TÜM YORUMLAR

Doğu'nun kaderini değiştirecek proje!
Doğu'nun kaderini değiştirecek proje!
GÜNCEL
05 Mayıs 2011, 16:26
Doğu'nun kaderini değiştirecek proje!
Bir zamanlar ticaretin kalbinin attığı ‘İpek Yolu’ tekrardan hayat buluyor. Üç ülkeyi bir birbirine bağlanacak olan proje başta Kars olmak üzere Doğu'ya hayat verecek.
YORUMLAR 13
 • HalitBinVelit 8 yıl önce Şikayet Et
  100 yılın en büyük projeleri ile Ak Parti çığır açıyor.Türkiye böyle hizmet görmedi.. .
  Cevapla
 • Yusuf 8 yıl önce Şikayet Et
  AK PARTİ KASALARI DOLDURDU, BİZ SİZE DAĞITACAĞIZ DEMEK. Bu bir projedir, ve diğerleri ve yapılanların her biri gerçek "Proje"lerin sonucudur...Bir projeyi oluşturmanın ve akabinde sunmanın bir zamanı vardır,zamanından önce sunulan,içi boş projelere değil, böyle gerçek projelere ihtiyacımız olduğunu sanıyorum.
  Cevapla
 • sefa karabey 8 yıl önce Şikayet Et
  ..... istikametin dogu ile hic bir alakası yok. ama baslik dogu atılmış bu kadarına pes.
  Cevapla
 • fatih 8 yıl önce Şikayet Et
  faydalı mı olur :). Elbette hesabını yapmışlardır ama Avrupa pazarında Çinle rekabet edebiliyorsak, lojistik olarak kısa sürede mal temin edebilmemiz ve nakliye ücretinin düşüklüğünden. Çin'in bu sorununa merhem olduğumuzda alacağımız nakliye bedeli, ihracatımızda yaşayacağımız düşüşten daha mı fazla olacak acaba.
  Cevapla
 • tuncay tezel 8 yıl önce Şikayet Et
  TÜRKİYE GÜRCİSTAN VE AZERBAYCAN BUGÜN BİRLEŞSİNLER. Bunu uzatmanın ne alemi var? Haklı ne açıklaması var? Akılcı ne gibi bir durum var? Derhal birleşsin Türk devletleri.
  Cevapla
 • Sultan-ı Yegah 8 yıl önce Şikayet Et
  YETMEZ. Nerdeydiniz bugüne kadar? 8.5 yıl oldu 8.5.. Ankara-İstanbul hattını bitiremediniz daha.. Güya 2007'de bitecekti.. Ankara'nın göbeğindeki Metro 2007'de bitiyordu güya.. Neredesiniz? Vatandaşın hala eski CHP iktidarlarını hatırladığını ve hala sizi onlarla kıyas edeceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz.. Ya acil hizmet çıtasını zirveye çıkarırsınız, ya da çıkaracak olanlar gelir..
  Cevapla
 • fatih DEMİR 8 yıl önce Şikayet Et
  YA BU PROJELER fakir'E NE KAZANDIRIYOR ?. G.doğuda gördüğüm sefalet hala aynı.bir baba evine aş götüremiyor gerçekten.eskiden amalelik vardı oda kalmadı.ben neyleyim kanalı demiryolunu...
  Cevapla
 • mevhibe inal 8 yıl önce Şikayet Et
  Cılgın değil... Akıllı Proje. Tanıdık Karslılar çocuklarının topraklarına sahip çıkmadığından, gözlerinin İstanbulda olduğundan, kaz-tavuklarının imha edildiğindan, doğal hayvanlarının kesime gittiğinden, çok süt verir diye kendilerine verilen ineklerin otlayamadığı, durmadan ithal yem yediği için kredi borcunu ödeyemediklerinden yakınıyor. Lütfen doğal tohum ve hayvanlarımıza da sahip çıkın. Rusya, Avrupa, hatta genleri değiştirilmiş tohum ve hayvanların mucidi Abededeki bağımsız kuruluşlar, doktorlar bile doğalı koruma kavgası veriyor. Doğal çiftlikler marka olup, kazanç kapısı oluyor. Yakında GMO olamayan yiyecek, içecek, giyim daha çok aranacak.
  Cevapla
 • erdal 8 yıl önce Şikayet Et
  burda benim icin en dikkat ceken nokta su. ne proje ne parasi cunku eskiden de cok temel atilir ve oyle kaliverir di ama simdi fark daha 3.5 yil olmus temeli atilali ama %55 bitmis yani nereye bakarisek bakalim hep temel atilip bitmis seyler var bi de eskiyi hatirlayin en erken biteni 20 yil idi helal sana akp
  Cevapla
 • Deli Dumrul 8 yıl önce Şikayet Et
  Durmak yok. Hizmet'e devam anlaşılan.
  Cevapla
 • NURUM 8 yıl önce Şikayet Et
  Kapak olsun :). "Başkanım doğuya neden yatırım yok hep İstanbul Hep İstanbul" diyenlere kapak mı olsun? :)))))) Durmak Yok Yola Devam...
  Cevapla
 • Muratcan 8 yıl önce Şikayet Et
  Koş be Türkiyem kim tutabilir ki seni !!!. Allah yolunu açık eylesin.
  Cevapla
 • tankoy oytun 8 yıl önce Şikayet Et
  haydarpaşa istasyonu persoeli ile birlikte lağvedilmeli. gelen trenler ise marmaray üzerinden her biri 275 mlik parçalar halinde marmaray metrosuna parçalar halinde bağlanarak istanyonsuz geçişle denizi geçince yine ayrılıp kendi istasyonuna sevkedilerek çözülmeli.her türlü haydarpaşa iptal park alanı lokanta olur.yolcular ise neden olmasın hareme gemi yenaşamıyormu 2 gemi fazla yanaşır yolcuların bir kısmı ordan da alınabilir.bazıları akılla değil kavgayla çözüyorlar da...
  Cevapla