TÜM YORUMLAR

İstismar olayına sert tepki: Ayrı ayrı bildiri yayınladılar
İstismar olayına sert tepki: Ayrı ayrı bildiri yayınladılar
GÜNCEL
03 Eylül 2019, 13:24
İstismar olayına sert tepki: Ayrı ayrı bildiri yayınladılar
Ümraniye’de bir derneğin bünyesinde faaliyet gösteren ruhsatsız yatılı Kuran kursunda kalan çok sayıda öğrencinin cinsel istismara uğramasına tepkiler çığ gibi büyüyor.
YORUMLAR 214
 • sapan taşı 7 ay önce Şikayet Et
  1. öncelikle idam olmazsa olmaz. 2. Bu konu iyice araştırılmalı 3. bu hoca veya hoca kılıklılar bu işi yaptılarsa sonları idam olmalı 4. Bu tür yerler iyi denetlenmeli 5. eğer bu çocuklar iftira attılarsa en ağır şekilde cezalandırılmalı 6. Bu çocuklar kendilerimi iftiraya meylettiler yoksa islami kurum ve kuruluşlara zarar vermek kapattırmak, insanları dinden soğutmak adına bazı güçler mi var iyi araştırmalı ve en ağır cezalar idamda dahil uygulanmalı 7.yoksa neslimizin nereye gittiğ ve nereye toslayacağımız belli değil
  Cevapla
 • kartal 7 ay önce Şikayet Et
  Bu derneği kuran adamlar güzel bir şekilde incelenmeli. kimlerdir. Ali KALKAN gibi heriflerse bu yeni bir oyun olabilir. Olay en detaylı şekilde incelenmeli ve gereken yapımalıdır.
  Cevapla
 • Sait Ç. 7 ay önce Şikayet Et
  Pazarda kaçak tezgah açsan zabıta geliyor da...korsan kurs açılıyor??? mutlaka birileri burada olaya bir gözünü kırparak yol vermiş olmalı...İstanbul un göbeğinde kaçak kurs ne demek...? Devlet nerede?
  Cevapla
 • marat 7 ay önce Şikayet Et
  dernekler vs cami açabiliyor mu? hayır. Neden tüm kuran kursları yalnızca diyanet işleri başkanlığınca işletilmiyor?
  Cevapla
 • OSMANLI 7 ay önce Şikayet Et
  KURAN kurslarını kapatmak için bir tezgah olabilir mi acaba? İSLAMA değil de Müslümanlara büyük zarar verdiği aşikar.İSLAM ALLAHÜ TEALA nın KORUMASI altında olduğundan kimse İSLAMA zarar veremez.UNUTMAYALIM Kİ KUSURSUZ OLAN İSLAMDIR,MÜSLÜMANLAR DEĞİL!
  Cevapla
 • ahmet 7 ay önce Şikayet Et
  Son yıllarda Müslümanlara bu tür iftiralar atılıyor.. Fakat imanı olmayan biri her kisveye de bürünüyor.. Eğer doğru ise ki öyle görünüyor bu adamların idamı şart. Devlet bütün kursları mercek altına almalıdır. 18 yaşından küçük çocuklar için Diyanet İşleri Başkanlığının resmi izni olmayan hiç bir kursa müsaade edilmemelidir. Devlet Müslüman ailelerin dini ihtiyacını karşılamazsa bunu yapacak sahtekarlar devamlı ortaya çıkar. Ayrıca içi boş camiler yapma yerine çocuk eğitimi ile ilgili daha iyi çalışmalar yapmalıdır. Kiliselerin yaptığını yapamıyoruz.
  Cevapla
 • Analız 7 ay önce Şikayet Et
  Bunların basında ehlı bırı olmalı o ortamda bır teslımıyet soz konusu allaha karsı tabıı ve assagılık serserıler bundan faydalanmasıdır ne olursa olsun bos bırakmamak gerek cocukları.
  Cevapla
 • sermet 7 ay önce Şikayet Et
  Sapıklar cezalandırılsın. hatta cinsel fonksiyonları sonlandırılsın ancak LGBT türü sapıklıklara ne demeli. onlar da sonlandırılsın mı. lanetli sürü de derhal cezalandırılmalıdır
  Cevapla
 • bittik 7 ay önce Şikayet Et
  kime inananlım, kime güvenelim.
  Cevapla
 • Rothschild ? 7 ay önce Şikayet Et
  Rothschild/Rockefeller/Morgan Grup .. sekülarizim Projesi adim adim ilerliyor ?
  Cevapla
 • yusuf 7 ay önce Şikayet Et
  Bu gibi olaylar doğruysa gereği yapılsın ve en ağır cezalar verilsin. sakalları kesilsin
  Cevapla
 • Abdullah 7 ay önce Şikayet Et
  Bu işler neden devlet eliyle olmaz ki hala akıllanmadık sanki 15 Temmuz olmamış gibi ümmetiz ümmeti fırka fırka ayırmayın hepimiz islam cemaatiyiz şucu bucu ne gerek ne alaka hala kuldan medet umma
  Cevapla
 • önder 7 ay önce Şikayet Et
  sizden bizden demeyeceksin bunları asacaksın indirmeyeceksin ne islama zarar verebilecekler teşebbüs edecek ne provakatörler teşebbüs edecek. vesselam
  Cevapla
 • HASAN 7 ay önce Şikayet Et
  İlginçtir ilim bilen in değil de şarlatanların sözüne inanır olmuşuz.cahillikten kaynaklanan herkesin peşine takılma huyumuz devam ediyor.ci cu lara kapılmadan aklımızı da kullanarak araştırarak ve dinini ilmini öğrenebileceği bir yere göndermek.Devlet olarak da bu tür yapıların insanları sömürmesine engel olmak.
  Cevapla
 • musado 7 ay önce Şikayet Et
  "Kuran kursu" ve "istismar" ikisi bir arada olması mümkün olmayan şeyler. İnşallah iftiradır.
  Cevapla