TÜM YORUMLAR

Halkbank’tan Şehir Üniversitesi'ne cevap!
Halkbank’tan Şehir Üniversitesi'ne cevap!
GÜNCEL
29 Kasım 2019, 18:14
Halkbank’tan Şehir Üniversitesi'ne cevap!
Şehir Üniversitesi’nin Halkbank’ı hedef alan iddiaları üzerine bankadan açıklama geldi. Halkbank, üniversitenin borçlarını ödemek için gerçekçi bir plan sunmamasına rağmen olayı farklı alanlara çektiğini duyurdu.
YORUMLAR 10
 • Faruk 2 ay önce Şikayet Et
  Banka % 100 haklı. Sen kredi kullanmışsın. Ödeyeceksin kardeşim. Ödeyememişsin, 1 yıl geciktirmişsin, kalkmış edebiyat yapıyorsun! Herkesin başına gelebilecek bir durum. Borcunu ödeyemezsen, banka el koyar. O yüzden mümkün mertebe bankalardan uzak durmak lazım.
  Cevapla
 • Celal 2 ay önce Şikayet Et
  Ben Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti seçmeniyim. 2002 den beri hiçbir seçimde (Cumhurbaşkanlığı, Milletvekili, Mahalli İdareler) siyasi tercihimi asla farklı kullanmadım. Çocuğum orada okuyor. Sıkıntı ne ise bir an önce çözülsün.
  Cevapla
 • deneme kitlesi 2 ay önce Şikayet Et
  merak etmeyesin devlet gerekirse cocugunu yeni bir okula denk veya daha iyi bir okula yeslestırır bu arada cocugunun üniversitesi Devletten daha mı degerli ki
  Cevapla
 • ismo 2 ay önce Şikayet Et
  Bu üniversitenin borçlarını Ülker, Abdullah gül, Babacan, CHP, İP, FETÖ ve HDP ödesin. Bizim paralarımıza göz dikmesin. Yetti artık ülkenin herşetini talan ettiniz.
  Cevapla
 • Ahmet Engin 2 ay önce Şikayet Et
  Şehir üniversitesi AK PARTİ ve CUMHUR İTTİFAKI KARŞITLARI ile BAŞKANIMIZA adavet besleyenlerin bir çiftliği oldu maalesef . Bir de Ülker Holding ortaklarının kurduğu Vakıf da desteği kesince ortalık karıştı elbet. Aslında bu kredi işini vakfın halletmesi çocuk oyuncağı ama onlarda zımnen bir algı peşindeler ve mezkur güruhun taleplerini de karşılamak istemiyorlar bir yandan. Gözüken o ki devletimiz işe el atacak... Allah CC devletimize zeval vermesin...
  Cevapla
 • Bir akademisyen 2 ay önce Şikayet Et
  Şehir Üniversitesi için kaba taslak bir hasıla-maliyet analizi yaptım. Yıllık getirileri yaklaşık 200-250 milyon TL arasında beklenirken, maliyetleri de 100-120 milyon TL arasında olması beklenir. Yine de yıllık net kazançları yaklaşık 100 milyon TL dolayında olması beklenirken, büyük ihtimal ile yönetimsel bir problem söz konusudur. Bu aşamada en ideal yol, üniversitenin başka vakıfa devredilmesi gerekir, fakat devredilecek vakıfın arkasında ise asla kaybolmayacak bir Yıldız aranmalıdır. Fakat o yıldız, Ülker Yıldızı gibi asla olmamalıdır.
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Büyük abi mallarını yurt dışına çıkarana kadar üniversitesinin borcunu ödesin
  Cevapla
 • yahya dinç 2 ay önce Şikayet Et
  MURAT ÜLKER gibiler alıştılar borçlarını, yatırımlarını ,yaptıkllarını ve yapmadıklarını devletin sırtına yüklemeye, ama artık REİS yemiyor. Bunlar bu yüzden daroğlunu, davutoğlunu, mollaoğlunu, kemali, merali, hevali istiyorlar.
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  15 Temmuz sonrası FETÖ ile top yekün mücadele edilirken Murat Ülker üniversitenin başına Ali Atıf Bir (ya da yanlış hatırlıyor olabilirim)gibi FETÖ ile adi anılan birini getirmedi mi? Öğrenciler üniversiteyi protesto etmedi mi? Demekki Ülker, buradaki operasyonda başarılı olamayınca üniversiteden elini çekti. Sonra bu bir aynı cenah tarafından çekilen bir operasyon da olabilir. Ali Atıf Bir dönemi ve FETÖ etkisi iyi analiz edilmeli.Burada FETÖ taktiği var sanki yapacağını yap ama mağduru oyna. Bu milletin 400 milyon lirası nereye gitti bu hesap sorulmalı. Mağdur devlettir mağdur millettir.
  Cevapla
 • #avşarın delisi 2 ay önce Şikayet Et
  Kurucusu içi boş adam olunca kurduğu okulda böyle oluyor demek ki Reisin gölgesinde adamsınız Gölge gidince herşey gitti. Bir üniversiteyi idare edemeyen türkiyeyi nasıl idare eder.
  Cevapla