Şef Kapımda sunucusu Tahmin Küçük kimdir? MasterChef Tahsin'in eski hali

MasterChef Tahsin, Show Tv ekranında yayınlanan Şef Kapımda programı ile seyirci karşısına geçti. Daha önce MasterChef'teki başarısı ile adından söz ettiren İşte Tahsin Küçük'ün eski hali ve diğer detaylar...

Şef Kapımda sunucusu Tahmin Küçük kimdir? MasterChef Tahsin'in eski hali
Şef Kapımda sunucusu Tahmin Küçük kimdir? MasterChef Tahsin'in eski hali
GİRİŞ 31.05.2022 10:57 GÜNCELLEME 31.05.2022 10:57

Tahsin Küçük, 15 Haziran 1997'de Kocaeli'de dünyaya geldi. Aslen Trabzonludur. Çocukluk dönemini Kocaeli'de geçirdi. 

İlk ve rota öğreniminin ardından Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. 2019'da Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümünü başarı ile tamamladı. 

Tahsin Küçük

13 yaşında mutfağa giren Tahsin, sektöre bulaşıkçı olarak başladı. MasterChef  2021 yarışması ile ün kazanan Tahsin Küçük tavırları ve başarısı ile halkın takdirini topladı. Tahsin Küçük yarışmayı üçüncü olarak tamamladı. 

Tahsin Küçük'ün Masterchef macerası

ŞEF KAPIMDA YARIŞMASINI SUNMAYA BAŞLADI

En son katıldığı yarışma programında derece elde eden Tahsin Küçük yeni bir projeye dahil oldu. Tahsin Şef, Şef Kapımda programı ile hafta içi her gün Show TV ekranında seyirci le buluşuyor. 

MASTERCHEF TAHSİN'İN ESKİ HALİ

MasterChef Tahsin 2015'te ‘Ver Fırına’ adlı yemek yarışmasına da katılmıştı.  Tahsin'in 5 sene önceki bu hali oldukça dikkat çekti. 

Tahsin Küçük'ün Ver Fırına macerası

Masterchef Hasan kimdir? Masterchef Hasan kaç yaşındadır ve nerelidir? Masterchef 2'incisi Hasan kimdir? Masterchef Hasan kaç yaşında ve nereli?

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL