TÜM YORUMLAR

Çok konuşulacak gelişme! Türk halkından S-400'e destek NATO'ya çizik
Çok konuşulacak gelişme! Türk halkından S-400'e destek NATO'ya çizik
DÜNYA
28 Eylül 2019, 12:57
Çok konuşulacak gelişme! Türk halkından S-400'e destek NATO'ya çizik
Araştırma şirketi Areda Survey tarafından yapılan araştırmada, Türk halkının dış ve iç politikadaki tercihleri belirlendi. Araştırmada, Suriye'de güvenli bölge, S-400, NATO'dan çıkma, Doğu Akdeniz'de doğalgaz arama çalışmaları, HDP'li belediyelere kayyum atanması, kadın cinayetlerine çözüm önerisi ve şehirlerin öncelikli sorunları gibi birçok başlık var.
YORUMLAR 38
 • izzet 4 ay önce Şikayet Et
  Ben ne Amerika'ya ne Nato'ya nede Avrupa birliği ülkelerine zerre kadar güvenmiyorum ve 72 yaşıma girmek üzereyim ve bu güne kadar da hiç güvenmedim. Suriyeliler dahil her milletten göçmenlerin ülkemizi baştan sona istila etmelerine göz yumulmasına'da asla kabul etmiyorum .S400 alımı doğru ve S500 leride tavsiye ediyorum .güvenli bölge ile terör örgütünü ötelemiş oluyoruz daha aşağıda oluşumları eylemleri ABD himayesinde devam edecek .Suriyeliler ve diğer göçmenler geri gönderilmesini beka sorunu olarak görüyorum.
  Cevapla
 • Cenk 4 ay önce Şikayet Et
  Kayyum atanmasına karşı çıkanlar neyin kafasını yaşamakta acaba, Demirtaş’ın çizgisinimi desteklemekte, çocuk katili örgütle Yanyana ne düşünmekte
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Nato'dan mutlaka çıkmamız gerekiyor, en kısa zamanda!
  Cevapla
 • orhan 4 ay önce Şikayet Et
  ben kişisel olarak şöyle bir sonuca ulaştım.bu ülkede %25 kemikleşmiş hain alçak var. ne yaparsanız yapın mutlu edemeyeceğiniz vatandaş ruhundan ziyade militan ruhu taşıyan alçaklar. her ne hikmetse chpkk nın oy oranı da %25 civarında... tesadüf mü yoksa örgütlü bir ihanet yuvası olduğunun tescili mi acaba?
  Cevapla
 • Saim çakır 4 ay önce Şikayet Et
  Nato ülkemize hiç bir faydası yok tam tersi zararı var. Nato ülkemizde yapılan bütün darbelerin arkasındadır.aslında Terörüslere bile yardım etmiştir.ırak savaşından çekiç güç vasıtasıyla pkk hainlere yardım etmiştir. Eşref paşa bunu görmüştür.eşref paşanın öldürülmesinde bile nato ve katil abd parmağı vardır.TÜRKİYE natodan ayrılmalıdır.
  Cevapla
 • halis 4 ay önce Şikayet Et
  boşver natoyu. ucak fabrikasi devrim arabasi ve daha neler hepsi nato kanaliyla heba oldu. fetöcülerin nerde ise tamamı natoda görev yapmistur.
  Cevapla
 • vatandaş 1 4 ay önce Şikayet Et
  tek vatan gerisi bos alayi düşman abd ab israil arab ülkelerin yoneticileri alayini rabbim kahretsin
  Cevapla
 • Çelebi 4 ay önce Şikayet Et
  Erdoğan rus abd arasında zor bir denge politikası izliyor..işi çok zor ...Sevsenizde sevmenizde Erdoğana Allah kolaylık versin. .Birde sarmaşık misali her iki Ulkeninde bu Ülkede dalı yaprağı var
  Cevapla
 • Emekli 4 ay önce Şikayet Et
  Pazartesi son gün ondan sonra abd düşünsün... Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz...
  Cevapla
 • afy03n sucuğu 4 ay önce Şikayet Et
  olumsuz cevap veren % 25 %30 lik kitle kim acaba
  Cevapla
 • yurtsever 4 ay önce Şikayet Et
  türkiye ne abd ye ne natoya ne ab ye nede bm ye güveniyor hiç biri bizim dostumuz deyil hepsi türkiye ye karşı faaliyet gösteren terör ve teröristlerden yana tavır alıyor bizim gözümüzde teröre destek veren herkes teröristtir nokta.
  Cevapla
 • Hüseyin 4 ay önce Şikayet Et
  Önce Vatan gerisi teferruat
  Cevapla
 • A.Colak 4 ay önce Şikayet Et
  Aman chp liler duymasin
  Cevapla
 • Abc 4 ay önce Şikayet Et
  Bu gibi kuruluşlar aslında kamuoyunun nabzını yokluyor. Bağlantılarını iyice kontrol etmek gerekir. Bu gibi araştırmaların asıl amacı mevcut hükümetin halkın gözünde meşru olup olmadığını yoklamak. Eğer millet bu icraatları desteklemiyorsa hooop gezi kalkışması senaryoları devreye sokulmaya çalışılır. Bu gibi kritik araştırmalar neden AB ve ABD de duyulmaz da bu bölge ülkelerinde yoğunlaşır? Kimse bunu sorgulamıyor.
  Cevapla
 • Gurbetçi 4 ay önce Şikayet Et
  Ab-ülkelerinin vatandaşına sorulmuyor'ki, ve seçme hakkı hiç yok. Kime sorarsan sor, cevab hep aynıdır.
  Cevapla
 • Asım 4 ay önce Şikayet Et
  Konu ile fikrim yok diyenler Nerede yaşıyorlar? insan abd gibi bir Densize karşı durmak için , Zewk için S400 alımını onaylar.
  Cevapla
 • 44Abdullah44 4 ay önce Şikayet Et
  çok merak ediyorum,kayyum atamasına karşı çıkanlar%47bunlar nedenlerini açiklasalar.pkk ya destek verenleri neden destekliyorlar hatta e imzaları bile kandilin elinde olan bu belediye başkanları onlar olmadan hareket edemiyorlarken hala neden kayyum a karşılar anlamış değilim. şu güzelim ülkemde ne kadarda hain varmış.
  Cevapla
 • orhan 4 ay önce Şikayet Et
  kayyum atanmasını sonuna kadar destekliyorum. ama başta ankara ve istanbul olmak üzere halkın seçtiği belediye başkanlarına istifa dayatmak da ahlaki değildi. akp'ye oy veren insanlar tasvip ettikleri beğendikleri bir başkanı sırf metal yorgunluğu !!!! gibi gerekçe ile istifa ettirenleri affetmedi. nedense başkanlar yoruldular ama istifaları isteyenler yorulmadı... lakin 31 mart seçimlerinde onların da yorulduğunu !!!!! hissettik. ama kendileri daha hissetmiş değil.
  Cevapla