TÜM YORUMLAR

Üniversiteye zor soru: 370 milyon TL nereye harcandı?
Üniversiteye zor soru: 370 milyon TL nereye harcandı?
GÜNCEL
30 Kasım 2019, 12:50
Üniversiteye zor soru: 370 milyon TL nereye harcandı?
Şehir Üniversitesi polemiklerine yazar Merve Şebnem Oruç ve Zafer Şahin de eklendi. Oruç, Mütevelli Heyeti Başkanı Ömer Dinçer’i hedef alarak bankanın ödeyemediği kredinin nereye harcandığını sordu. Şahin ise hükümeti hedef gösteren üniversite ve etrafındakilerin Erdoğan düşmanlığı yaptığını savundu.
YORUMLAR 10
 • salih 2 ay önce Şikayet Et
  bu hükümetten önce rektörlerden israil rektörlerine para gönderiyorlardı bu para buhar oldu ..titizlikle üzerine gidilmesi..
  Cevapla
 • iksv 2 ay önce Şikayet Et
  Yazıda yazıldığı gibi bu üniversite Davutoğlu kadrosu ve ülker finansmanıyla kuruldu. Davutoğlu da kapatılan Tekel Kartal fabrika binasını kendi üniversitesine tahsis etti. Mimarlar odası da bunu mahkemeye verdi. Sonuç mahkeme bedelsiz tahsisi iptal etti halkbank da alınan kredinin herhangi bir dönüşü olmadğı için kalanını vermedi verdiğini de geri istiyor. Davutoğlu ve intihalci ömer gibi ekibi de vaveylayı koparıyor.
  Cevapla
 • Artun 2 ay önce Şikayet Et
  Chp li bu tipler, ortağı oldukları iş bankasi üzerinden, üniversitenin ihtiyaç duyduğu krediyi sağlayabilirler isteseler. Ama niyetleri kötü Halkbanki dolandırmak halkın parasını çalmak istiyorlar. Kaldı ki iş Bankası bile bu batağa kredi vermeyecektir...
  Cevapla
 • sefa 2 ay önce Şikayet Et
  Sonuna kadar gidillsin, araştırılsın ucu kime kadar dokunuyorsa, hepsinden hesabı sorulsun, suçlu olanlar, cezasını çeksin. Bu güzelim memlekete ve millete, hiç kimsenin kötülük etmeye hakkı yoktur.
  Cevapla
 • Mümin 2 ay önce Şikayet Et
  Devleti soyanlara kendince peşkeş çek böyle iyi Davutoğlu.Parayı parti kurmada kullanacan herhalde Ama kim devletin malını yiyorsa hakkımı helal etmiyorum
  Cevapla
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  fetö yandaş zihniyeti üniversiteyi ayrıca hibe arsaları da sayarsak devleti de soymuşa benziyorlar savcıların harekete geçmesi 370 milyonun nereye harcandığının açıklanması gerekiyor çok pis kokular geliyor
  Cevapla
 • Fatih 2 ay önce Şikayet Et
  Ben borcumu eksiksiz öderken bunlara neden iltimas geçilecekmiş. Normal vatandaşa af yokken niye bunlar borçtan muaf olacakmış. Ülkenin birçok universitesi ödenek sıkıntısı yüzünden araştırma yapamaz durumda iken bu özel üniversitenin ayrıcalığı neymiş de onlar devlete borcunu ödemeyecekmiş.
  Cevapla
 • Gakko 2 ay önce Şikayet Et
  Fetö zihniyetindeki sözde vakıf cemaat Vs. Yine aynı şekilde arazi tahsisi tarafgirlerinden bağış ödenek alarak Üniversite kurup devlet düşmanlığı ve Ak Parti üzerinden Tayyip Erdoğan düşmanlığı yapıyorlar. Bu üniversitenin mütevellit heyetindekiler ve savunucularına bakın ne demek istediğimi anlarsınız.
  Cevapla
 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Parti kurulması için Hz. Davutoğluna verilmiş olabilir. Bence herkes şeffaf olmalı ve paraların nereye harcandığı kalem kalem anlatılmadı. Hesap sorulmalı. Yoksa birileri üniversite üzerinden cebini dolduruyor olabilir. Devlette artık artık malını birilerine peşkeş çekmemeli.
  Cevapla
 • ayhan 2 ay önce Şikayet Et
  Allah dilerim kafirlerden önce münafıkların cezasını verir.Hırsları akıllarının ötesine geçti bunların.
  Cevapla