TÜM YORUMLAR

Kandilli'den Denizli için deprem uyarısı
Kandilli'den Denizli için deprem uyarısı
GÜNCEL
03 Mart 2009, 17:15
Kandilli'den Denizli için deprem uyarısı
Denizli ve çevresinde son 2 gündür büyüklüğü 3,7'yi geçmeyen yaklaşık 80 adet deprem meydana geldi. Kandilli uyardı: "Büyüklükleri 4,6-5,7 arasında depremler olması beklenebilir"
YORUMLAR 7
 • burak şehitoğlu 10 yıl önce Şikayet Et
  allah bilir. bunu siz değil ALLAH bilir!
  Cevapla
 • Veli YILDIRIM 10 yıl önce Şikayet Et
  Doğal Afetler. Doğal afetlerin zengini vurduğunu siz hiç gördünüz mü? Çünkü onlar evlerini sağlam ve doğru yere yaparlar. Eh, olası bir büyük depremden de zarar görecekler yoksullar olduğuna göre tedbire gerek yok. Zaten hükümetlerin, belediyelerin de bu konuda bir çalışması yok. Olsa şaşardım.
  Cevapla
 • EKREM YILDIRIMOĞLU 10 yıl önce Şikayet Et
  İlahi Uyarı var ama Kime ya da nereye?. Bir zatı muhterem Gölcük depremine ilahi ikaz demişti hatta mahkum da edilmişti. Ama esas mesele bu ikazı hak edecek şekilde Gadab-ı ilahiyi celbedecek faaliyetlerin olup olmadığıdır. Bunu da ancak bunu yapanlar bilir bize laf düşmez. Ama bu Denizli'nin bu kadar sarsılması hayra alamet değil. Bir 'Deniz' vurgusu var ama birisinin adı mı yoksa bir derneğin adı mı? Gadab-ı İlahiye dokunacak birşey var mı ? Ancak Allah ve yapanlar bilir.
  Cevapla
 • Mustafa Kemal 10 yıl önce Şikayet Et
  Denizli'den SELAMLAR!!. Yıllardır bu şidette hergün 3-5 deprem olur zaten, biz alıştık. Japonya'ya gidip adaptasyon sorunu en az olacak Türk herhalde Denizli'den gidendir. :-)) Hergün deprem olmadığında endişeleniyorum şahsen ben. Bu enerjinin azar azar boşalması birikip birden yüklenmesinden iyidir. Bugün Deprem çadırlarının kurulduğunu görünce DEPREM GERÇEĞİ ile birkez daha yüzleştim.
  Cevapla
 • fahrettin aslan 10 yıl önce Şikayet Et
  aha şürda yazıyorum. deprem olursa bunun süçü akp olacak çünkü son günlerde akp nın yaptıgı mıtıngler denngelerı bozmuş durumda bir dıyarbakır birgun sınop yanı oradan oraya mitingler yapılınca ister istemez turkıyenın dengesı bozuluyor örnegın samsun mitingınde samsun hukumet meydanı 2.5 santım bastıgı ve dıyarbakır van ayni sen turkıyenın her iline gıdıp mitig yaparsan kalabalık nedenıyle yer aşagı dogru basar ve fay hatlarını tetıklemış olursun işte bu yuzden sorumlusuda akp olur
  Cevapla
 • SADIK ERDEM 10 yıl önce Şikayet Et
  bizim dekantlar nerde.. japonyadada allahin her gunu deprem oluyor.ama adamlarin egitim arastirmalari siyasete oraya buraya burnunu sokup gununu gun etmek yerine kendi alani ile ilgilenip sorunlara cozum uretmeye calisiyorlar.hukumetınde onunu acıyorlar.birakin bizimkilerin cozum uretmelerine,ayak bagi olmasalar,onlarin yapacagi iside zaten hukumet yapacak nerdeyse.deprem olursa kesin faturasi akpye kesilir ya hayirlisi bakalim..
  Cevapla
 • zafer ozer 10 yıl önce Şikayet Et
  Tiyatro ile deprem eğitimi verilebilir.. Genclik Tiyatrosu olarak bu yıl içerisinde deprem dede ile ali can adlı oyunu sahneledik. amacımız deprem gerçeğini ve neler yapılması gerektiği konusunda çocuklarmızı bilgilendirmekti. keske deprem çantası dağıtabilseydik. denizlide kaç evde deprem çantası var ? Deprem konusunda halkın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
  Cevapla