TÜM YORUMLAR

'Mesut Yılmaz talimat alıyordu!'
'Mesut Yılmaz talimat alıyordu!'
İç Politika
08 Mart 2012, 07:40
'Mesut Yılmaz talimat alıyordu!'
Mesut Yılmaz... 28 Şubat'ın 'siyasi' mimarlarından. Refahyol'un devrilmesiyle hükümet kuran Yılmaz'ın medya ile nasıl bir iş birliğinde olduğunu bakanı anlattı...
YORUMLAR 31
 • kenan coşkun 7 yıl önce Şikayet Et
  BİZLER YARASA DEĞİLİZ VE OLMAYIZ AMMA ASIL YARASALAR ŞİMDİ AÇIĞA ÇIKIYORLAR. EY TÜRKMİLLETİ VE MÜSLÜMANLAR BİZLERE 28 Şubatta yarasa diğenlerin kimler olduğunu ve asıl yarasa nın kendisi ve kendileri olduğunu ALLAH C.C. çok şükür fazla geçmeden gördük işte yarasalar bunlar yarasa kuşundan da aşağıdırlar çünkü ALLAH C.C. bazı insanları ayetinde hayvandan da aşığıdırlar diye tarif etmiş o zaman yarasayada hakaret etmiş olmuyormuyz.selam ve saygılar.
  Cevapla
 • vatandaş 7 yıl önce Şikayet Et
  o dönem fotoğrafı bile... gazetelerde çıkmıştı.. Bilmeyen mi var...
  Cevapla
 • behlüldane 7 yıl önce Şikayet Et
  MAZLUMUN AHI CIKAR AHESTE,AHESTE.... Bu 28 şubatcılarda 74 milyon mazlumun ahı var...Sadece size bir öenek Meslek liselilere bier dandik karsayı uygulamasıyla milyonlarca öğrencinin hayatı karartıldı.Şimdide CHP de milli eğitim komisyononunda KANUNUN cıkmaması icin cevirmedikleri fırıldak kalmadı,DURMAK YOK, YOLA DEVAM...
  Cevapla
 • Kamil 7 yıl önce Şikayet Et
  günaydın. talimat almayı kabul etmeseydi zaten başbakanlığı biraz zor görürdü,o dönemde körler sağırlar bir birini ağırladı ama bir de yediğin hurmalar diye bir tekerleme var işte şimdi zaman yenilenlerin hesabı dönemi
  Cevapla
 • Ahmet Gül 7 yıl önce Şikayet Et
  Okuyanla Yılmazı bir teraziye koyalım. ağırlıkları bibirini geçmez.
  Cevapla
 • kadir sert 7 yıl önce Şikayet Et
  süleyman. eskiden bi hamza d miz vardı yeni bi d daha kazandık saçmalayanlar federasyonu kurulacak sizde başa geçeceksiniz heralde alakaya maydanoz.
  Cevapla
 • suleyman d 7 yıl önce Şikayet Et
  GEÇMİŞE SÖVMEK BUGÜNÜN OSLO TALİMATLARINI,İMRALI YOL HARİTALARINI UNUTTURUR MU?. Hey yavrum hey! Ele verir talkını,kendi yutar salkımı! Sizden ÖNCEKİLER KÖTÜYDÜ belki ama; İÇİ NEYSE DIŞI DA OYDU! Görülmemiş lobi sayesinde;Yalandan korktuğu kadar yılandan korkmayan Anadolu çocuğu bu gerçeği göremedi bir türlü!
  Cevapla
 • Mehdi Talebesi 7 yıl önce Şikayet Et
  28 Şubat'ın. hesabını vereceksiniz İnşaAllah, Adil Serar SAÇAN denen şahısla canım hocama nasıl işkence yaptınız, öğrencilerine işkence yaptınız, hepsinin hesabını vereceksiniz, tuzak kuranların en hayırlısı Allah (cc) dır, sizin bi oyununuz (tuzağınız) varsa Allah (cc)'ın da vardır İnşaAllah.
  Cevapla
 • ömürcan 7 yıl önce Şikayet Et
  vay yaiar okuyan kardeşş... en son yalova için chp den aday olmuştun. ne olmuştu. birazda onu söylesen...
  Cevapla
 • Yassı Kaya 7 yıl önce Şikayet Et
  Gerçek demokrasilerde..... Böyle tipler zaten iktidara filan gelemez.O zamanlar memlekette gerçek demokrasi yoktu.Hala da olduğu söylenemez.Çünkü böyle tipler hala iktidar olabilirler.Dikkatli olmak lazım.AKP siyasi partiler yasasını değiştireceğini söylemişti.10 yıl oldu değiştiremedi.Siyasi partilere önseçim zorunluluğu getirilmedikçe ve herkesin partilere üye olabilmesinin yolu açılmadıkça yani demokrasi tabana yayılmadıkça böyle tipler seçilebilir hatta iktidar olabilir.
  Cevapla
 • mehmet bulut 7 yıl önce Şikayet Et
  aynen öyle. yoksa biraz sesini çıkarırdı
  Cevapla
 • başar uyandıran 7 yıl önce Şikayet Et
  şu 28 şubatla ilgili ne çok şey yazıldı çizildi.dönemin başbakan çaycısı bile ko. konuştu.benim merak ettiğim o dönem, muhterem zat ulu çınar hocaefendimiz ne diyordu.gazeteleri ne manşet atıyordu.hiç bi yerde okuyamadım.hafızamda zayıftır.biri hatırlatsada öğrensem
  Cevapla
 • ÖMER HÜSEYİNOĞLU 7 yıl önce Şikayet Et
  TALİMAT ALMA DEYİNCE. 27 Mayıs Darbesinden sonra Milli İradeyi Sözde(!)yargılayan Salim Başol gelir aklıma hep.Başbakana karşı küstahça çıkışları gelir..."Himmetdedede Tren İstasyonu olduğunu bilmiyorum mu diyorsun-Bilsen ne çıkar bilmesen ne çıkar-Konuya gel-Dosyada varsa ne uzatıyorsun-Uzatma..." Tabi ki o kudretli Yargıcın(!)arkasında kudretli generaller vardı da ondan.Rahim olan Allah(c.c) gani gani rahmet eylesin şehit başvekilim.Aynı zamanda Kahhar da olan Allah(c.c)bütün milletin gözyaşlarının bedelini elbette darbecilerden ve şakşakçılarından,talimat alanlardan soracaktır.
  Cevapla
 • elegans bodur 7 yıl önce Şikayet Et
  yaşar okuyan konuşuyor. hahaa çok komik. mesut yılmazı zaten biliriz .bu yeni bir şey değil. aydın doğanın villasına gidişini biliyoruz , eşofmanlı karşılama yı da. ama yaşar okuyan son senelerde pek iyi karneli değil. al birini çarp ötekine.
  Cevapla
 • yorumcu 7 yıl önce Şikayet Et
  Haberi okumadan yorum yazıyorum. 28 şubat sürecinin sorumluları olarak demirel ve mesut yılmaz kesinlikle yargılanmalı ve hapse atılmalıdır. En az askerler kadar belki de askerlerden bile suçlu olan bu iki kişi hemen yargılanmalıdır. demirel ve bunun aldığı maaşlar kesilmelidir. hatta geçmiş dönemde aldıkları bütün paralar da geri alınmalıdır. Benim ödediğim vergilerle bu adamlara maaş verilemez ben hakkımı haram ediyorum hayrını da görmeyin inşallah ömrünüzün sonuna kadar bu rezillik size yeter de artar bile.
  Cevapla