Yozgat

Akılalmaz olay! Namaz kılarken bıçakladı

15:43 13 Aralık 2019 16 Yorum Var
Akılalmaz olay! Namaz kılarken bıçakladı

Yozgat'da bir şahıs cuma namazını kılmak için girdiği camide, peşinden gelen husumetlisi tarafından bıçaklanarak ağır yaralandı.

Olay, öğle saatlerinde Çapanoğlu Büyük Camii'nde meydana geldi. Yakup Bulut, cuma namazını kılmak camiye girdi. Bulut, namaz sırasında arkasındaki safta duran Onur Ş. tarafından bıçaklandı. Ağır yaralanan Bulut, haber verilmesiyle gelen 112 Acil Servis ekibi tarafından ilk müdahalesi yapılarak, Yozgat Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Şimşek ise cuma namazı için cami önünde güvenlik önlemi alan polis ekibi tarafından gözaltına alındı. Onur Ş. ve babasının, yaklaşık 1 ay önce Yakup Bulut ile kavga ettiği öğrenilirken, soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLAR

16 Yorum Var
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Allah bazı şartlarda idama izin veriyor ama bizim ülkede idam yok.acaba idam gerekli olmasa yuce allah idama izin verir mi???
  Cevapla
 • esat 3 ay önce Şikayet Et
  Camide bile rahat yok nasıl bir toplum olduk koca dünya darmı geldi birbirimizi öldürüyoruz yoksa kıtlık mı var bir kavga yüzünden geldimiz duruma bak allah tan kormamış olacak ki gelmiş cuma namazında adamı bıçaklıyor buna arkadan öldürmek denir kalleşler yapar bunu bu bıçaklayan adam iman ne gezer zaten
  Cevapla
 • kadir 3 ay önce Şikayet Et
  biz bunu cahiliye devrinde kafirlerin adeti olarak duyduk işittik şimdi kendini müslüman sananmı bunu yapıyor düşünsenize su içene yılan bile dokunma su su..namaz diye ata sözü bile çıkarmaya utanmışlar.
  Cevapla
 • Serpil 3 ay önce Şikayet Et
  Allah'ın kanunları kuran anayasası geçerli olmalı ki hak yerini bulsun sağdan soldan toplama kanunlar bu topluma dar geliyor nasıl bir kin namaz da cana kıymak Rabbimiz ıslah etsin.
  Cevapla
 • Cefi 3 ay önce Şikayet Et
  Adam hem gençlere uyuşturucu satıyor hem cumaya geliyor bıcaklayanda uyuşturucuya bulaştırdığı bir genç
 • Guaidoglu 3 ay önce Şikayet Et
  Kardes haklisin da Ama yasamayinca o kanunlar da cigneniyor. Seriat istiyoruz ama gönül almasini bilmiyoruz.
 • gölge 3 ay önce Şikayet Et
  bu yasalarla bu kanunlarla bunlar devam edecek hakkım haram olsun bu yasalarda akıllanmaya
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.