Zonguldak

Alaplı Belediyesi çalışmaları

16:31 03 Ekim 2016
Alaplı Belediyesi çalışmaları

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Tepekent Cami çevresi, amfi tiyatro inşaatı ve park alanındaki düzenleme çalışmaları sürdüğünü bildirdi.

Belediye Başkanı Tekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Alaplı'yı daha yaşanabilir bir kent yapmak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Amfi tiyatro inşaatının tamamlandığını ifade eden Tekin, şöyle konuştu:

"Sahil park alanı içerisinde yeni oturma ve dinlenme alanları ile kafeterya yapımı, zemin ve çevre düzenleme çalışmalarımız sürüyor. Amfi tiyatro inşaatımız tamamlandı. Çevresinde düzenleme çalışmaları yapıyoruz. Yeni kafeterya, üstü kapalı oturma ve dinlenme alanlarının yapımı için de çalışmalarımız devam ediyor. Aynı zamanda çimlendirme ve ağaçlandırma çalışması da yapıyoruz. Bu alanı, halkımıza tam kapasiteyle hizmet verecek şekilde donatıyoruz."

Tekin, Tepekent Camisi ve çevresindeki çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.