TÜM YORUMLAR

Son dakika: Başörtülülere saldıran provokatör yakalandı
Son dakika: Başörtülülere saldıran provokatör yakalandı
GÜNCEL
15 Kasım 2019, 22:10
Son dakika: Başörtülülere saldıran provokatör yakalandı
Son dakika haberi: Karaköy'de yolda yürüyen başörtülü kadına, yanından geçen provokatör kadın yumruk atıp baş örtüsünü çekmeye çalışmıştı. Büyük tepki çeken görüntülerin ardından Bakan Soylu, Karaköy’de başörtülü öğrencilere saldıran provokatörün İstanbul Emniyeti tarafından gözaltına alındığını açıkladı.
YORUMLAR 356
 • Vatan 2 ay önce Şikayet Et
  Bana göre bu kadın hasta ve tedavi edilmesi lazım. Abartmamak kaydıyla isteyen istediği gibi giyinir, istediği gibi ibadetini yapar. Hiç kimse başkasının giyim kuşamına, inancına, düşüncesine karışamaz, eleştiremez. Ama kalkıp bunu cumhuriyetin yüz karası diye nitelemek, bu olayı cumhuriyetle bağdaştırmak, bu kadınla aynı zihniyete sahip olmak demektir. Başkasını kötülemek, ortalığı karıştırmak, milleti birbirine düşürecek yorumlar yapmayalım lütfen. Birleştirici, anlayışlı, başkasının hak ve hukukuna saygılı olacak bir şekilde yorum yapalım. Kimse kimseden üstün değildir, herkes eşittir, buda cumhuriyetin değeridir.
  Cevapla
 • Sakın 2 ay önce Şikayet Et
  Bu bir provakatör. Bunlara birileri talimat veriyor, para gönderiyordur. Asın onları bulmalı emniyet. Nerelerde toplanıyorlar, kimlerden nemalanıyorlar, millet oyuna gelmesin uyanık olalım.
  Cevapla
 • ne gibi 2 ay önce Şikayet Et
  köpek gibi saldırmış.
  Cevapla
 • fatih 2 ay önce Şikayet Et
  Hakettin bunu İstanbul.Her şey daha kötü olacak...
  Cevapla
 • murat 2 ay önce Şikayet Et
  çağdaş yobaz bunlar burası Müslüman bir ülke gidin avrupaya orada yaşayın olur mu bıktık sizden bir düşün yakamızdan artık
  Cevapla
 • vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  ak parti yönetimi bunları arşiv yapıp seçimlerde karşı tarafın gözüne sokmalı, kesinlikle silinmemeli. dine karşı duruşunuz nedir diye sorulduğunda bunu yapıştırın.
  Cevapla
 • Cabbar 2 ay önce Şikayet Et
  O kadar erkeğin içinde bir tane adam yokmu mal mal bakmışlar
  Cevapla
 • bir garip yolcu 2 ay önce Şikayet Et
  ceza filan almaz tam tersi olsaydı sen cezayı chp göreydin
  Cevapla
 • Fatih1453 2 ay önce Şikayet Et
  Öncelikle başörtülü kardeşlerimize geçmiş olsun. Bu provakatör içinde söylenecek bir şey var bu vatan kimsenin babasının malı değil bütün Türk milletinindir. Atatürk u kendilerine kalkan olarak kullanıp sözümona çağdaşlık yapmaya çalışıyorlar. Çağdaşlık bu ise ben çağdaş değilim.
  Cevapla
 • Manisalı 2 ay önce Şikayet Et
  Bu tür insanlar kendilerini ne zannediyorlar.insanlara saldırmak,hakaret etmek . umarım bunun bir yaptırımı olurda bir daha böyle bir şey yaşanmaz
  Cevapla
 • B.Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Artık bu tarz olaylara ibretlik cezalar verilmesi lazım. Aslında insanların insan olmayı saygıyı hoşgörüyü öğrenmesi lazım ama böyle kişilerin bunları öğrenmesi imkansız gibi duruyor.
  Cevapla
 • Fatih'in Fedaisi 2 ay önce Şikayet Et
  Bu dünyada bir CEHENNEM zebanisi bir CENNET ehline saldırdı. Mahkemesi âhirette görülecek inşâallah... Saldıran sonsuza kadar yanmakla cezalandıralacak, saldırıya maruz kalan CENNET bahçeleriyle mükafatlandırılacak inşâallah... Ama ibreti alem için saldıran mahlukun budünyadada ceza almasını istiyoruz inşâallah...
  Cevapla
 • Eskişehirli 2 ay önce Şikayet Et
  Chp ye oy veren İstanbul'lu bütün bunların vebali size.
  Cevapla
 • Enigma 2 ay önce Şikayet Et
  Eğer bu çağdaşlıksa batsın. Bu davranışın karşılığı ağır olmalı, yoksa buna benzer provakasyonlar devamlı olacaktır.
  Cevapla
 • resul demir 2 ay önce Şikayet Et
  En agır cezayı vereceksınkı bu bunun gıbı serefsızler bırdaha boyle bırsey yapamasım ama nerde bızde oyle adalet al ıcerı kucuk para cezası sal dısarı ondan snra
  Cevapla