şikayet Et
  Batman kürt nüfuslu bir ilimiz, kavganın hakkın, hukukun ırdkı olmaz. Bu gibi aşağılık işleri her memlekette insanlar ayapabilir. Bu sadece kürtlere mahsus değil. Ama dikkat ederseniz terörist destekçisi kürtlerde genel olarak ahlak, edap, insanlık yoktur. Bu sebeple mümin kürt kardeşlerimiz sessiz kalırsa bu ateş onlarada dokunur, dokunuyor. Allah müminlere yardım eylesin, kafir, gavur ve azgın zihniyetlere ise kahhar isminin gereği kahru perişan eylesin.
  Cevapla
 • Atilla Islamoglu 7 ay önce Şikayet Et
  Kesin PKK LI kafir hain hanzolardir ne istyorsunuz 82 yasindaki dede den ? Bu zalim pis insanlar cennet vatanimiz Turkiye de yasamayi hak etmiyorlar, def olup gitsinler Israil e, ziyonistler gibi yuva ev yikmasini iyi biliyorlar.
  Cevapla
 • TOSUN 7 ay önce Şikayet Et
  ah vatanımın müslümanları bu nu mu müslümanlık zannediyorsunuz
  Cevapla
 • hikmetdostlugu 7 ay önce Şikayet Et
  Mehmetcige kursun sikan kafirlere destek ve rey veren bunlar musluman mi ? Onu ogrensek asil!!!!
  Cevapla
 • zafergülten 7 ay önce Şikayet Et
  burada esas mevzu ,yalı adam köyünü eskiden niye terketmiş,ve yıllar sonra dönmüş...ortada miras,para konusuda yok gibi,peki bu şahsı döven ve istemeyen bazı köy halkının sebebi ne...bu yaşlı adam köyden ayrılmadan önce bu kişilere ne yaptı,kötü birimiydi,haberde bunlarında araştırılıp belirtilmesi gerek.haber eksik olmuş,asıl mühim olan bu kişilerin adama niye düşman olduğu verilmemiş.
  Cevapla
 • Musa 7 ay önce Şikayet Et
  zafer kardes ne olursa olsun 82 yasinda bir adama yapilmaz ha 82 yasinda ha 2 yasindaki cocuk
  Cevapla
 • zulkay karakaş 7 ay önce Şikayet Et
  sana ne eskiden evini köyünü neden terkettigi her ne olursa olsun hic bir sebeb eşkıylağı haklı cikartmaz en ağır ceza ile cezalandirilmalilar
  Cevapla