19 yaşındaki genç "Beni taciz ediyorsun" deyip doktorun burnunu kırdı!

Sakarya'da, aile sağlığı merkezinde görevli doktor Metin Kurşunoğlu, kontrole çağırdığı ve "Sen beni taciz ediyorsun" diyen A.K.'nin (19) saldırısına uğradı. Burnu kırılan Kurşunoğlu, tedaviye alındı. A.K. ise gözaltına alındı.

19 yaşındaki genç "Beni taciz ediyorsun" deyip doktorun burnunu kırdı!
19 yaşındaki genç "Beni taciz ediyorsun" deyip doktorun burnunu kırdı!
GİRİŞ 27.04.2022 17:53 GÜNCELLEME 27.04.2022 17:56
Bu Habere 52 Yorum Yapılmış

Olay, öğle saatlerinde, Adapazarı ilçesinde bulunan Hızırtepe Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi.

İddiaya göre, aile hekimi Metin Kurşunoğlu, kontrol için A.K.'yi merkeze çağırdı. A.K. de sağlık merkezinde, "Sen beni taciz ediyorsun, rahatsız ediyorsun" diyerek Kurşunoğlu'nu yumruklamaya başladı.

SALDIRGAN GÖZALTINA ALINDI

Burnu kırılan Kurşunoğlu, kanlar içinde kırılırken, A.K. ise kaçtı. Alnı da açılan Kurşunoğlu, götürüldüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı. Polis ekipleri ise A.K.'yi gözaltına aldı.

Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Dr. Metin Kurşunoğlu'na saldırıyı kınayarak, "Her zaman olduğu gibi yaşanan bu şiddet olayı bizleri yine çok üzmüştür. Sebebi ne olursa olsun hiçbir şekilde şiddet hak arama yöntemi olamaz. Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet olayını kınıyoruz. Dr. Metin Kurşunoğlu'na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" dedi. 

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 52
 • HATTİLİ ALP 7 ay önce Şikayet Et
  Ülkemizde doktor gururu diye birşey var. Bunu okuldamı öğretiyorlar yoksa sonradan mı ediniyorlar... Bu gururun sebebi ne?. Topluma tepeden bakan anlayış neden...
  Cevapla
 • Numan 7 ay önce Şikayet Et
  Kime ne ayrıcalıklar ve haklar verildiyse başımıza bela oldu. Sağlık çalışanları hakları, kadın hakları, hayvan hakları vs.
  Cevapla
 • zaza 7 ay önce Şikayet Et
  iki gözünü çıkarmış
  Cevapla
 • Numan 7 ay önce Şikayet Et
  Video da doktorun kişiliği , Z sürüsü mensubu saldırgan ve örf ve islami kurallara aykırı şekilde kadınlara verilen haklar gözönünde bulundurduğumda, vicdanım; doktorun haklı ve mağdur olduğunu söylüyor.
  Cevapla
 • türk 7 ay önce Şikayet Et
  kanlar içinde kırılırken,ne demek açıklama bekliyorum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Halk TV'de 'AK Parti'nin oyları artıyor' dendi: Yüzler düştü
Faik Öztrak ve Ali Babacan feda edildi! CHP'nin vizyon projesinde cevap arayan sorular