Zonguldak

Görenler şaşıp kaldı! Düğünlerine böyle geldiler

10:03 13 Ekim 2019 1 Yorum Var
Görenler şaşıp kaldı! Düğünlerine böyle geldiler

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Suna Belgüzar ve Cihan Turan çifti, oto kurtarıcıya yüklenen gelin arabasıyla düğünlerinin yapılacağı salona gitti.Alaplı ilçesinde esnaflık yapan Cihan Turan, 4 yıldır birlike olduğu Suna Belgüzar'a düğün öncesi süpriz yapacağını söyledi. Cihan Turan, orİjinaline uygun hale getirttiği 1974 model Tofaş Murat 124 otomobili gelin arabası yaptı. Cihan Turan, akrabasına ait oto kurtarma aracını da çiçeklerle süsletti. Evden gelinliğiyle çıkan Suna Belgüzar, gelin arabasını kurtarıcının üzerine görünce şaşırdı. Belgüzar ve Turan, kurtarıcıya yüklenen gelin arabasında salona gitti. Konvoyda oto kurtarma aracı üzerindeki gelin arabasında gelin ve damadı görenler şaşırdı. Çekici üzerinden indirilen gelin arabasından inen çift, düğün salonuna giriş yaptı.

Eşine unutamayacağı bir süpriz yapmak istediğini anlatan Cihan Turan, "Eşime evlenmeden önce düğünümüzü Ereğli'ye duyuracağım diye söz vermiştim. O sözümü yerine getirdim. Kendim modifiye işi ile uğraşıyorum. Kayınbiraderimin de çekicisi vardı. Aklımıza böyle bir fikir geldi" dedi.

Gelin arabası ile çekici üzerinde düğününe giden Suna Belgüzar ise "Her şey çok harikaydı. Konvoy çok güzeldi" diye konuştu.

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • yunus 4 ay önce Şikayet Et
    ne gibi saçmalıklar icat etmek için uğraşır olduk. Adam gibi kız istemeler adam gibi düğüne gitmeler bitti. Baştan evliliğin ağırlığı bitiyor ve daha sonrasında şımarıkça yapılan evlilikler şımarıkça bir evlilik hayatıyla devam ediyor ve çoğu da bitiyor. Elbette eğlenecekler yas tutarak evlenin denmiyor Adam gibi ve evliliğin ağırlığı ve adabı ile
    Cevapla
ETİKETLER
Zonguldak
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.