TÜM YORUMLAR

İYİ Partili Özdağ, halkı Suriyelilere karşı kışkırtmaya çalışıyor
İYİ Partili Özdağ, halkı Suriyelilere karşı kışkırtmaya çalışıyor
SİYASET
11 Eylül 2019, 20:08
İYİ Partili Özdağ, halkı Suriyelilere karşı kışkırtmaya çalışıyor
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın Twitter hesabından paylaştığı 'Suriyeliler ve Demografik Atom Bombası' başlıklı videoda, yine Suriyelileri hedef aldı.
YORUMLAR 30
 • kadir 6 ay önce Şikayet Et
  göçmenlere karşı ençok tepkili insanların kendileride bu devlete sığınmış göçmenlerdir inanmayan araştırsın orjinal türk ırkçılık yapmaz önceliği islamdır
  Cevapla
 • Tek vatan Ruhu 6 ay önce Şikayet Et
  Ne olursa olsun derin tarih bilincimizi,hatıralarımızı kaybetmeyelim arkadaşlar.Bize bunu unutturmaya çalışıyorlar.Aynı ideal,aynı Ülkü için omuz omuza savaştığımızı unutturmaya çalışıyorlar.Bu insanlarla olan bin yıllık bağımızı görmezden gelirsek gerçekte olduğumuz yerde buluruz kendimizi.Bugün verilen mücadele bölünmemek için değil mi vatan topraklarında?Bizi dün ayırdılar.Bu kucaklaşma yüz yıl sonra tekrar söz konusu iken bırakalım böyle bencil tutumları aynı millet hissiyle kucaklaşalım.Bizi bölerek,işgal ederek üzenleri kucaklaşarak üzelim.Bu onların en büyük korkusu emin olun çünkü hesapları tekrar boşa çıkacak.
  Cevapla
 • Yamtar 6 ay önce Şikayet Et
  Demokratik atom bombası diyen zavallı zat bu insanların bin yılı aşkın insanlarımız olduğunu unuttun galiba.Devlet için yüz yıl önce omuz omuza savaştığımızı ne çabuk unuttun.Kendini oluşturduğun bu kin ve nefret duygularıyla insanlıktan uzaklaştırıp birilerinin İngiliz’in,Fransız’ın Güney sınırlarımızda çizdiği sınırlara neden hapsetmek istiyorsun?Bence en büyük bölücü sensin.Neden bu oyunlara geliyorsun.Çok değil daha dün Hatay’ı da koparmayı denediler Anavatan’dan.Gerçeği görmen için bir Hatay örneği vereyim dedim.İşgalci İngiliz,işgalci Fransız de bu toprakları parçaladıysa bırak biz toparlayalım.
  Cevapla
 • Abdülkadir 6 ay önce Şikayet Et
  Anadolu insanı olup çıktı bu iyi partililier
  Cevapla
 • ihsan 6 ay önce Şikayet Et
  bu özdağ hainin biri
  Cevapla
 • Muhammet 6 ay önce Şikayet Et
  Merak etme chp ve kuyruklarının üzerine bir atom bombası yok. Bu ülkenin 30 milyon hain - terörist ve din düşmanı var 3 milyon müslüman dan zarar gelmez.
  Cevapla
 • klas 6 ay önce Şikayet Et
  Bu adam amerikalıların kullandığı biri, benim gözümde hiç değeri yok. iyi tanırım
  Cevapla
 • KARADERELİ 6 ay önce Şikayet Et
  Bu Özdağ'ı bir adam bilirdik, ne kadar boş insanmış, yıllarca da kendini milliyetçi diye tanıtıp hele varlığının sebebi olan PKK ile işbirliği yapmadı mı? Reis'in bu ülkeye en büyük hizmeti, ne olduğu belli olmayan binlerce kişinin gerçek kişiliğini ortaya çıkarmak oldu.
  Cevapla
 • bahoç 6 ay önce Şikayet Et
  yazık ya siyaseten kazanıp vekil olmuşlar ama vicdanlarını kaybetmişler yazık
  Cevapla
 • Veli 6 ay önce Şikayet Et
  Pis bir oluşumun önemli pozisyonlarından birini işgal eden bu adı batasıca ümitsiz vak'a, konuyla, heleki insanlıkla hiç alakası olmayan sözümona akademisyen geçinen bir alay kifayetsiz muhterisi de etkilemiş görünüyor.
  Cevapla
 • Yolcu 6 ay önce Şikayet Et
  Bunun gibilerAllah'tan korkmazlar, kuldan utanmazlar, söylesen anlamazlar; çünkü Hak ve hakikate değil şeytanın üflediklerine kulak verirler. Arapları aşağılama nedenleri islamla ilgili kompleksleridir.
  Cevapla
 • Memo 6 ay önce Şikayet Et
  Bu herif algi operasyonu yapiyor.hic bir lafinda dogruluk yok chpye gecse seve seve kucaklarlar onu.isi gücü yalan söylemek
  Cevapla
 • Destan 6 ay önce Şikayet Et
  Ümitsiz vakia olmuşsun, terket artik dünyayi da rahatlasin bu millet.
  Cevapla
 • Osman 6 ay önce Şikayet Et
  Emin ol onlarda senin gibi insanların ağız kokusunu çekmekten memnun değillerdir
  Cevapla
 • muammer 6 ay önce Şikayet Et
  ümit özdağ 'dan beklenen bir durum. şaşırmamak lazım.
  Cevapla