TÜM YORUMLAR

Alman bakanın yüzüne söyledi! Türkiye'ye sürpriz destek
Alman bakanın yüzüne söyledi! Türkiye'ye sürpriz destek
DÜNYA
05 Kasım 2019, 13:11
Alman bakanın yüzüne söyledi! Türkiye'ye sürpriz destek
Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, Alman meslektaşı Heiko Maas ile gerçekleştirdiği basın toplantısında "Lütfen Türkiye hakkında konuşurken onun bir NATO üyesi olduğunu unutmayalım. Sizin farklı çabalar içinde olduğunuzu anlıyorum ama Türkiye bir NATO üyesi. Türkiye NATO'nun ikinci büyük askeri gücü ve NATO'da müttefikimiz. Savunma sanayisinde Türkiye ile iş birliği yapmamız çok doğal" dedi.
YORUMLAR 11
 • Türk 2 ay önce Şikayet Et
  Almanya emperyalist bir ülkedir. Hitlerin de Almanya dan çıkması bir tesadüf değildi. Bugünkü Almanya yine aynı akla hizmet ediyor. Demokrasi de almanların elinde her art niyete kullandıkları bir araçtır. Dolayısıyla sahtedir. Onun için Almanlara güvenilmez.
  Cevapla
 • orhan 2 ay önce Şikayet Et
  batılıları test etmenin kolay bir yolu var... öncelikle idam cezasını getireceksin ve yakalanan deaşlıları idam cezasına çarptıracaksın. ister türk ister alman ister arap ister fransız... bakalım vatandaşlarının idam edilmesine razı olacaklar mı yoksa iadelerini isteyecekler mi? her iki durumda da deaşlı katillerden kurtuluruz... yoksa ihale yine bize kalacak... oyunu onların kuralları ile oynamayı öğrenmemiz gerekiyor.
  Cevapla
 • Kenan 2 ay önce Şikayet Et
  Macarların Türk soyundan olduğunu unutmayalım Aslan amcaoğlu
  Cevapla
 • orhan 2 ay önce Şikayet Et
  ona kalsa bulgarlar bolgar türküdür ve slavlaşmışlardır... finlandiyalıların da kökenleri türktür ama ne kadar türklükleri kalmış tartışılamaz bile çünkü hiç kalmamış... hem kemal kılıçdaroğlu ve bir çok chpkk'lı da güya türk ve türkiye vatandaşı ama ihanetleri ortada... bana amcaoğlu değil, kardeşim lazım... azerbaycan gibi... pakistan gibi...
  Cevapla
 • 67li 2 ay önce Şikayet Et
  atillanın torunu olduğu belli ediyor
  Cevapla
 • Çiçek 2 ay önce Şikayet Et
  Biz kendi gücümüzle paramızla aklımızla insan gücüyle Allahın izniyle işimizi silahımı zıda Allahın izmiyle yaparız. İnşallah
  Cevapla
 • İlyas 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiye bu kadar Suriyeliyi,Afganı, İranlı , Iraklı ve Orta asyalıyı kaldıramaz . Kayıt dışı yüz bin Ermenistan vatandaşı çalışıyor bu ülkede. Sorsan hepsi de Türk düşmanı. Hem sevmeyin hem de gelin buralarda gönül eğleyin. En çok DEaşlı biz öldürelim, bizi deaşlıkla suçlayın. Alın Deaşlılarınızı diyoruz ,yok sizde kalsın böyle iyi diyorsunuz. Sonra da bizi Deaşa yardım etmekle suçluyorsunuz. Tabii içerideki ezk CHP liler de buna çanak tutuyor.
  Cevapla
 • mmed 2 ay önce Şikayet Et
  Viyana elimize geçseydi işler bambaşka olacaktı
  Cevapla
 • Bahri 2 ay önce Şikayet Et
  Almanya IŞİD ile mücadelede işin kalleşliğine kaçıyor. Havadan istihbarat ile bombalanacak yerleri tespit ediyor. Almanya açıklama yapması gerekiyor, bugüne kadar Almanların belirlediği bombalanan yerlerde kaç sivil öldü. Ayrıca Almanya'nın Ramstein kentinden havalanan ABD siha ları kaç sivili öldürdü. Almanya da kaç katil PKK, YPG li var. AÇIKLAYIN
  Cevapla
 • Ahmet Çözer 2 ay önce Şikayet Et
  Ne kadar terörist varsa almanyaya göndermek gerek.Teröristleri destekleyen almanya her teröristi hak ediyor.Ülkemiz de kurtulur teröristlerden.
  Cevapla
 • hakın 2 ay önce Şikayet Et
  cibiliyet yoksunu almanya.
  Cevapla